کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

پناه بردن کارگران به رسانه؛

کارگران شهرداری قروه پنج ماه است که حقوق نگرفته اند/ شهرداری در صدد بکارگیری دوباره پیمانکار مسئله دار!

شهرداری قروه، حقوق معوقه، قروه

بر اساس گفته های کارگران شهرداری قروه، حدود پنج ماه است که آنان هیچ حقوقی دریافت نکرده اند.

به گزارش کُردتودی، یکی از کارگران شهرداری قروه که نخواست نامی از او برده شود در تماس تلفنی با خبرنگار کُردتودی از عدم پرداخت پنج ماه حقوق معوق کارگران این شهرداری سخن به میان آورد و گفت: کارگران این شهرداری در تنگنا و مشقت به سر می برند و بعد از گذشت پنج ماه کسی به فکر پرداخت حقوق آنها نیست.

 

وی افزود: پیمانکاری که مسئول پرداخت حقوق معوقه کارگران شهرداری قروه است پاسخگوی آنها نیست و به مطالباتشان توجهی نمی کند.

 

این کارگر شهرداری ادامه داد: علاوه بر این پنج ماه حقوق معوقه، از طرف دیگر حدود 80 روز است که خود شهرداری قروه مسئولیت پرداخت حقوق کارگرانش را بر عهده گرفته که تاکنون فقط حقوق 30 روز را پرداخت کرده و پنجاه روز آن بلاتکلیف است.

 

این کارگر شهرداری قروه عنوان کرد: در این خصوص نیز امروز صبح مقابل فرمانداری قروه تجمعاتی داشته اند.

 

وی افزود: گویا شهرداری قروه در صدد بکارگیری دوباره یکی از پیمانکاران سابق خود است که در زمان شهردار حاشیه ساز سابق قروه  از کار برکنار شده بود!

 

خبرنگار کُردتودی پس از چندین تماس تلفنی و اعلام پیامکی موضوع به شهردار قروه متأسفانه موفق به برقراری تماس با وی نشد تا وضعیت پیش آمده برای کارگران شهردای قروه را از زبان وی جویا شود و نسبت به آن شفاف سازی کند.

 

انتهای پیام/x.f

دوشنبه 8 آذر 1400 | 13:14

کد خبر : 42291

منتشر کننده : sh.s

فرشید پاسخ چهارشنبه 10 آذر 1400 | 19:17

0
0

آقای عزتی با آقای ..... که قبلا پیمانکار بوده و مورد داره چقدر حق کارگرهاو خورده زدو بند داره و همیشه با هم هستند والانم قراردادی تنظیم کرده باهاش که دوبرابر قرارداد قبلی با پیمانکار بوده در حالیکه همون حقوق رو به کارگرها میدن اینکه چطور دو برابر شده خدا میدونه و البته برای ماهم روشنه.فقط برای شورا متاسفیم که به اعتماد مردم اینجور جواب دادن و برا چپاول اومدن

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید