کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان انجام شد؛

افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا در دانشگاه آزاد سنندج

واکسن کرونا، واکسیناسیون

صبح امروز پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا دانشگاه آزاد سنندج با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس و روسای دانشگاه های علوم پزشکی و آزاد کردستان افتتاح شد.

به گزارش کُردتودی، این پایگاه واکسیناسیون با همکاری سپاه سنندج، بسیج جامعه پزشکی، مرکز شبکه بهداشت و درمان سنندج و دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان راه اندازی شده است.

 

 

سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان عنوان کرد: بسیج از آغازین روزهای شیوع کرونا به موضوع مقابله با این ویروس ورود کرد و در برهه ای از زمان با طرح شهید سلیمانی مباحث پیشگیری و درمان ویروس کرونا را دنبال کرد و اکنون در موضوع واکسیناسیون این ویروس ورود پیدا کرده است.

 

وی از آمادگی سپاه کردستان برای بهره گیری از تمامی ظرفیت های خود در انجام واکسیناسیون کرونا خبر داد و گفت: با تمام توان و امکانات آماده خدمتگذاری به مردم هستیم.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از روند رو به رشد انجام واکسیناسیون در استان کردستان خبر داد و گفت: این روند نسبت به روزهای گذشته رشد قابل قبولی پیدا کرده است.

 

وی نسبت به شیوع موج جدید کرونا هشدار داد و افزود: اغلب شهرهای استان کردستان اکنون درگیر ویروس دلتا هستند و تقریبا ظرفیت تخت های بستری بیمارستانهای استان از حیث بیماری کرونا تکمیل شده است.

 

رضاعی از مردم خواست که همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی را جدی بگیرند و قطعا انجام واکسیناسیون به منزله کنار گذاشتن این پروتکلها نیست و مردم باید کماکان از ماسک استفاده کنند.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از تلاشهای بسیج در طرح شهید سلیمانی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد.

 

 

جهانشیر امینی رئیس دانشگاه  آزاد اسلامی کردستان نیز از افتتاح 4 پایگاه تجمیعی واکسیناسیون جدید در دیگر مراکز دانشگاه آزاد استان در شهرهای مختلف خبر داد و افزود: به سهم خود آماده هر نوع همکاری با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای انجام واکشسناسیون کرونا هستیم.

 

در ادامه فرمانده سپا بیت المقدس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از پایگاه واکسیناسیون کرونا در شهرک بهاران سنندج نیز بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/X.J

 

پنجشنبه 14 مرداد 1400 | 12:16

کد خبر : 40935

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید