کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گزارش؛

کردستان معطر به عطر شهیده «فاطمه اسدی»/ جوامع بین المللی نباید از گروهک های ضدانقلاب و تروریستی حمایت کنند

شهیده فاطمه اسدی، کردستان، برگی زرین

با تفحص پیکر مطهر این شهیده بزرگوار برگی دیگر از جنایت‌های گروهک‌های ضدانقلاب و ایادی استکبار جهانی نمایش داده شد و امروز این بانوی شهید به افتخاری برای مردمان این خطه از ایران اسلامی و مردم سایر مناطق کشور تبدیل شده و روسیاهی برای آنهایی ماند که مظلومانه وی را به شهادت رساندند.

به گزارش کُردتودی، پلیس راه کرمانشاه- کردستان میزبان لاله ای رنگین خون از دیار کردستان است تا به وطنش بازگردد، وطنی که ضد انقلاب زمانی او را محکوم به نبودن کردند و وی را ناجوانمردانه شهید کردند و 37 سال در اعماق خاک دل سپرده بود و منتظر دیداری دوباره بود.


با تفحص پیکر مطهر این شهیده بزرگوار برگی دیگر از جنایت‌های گروهک‌های ضدانقلاب و ایادی استکبار جهانی نمایش داده شد و امروز این بانوی شهید به افتخاری برای مردمان این خطه از ایران اسلامی و مردم سایر مناطق کشور تبدیل شده و روسیاهی برای آنهایی ماند که مظلومانه وی را به شهادت رساندند.


بی شک شهیده فاطمه اسدی صدای مظلومیت تمام شهیدان انقلاب اسلامی به ویژه شهدای گرانقدر استان کردستان است که مظلومانه تر از شهدای سایر مناطق کشور در صحنه‌های مختلف به شهادت رسیده‌اند.


می گویند شهدا نمرده اند بلکه زنده اند و نزد خدا روزی داده می شوند، حال می دانم که چه زیباست و چه تحقق یافته ای است سخن خداوند.


امروز در شلوغی ورود پیکر مطهر شهیده فاطمه اسدی با تنها بازمانده اش که از شدت گریه و ناله دیگر توانی از چشم هایش باقی نمانده بود هم کلام شدیم تا برایمان از خاطرات مادرش بگوید اما چون تنها سه سال داشت ، تنها آوای مبهم لالاییش را به خاطر می آورد.

 

 

کشور محمودی تنها دختر شهیده فاطمه اسدی در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت: همانطور که پیامبر اکرم (ص) فرمودند که بالاترین مرگ شهادت است لذا آرزوی همه ی ما این است که به این درجه نائل شویم و بسیار بسیار خوشحالم که مادرم بعد از 37 سال بار دیگر نه تنها به دیدار من بلکه به دیدار تمام مردم ایران آمد.


وی ادامه داد: روزی که مادر از ما جدا شد خیلی کوچک بودم و تنها چیزی که از مادرم به یاد دارم آوای لالایی مبهمی است که با وجود اینکه خودم الان صاحب چهار فرزند هستم هنوز که هنوز است در گوش‌هایم می پیچید.


وی گفت: ضد انقلاب 37 سال پیش مادرم را در اعماق خاک گذاشتند و وی را به قتل رساندند  اما حال در دستان تمام مردم ایران به کُردستان برمیگردد و حالا باید پلیس بین‌الملل و سازمان‌های مدعی دفاع از حقوق بشر فریاد دادخواهی من را بشنوند و نگذارند که خون مادر مظلومم بر زمین بماند.

 


وی افزود: اگرچه دوران کودکی را بدون خانواده و سایه پدر و مادر بزرگ شدم ولی حالا خانواده‌ای به بزرگی همه ایران دارم  و از تمام مردم مشهد، تهران، قم، کرمانشاه و حال کردستان تشکر می کنم که این چنین برای مادرم مراسم برگزار کردند چرا که معتقدم شهیده فاطمه اسدی نه تنها مادر من بلکه مادر کل ایران است.


کشور محمودی خطاب به ضد انقلاب گفت: ننگ باد بر ضد انقلابی که این چنین ظالمانه نقطه ضعفشان،  زنی بی دفاع بوده که دستانش را بستند و وی را اعدام کردند چرا که آنها نه تنها مادرم بلکه برادر بی گناه و شیرخواره ام را نیز شهید کردند.

 


تفحص پیکر شهیده فاطمه اسدی دست جنایتکاران را بر جهان آشکار کرد


سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان هم صبح امروز در حاشیه  بازگشت پیکر مطهر شهیده فاطمه اسدی به سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت: شهیده فاطمه اسدی مظلومانه در سال 63 به وسیله گروهک های ضد انقلاب و با مسئولیت مستقیم مصطفی هجری به شهادت رسید.


وی افزود: این شهیده بزرگوار بدون داشتن هیچ مسئولیتی و فقط به دلیل درخواست آزادی همسر خود از گروهک های ضد انقلاب زندانی ،شکنجه و در نهایت به شهادت میرسد.


سردار حسینی  با اشاره به خصوصیت شخصیتی این شهیده به عنوان یک فرد عادی افزود: دستگیری و شکنجه یک زن آن هم بدون داشتن هیچ پست و مقامی نشان میدهد که گروهک های ضد انقلاب به هیچ قید و بندی و قراردادهای اجتماعی پایبند نیستند و جان انسانها برای آنان اهمیت ندارد.


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در ادامه عنوان داشت: تفحص پیکر شهیده فاطمه اسدی سندی آشکار بر علیه جنایات کسانی  است که  دم از حقوق بشر میزنند  و کمپین های دفاع از حقوق زنان را راه اندازی  می کنند، است که امروز این تفحص بعد از 37 سال با دیگر جنایات اینچنین افرادی را به جهان ثابت کرد.

 


سردار حسینی  با اشاره به اینکه ما شیر زنان زیادی  را تا به امروز تفحص کرده ایم خاطر نشان کرد: شهیده فاطمه اسدی اولین و تنها شهید زنی است که مورد تفحص قرار گرفت چرا که این بانوی شهید بسیار مظلومانه  اسیر چنگال به دور از انسانیت ضد انقلاب در منطقه شد و با دستان بسته 37 سال غریبانه گمنام بود تا اینکه مورد تفحص کمیته مفقودین شمال غرب کشور قرار گرفت.


فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر افزود: تفحص پیکر شهیده فاطمه اسدی در بعد جهانی نمود پیدا کرد و برجهانیان یک بار دیگر دست جنایت کارانه  استکبار در منطقه را نشان داد.


وی گفت: در زمان جنگ مصطفی هجری مسئولیت این منطقه را در دست داشت مزدبگیر و غلام حلقه به گوش صدام جنایت کار بود که امروز هم  خود و گروهکش مزد بگیر آمریکا و صهیونیست ها و عربستان صعودی است.


سردار حسینی گفت: تشیع پاک این شهیده در استانهای مشهد مقدس، تهران، قم، کرمانشاه و امروز در سنندج بر دستان ملت شهید پرور و ولایتمدار نشان داد که مردم همواره از آزادی و استقلال کشورشان حمایت خواهند کرد و سند جنایت گروهک های خون ریز و خشن که برهم زننده امنیت مردم و  مدافع، منافع غربی ها هستند را فریاد خواهند زد.


فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پایان تصریح کرد: گروه های مختلف در سازمان های جهانی علیه مصطفی هجری شکایت خواهند کرد تا به جهان ثابت کنند که جرم شهیده فاطمه اسدی چه بود که اینچنین مظلومانه به شهادت رسید.

 


خواهرم خانه دار بود و بی گناه به شهادت رسید


خواهر شهید فاطمه اسدی نیز در این مراسم در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت: کوردلان خواهر من را بی گناه اعدام کردند، چرا که خواهرم مسلح نبود بلکه زنی خانه دار بود که تنها به دنبال همسرش رفت تا فرزندانش بی پدر بزرگ نشوند اما او را بی تاوان به شهادت رساندند.


وی گفت: ما باید پیرو راه شهیدانمان باشیم تا کسی این چنین نقشه هایی را بر مردم ما تحمیل نکنند و مظلومانه خانواده های ما را به شهادت برسانند.

 


جوامع بین المللی نباید از گروهک های ضدانقلاب و تروریستی حمایت کنند

 

ماموستا اقبال بهمنی مدیر مرکز بزرگ اسلامی سنندج  نز در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت:  اولین تفحص در منطقه کردستان یکی از بانوان کُرد اهل سنت بوده است که توسط ضد انقلابی به شهادت رسید که ادعای حمایت از خلق کُرد را داشتند اما به زنان و مردان و کودکان رحم نکردند و آنها را بیرحمانه به شهادت می رساندند.


وی با بیان اینکه جوامع بین المللی نباید از گروهک های تروریستی پشتیبانی کند گفت: پیدا شدن پیکر شهیده فاطمه اسدی با دستان بسته به تمامی جوامع بین المللی این پیام را می دهد که زنان و مردان ما برای دفاع از نظام جمهوری اسلامی و برای دفاع از پایه های ارزش اسلام جان خود را فدا کرده اند و بدانند که گروهک های ضد انقلاب، ضد بشریت و ضد خلق و مردم کُرد بودند هر گروهی که بر علیه مردم کاری انجام دهد خیانتکار است.

 

 

تفحص پیکر پاک و مطهر این شهیده سندی آشکار بر علیه جنایت گروهک های ضد انقلاب است

 

سردار علی آزادی فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت: امروز همه مردمان  و مسئولین استان کردستان به استقبال شهیده ای مظلومه کرد آمدند تا یک بار دیگر دست خباeت جنایتکاران را بر علیه زن مظلومی که به دست آنان اسیر و به شهادت رسید را رو کنند.


سردار آزادی اظهار داشت: تفحص پیکر پاک و مطهر این شهیده سندی آشکار بر علیه جنایت گروهک های ضد انقلاب است که دایه حقوق بشر را سر داده اند.


 وی گفت: باید پرسید که  گروهک های ضد انقلابی که  در کشورهای اروپایی با تشکیل دادگاه های  نمایشی مسئولین و انقلاب جمهوری اسلامی را محاکمه میکنند کجا هستند و چگونه خود را به کوری در مورد این جنایت بزرگ علیه زنی مظلوم و بی دفاع زده اند.


سردار آزادی افزود: ما اسناد زیادی بر علیه جرم و جنایات گروه ک های ضد انقلاب به رهبری مصطفی هجری در این منطقه داریم که تفحص شهیده فاطمه اسدی یکی از آن اسناد است.


وی در پایان عنوان داشت: امروز نه تنها ملت ایران بلکه تمام مردم مسلمان جهان در مجامع بین المللی خواستار محاکمه این شخص خواهند بود.


انتهای پیام/x.k

 

دوشنبه 24 آبان 1400 | 13:06

کد خبر : 42120

منتشر کننده : م ر/a

دیواندره پاسخ سه شنبه 25 آبان 1400 | 08:00

0
0

زن در تعریف غالباً شرقی، همچون عنصری در حاشیه و بی‌نقش در تاریخ‌سازی، و در تعریف غالباً غربی، به مثابه‌ موجودی که جنسیت او بر انسانیتش می‌چربد و ابزاری جنسی برای مردان و در خدمت سرمایه‌داری جدید است، معرفی می‌شد. شیرزنان انقلاب و دفاع مقدس نشان دادند که الگوی سوم، «زن نه شرقی، نه غربی» است. زن مسلمان ایرانی تاریخ جدیدی را پیش چشم زنان جهان گشود و ثابت کرد که می‌توان زن بود، عفیف بود، محجبه و شریف بود و درعین حال، در متن و مرکز بود. می‌توان سنگر خانواده را پاکیزه نگاه‌داشت و در عرصه‌ی سیاسی و اجتماعی نیز سنگرسازی‌های جدید کرد و فتوحات بزرگ به ارمغان آورد. زنانی که اوج احساس و لطف و رحمت زنانه را با روح جهاد و شهادت و مقاومت درآمیختند و مردانه‌ترین میدان‌ها را با شجاعت و اخلاص و فداکاری خود فتح کردند.
در انقلاب اسلامی و در دفاع مقدس، زنانی ظهور کردند که می‌توانند تعریف زن و حضور او در ساحت رشد و تهذیب خویش، و در ساحت حفظ خانه‌ی سالم و خانواده‌ی متعادل، و در ساحت ولایت اجتماعی و جهاد امر به معروف و نهی از منکر، و جهاد اجتماعی را جهانی کنند و بن‌بست‌های بزرگ را در هم بشکنند.
اقتدار و جذبه‌ی تازه‌ای به برکت خون این زنان مجاهد در عصر جدید ظهور کرده است که زنان را ابتداء در جهان اسلام تحت تأثیر قرار داد و دیر یا زود در سرنوشت و جایگاه زنان جهان دست خواهد برد.
تا آفتاب درخشان خدیجه‌ی کبری علیها‌السلام و فاطمه‌ی زهرا علیهاالسلام و زینب کبری علیهاالسلام می‌درخشد، طرح‌های کهنه و نو «ضدّ زن» به نتیجه نخواهد رسید و هزاران زن کربلایی ما نه‌تنها خطوط سیاه ستم‌های ظاهری را در هم شکسته‌اند، بلکه ستم‌های مدرن به زن را نیز رسوا و بی‌آبرو کرده و نشان داده‌اند که حق کرامت الهی زن، بالاترین حقوق زن است که در جهان به اصطلاح مدرن، هرگز شناخته نشده و امروز وقت شناخته‌شدن آن است. به خانواده‌ی این شهیدان والامقام تبریک می‌گویم و امیدوارم که به برکت خون این زنان شریف و مجاهد، رسانه‌ها و هنرمندان و فرزانگان و سینماگرانی بتوانند جهاد بزرگ زن ایرانی مسلمان را به دنیا که سخت محتاج شناختن آن است، بنمایانند.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید