کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گذری بر احوالات حوزه بهداشت و درمان کردستان؛

دانشگاه علوم پزشکی کردستان هنوز بر پاشنه بی مدیریتی سابق می چرخد/ از یک مسئول انقلابی بیش از این انتظار می رفت!

دانشگاه علوم پزشکی کردستان، فریدون عبدالملکی، کادر درمان

دانشگاه علوم پزشکی کردستان هنوز بر پایه بی مدیریتی دوره گذشته کارهایش را پیش می برد و تاکنون بهبودی در امورات مدیریتی آن حاصل نشده است.

به گزارش کُردتودی، وزیر بهداشت، 13 دیماه 1400 در حکمی دکتر فریدون عبدالملکی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کردستان را به عنوان سرپرست این دانشگاه منصوب کرد. در بخشی از حکم دکتر بهرام عین اللهی آمده است «با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فسادستیز و عدالت محور و با استفاده از نیرو‌های متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و مؤید باشید.»

 

با اینکه بیش از سه ماه از مدیریت رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی کردستان می گذرد اما هنوز در امورات دانشگاه از مدیران دوره قبل استفاده می شود و هنوز اقدامی برای تغییرات مدیریتی مرتبط با امور دانشگاه علوم پزشکی انجام نشده است.

 

دانشگاه علوم پزشکی کردستان هنوز کوله باری از مشکلات دوره قبل را با خود یدک می کشد و هنوز مسئله کارانه و موضوعات مرتبط با حقوق پرسنل و کادر درمان در تابلوی مدیریتی این دانشگاه خودنمایی می کند.

 

هرج و مرج مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان به جایی رسیده است که یکی از معاونان رئیس دانشگاه که از زمان دکتر طیب قدیمی پستهای مهم مدیریتی را در چنبره دارد در رویکرد مدیریتی خود و برخورد با نیروها و پرسنل به دیکتاتوری گُنده تر از صدام تبدیل شده است و هر طور که بخواهد با نیروهایش رفتار می کند!

 

با وجود اینکه انتظار می رفت پس از انتصاب دکتر عبدالملکی بخش قابل توجهی از مشکلات مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان رفع شود اما هنوز تغییری در این وضع حاصل نشده است و حتی کار به جایی رسیده که باند مدیریتی دوره گذشته به دنبال تخریب نیروهای انقلابی دانشگاه هستند تا نسبت به آنها ایجاد بدبینی کنند!

 

این هرج و مرج مدیریتی به جایی رسیده است که یکی از معاونین دانشگاه علوم پزشکی کردستان که مسئولیت مستقیم در مدیریت مرکز درمانی کنترل ناباروری کردستان دارد به خاطر حضور همسرش در آنجا، چشم خود را بر روی تمامی مشکلات این بخش بسته است و موجب ایجاد موجی از نارضایتی در بین مراجعه کنندگان به این مرکز شده است.

 

البته در خلوص نیت، روحیه جهادی و انقلابی دکترعبدالملکی هیچ شکی نیست اما انتظار می رود در سطح مدیریت های داخلی دانشگاه دست به تغییرات مطابق با منافع مردم و کادر درمان بزند و با روی کار آوردن افراد تازه نفس و دارای روحیه اقدام و عمل بخش قابل توجهی از مشکلات دانشگاه علوم پزشکی کردستان را برطرف کند.

 

انتهای پیام/z.f

 

دوشنبه 29 فروردین 1401 | 08:43

کد خبر : 43540

منتشر کننده : sh.s

جمال پاسخ دوشنبه 29 فروردین 1401 | 12:25

2
0

از زمانی که نیروهای دولت جدید در کردستان سرکار آمدن کردستان سرزمین گل وبلبل شده کرد تودی دیگر از گرانی ومشکلات مردم چیزی نمی نویسدالحمدااله همه چیز ب وفق مراد هست فقط مردم یه زره....!

امیر پاسخ دوشنبه 29 فروردین 1401 | 12:53

0
5

با سلام
دانشگاه علوم پزشکی کردستان در چنبره دکتر بیدارپور و تیمش است و تا ایشان و باندش کنار زده نشوند تغییری در استان از نظر بهداشتی، درمانیآ آموزشی و .. ایجاد نخواهد شد. دانشگاه شده ملک شخصی بیدارپور...

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید