کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:

جنگ ما با آمریکا تمام شدنی نیست

کردتودی،کردستان،سنندج،شهید سلیمانی

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: جنگ ما با آمریکا تمام شدنی نیست و انتقام خون شهید سلیمانی در طول زمان ادامه خواهد داشت.

به گزارش کُردتودی، سردار حسینی در دومین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سنندج اظهار کرد: طی چند روز گذشته برای دومین بار است که شاهد حضور آگاهانه مردم کردستان در این مراسم هستیم که نشان از بصیرت و معرفت بالای مردم ماست.

 

وی افزود: امردز آماده ایم تا از مقام شاخص این بزرگوار تجلیل کنیم چرا که شهید سلیمانی مجاهد و سرباز ولایت بود.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: دین باوری، خطر پذیری، ولایت مداری، مردم باوری و انقلابی گری و استکبار ناپذیری و به شدت مومن و انقلابی از ویژگی های شهید سلیمانی بود.

 

وی افزود: امروز شهید سلیمانی یک مکتب است و همانطور که رهبری فرمودند دشمنان بیشتر از شهید سلیمانی می ترسند تا زمانی که سردار سلیمانی بود.

 

وی خاطرنشان کرد: سردار سلیمانی مرد میدان و مجاهد واقعی و مدافع جهان اسلام بود که با جامع نگری به مواجه با جبهه استکبار پرداخت.

 

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان اظهار کرد: شهید سلیمانی ارتشی مردمی و انقلابی را برای مبارزه با جریان تکفیری ساخت و این مهم حاصل اندیشه و تفکر این مجاهد بزرگ بود.

 

سردار حسینی تصریح کرد: جنگ ما با آمریکا تمام شدنی نیست و انتقام خون شهید سلیمانی در طول زمان ادامه خواهد داشت.

 

وی خاطرنشان کرد: ضربه به عین الاسد یکی از اقدامات انتقامی ما بود و امروز شاهد ایستادگی جهان اسلام در برابر جبهه استکبار هستیم و مکتب حاج قاسم سلیمانی جهانی شده است.

 

انتهای پیام/x.e

 

دوشنبه 13 دی 1400 | 09:57

کد خبر : 42668

منتشر کننده : ک ۹۸

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید