کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

ماموستا رستمی عالم اهل سنت کردستان:

حضور رئیس جمهور در بین مردم یک ارزش است/ حضور نیافتن مسئولان در میان مردم موجب اتخاذ تصمیم های نادرست می شود

مسئولیت،انقلابی،نماد

ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج گفت: حضور رئیس جمهور  در میان مردم و بررسی مسایل و مشکلات آنها بدون واسطه و از نزدیک باعث دلگرمی و امید در جامعه است  و یک ارزش تلقی می شود.

ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: حضور و دیدار رئیس جمهور  با مردم باعث دلگرمی آنان به دولت سیزدهم   برای حل مشکلات جامعه شده است. 

 

ماموستا رستمی گفت: سیره انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب این بوده که مسئولین در کنار مردم حضور داشته باشند و در غم و شادی آنها شریک باشند و این روزها این سیره توسط رئیس جمهور منتخب و مردمی در حال انجام گرفتن است که نتیجه آن رضایت و آرامش خاطر مردم و اعتماد به دولت سیزدهم خواهد بود.


وی با اشاره به اینکه باید همه مسئولان و دولتمردان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اینگونه عمل کنند افزود: مردم به  رییس‌ جمهور منتخب خود رای اعتماد  دادند و حال منتظر اقدامات انقلابی و جهادی از سوی دولتمردان برای حل مشکلات هستند. 


ماموستا رستمی عنوان داشت: در میان مردم بودن و با آنان همراه بودن از نشانه های انصاف در مدیریت یک مسئول است و یک مسئول باید دارای روحیه انقلابی باشد و از تبعیض ها در عرصه های مدیریتی به دور باشد تا بتواند به شایستگی مسئولیت خود را به سرانجام برساند.


وی تاکید کرد: حضور مسئولان در بین مردم موجب اعتماد سازی در بین آنان می‌شود و دسترسی آسان به مسئولان نیز از نمادهای انقلابی بودن مسئولان است.


 امام جمعه شهرستان سنندج با بیان اینکه حضور نیافتن مسئولان در بین مردم منجر به تصمیم‌های نابجا و عدم درک درست از مشکلات و معضلات مردم شده است، تصریح کرد: منتخب مردم در دولت سیزدهم با حضور در میدان و با در کنار مردم بودن فاصله ها را کم کرده تا بدین واسطه بتواند مشکلات مردم را از نزدیک لمس کرده و از این طریق راهی در جهت حل مشکلات مردم پیدا کند.

 

انتهای پیام/x.l

چهارشنبه 26 آبان 1400 | 07:27

کد خبر : 42113

منتشر کننده : گ.ظ

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید