کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

تبلیغات

::. تبلیغات در کُردتودی .::

وب سایت kurdtoday.ir بيش از  10000 مراجعه روزانه از داخل و خارج کشور دارد و موفق به کسب رنک 3 در موتور جستجوي گوگل شده است.

عمده کاربران وب سایت را مديران و کارشناسان در بخش های خصوصی و دولتی، دانشجويان، اساتيد، صاحبان نشريات، کتابداران، محققين و مديران روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان ها، عموم مردم و ساير علاقمندان به اخبار مختلف تشکيل می دهند. 

تنوع اخبار موجود در سايت و علايق متنوع کاربران در حوزه های تخصصی و عمومی اين وب سایت را به محل مناسبی برای تبليغ و معرفی خدمات و محصولات مختلف فرهنگی و تجاری در این استان تبديل نموده است.

امروزه تبليغ نکردن در اينترنت به معنای کنارگذاشتن بخش بزرگی از مشتريانی است که به دلايل مختلف وقت زيادی را در محيط اينترنت صرف می کنند و کمتر از ساير رسانه های سنتی استفاده می کنند. ضمن اينکه شما با راهنمايی بينندگان آگهی خود به وب سایت اختصاصی تان می توانيد با ارايه اطلاعات مورد نياز، فرصت بيشتری برای جلب توجه افراد به کسب و کار خود داشته باشيد.
همچنين هزينه پايين تبليغات در اينترنت در مقايسه با ساير رسانه ها مانند تلويزيون، راديو و روزنامه های پرتيراژ را نيز در نظر بگيريد.

در صورتيکه مايل به درج تبليغات در وب سايت کردتودی هستيد می توانید از طریق صفحه "ارتباط با ما"، یا به شماره همراه 09353846435 مکاتبه نمایید.

 

تعرفه درج آگهی در سايت kurdtoday.ir سال 1399
 نوع  نحوه نمايش  مدت زمان نمايش  هزينه
 A
 كادر در سایز 200×150
 (Max. 50 KB)

 در تمامی صفحات سایت

 يک ماهه 2.000.000 ریال

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید