کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور:

حیا و عفت موجب پایداری خانواده می شود/ ایران نیازمند 80 میلیون شهید سلیمانی برای مقابله با جنگ نرم است

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور، کردستان، حکومت اسلامی

معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور یاداور شد: اینکه 14 میلیون جوان مجرد در حکومت اسلامی زندگی کنند به هیچ وجه برازنده ما نیست و آنها حق دارند پدرشدن و یا مادرشدن را تجربه کنند و ما باید مشکلات و موانع را حل کنیم.

به گزارش کُردتودی، دکتر معصومه حکیمیان معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور دوشنبه شب در همایش بزرگ حجاب و عفاف و تجمع مدافعان حریم خانواده در پارک آی‌تی سنندج به حادثه مسجد گوهرشاد مشهد اشاره و شهادت چند هزار نفر از مردان غيرتمند در مقابله با كشف حجاب رضاخاني اشاره كرد و اظهار داشت:  وی افزود: هر انسانی که پایش را روی کره زمین می‌گذارد یکبار فرصت زندگی پیدا می‌کند، هر طلوعی را که دیدیم معلوم نیست غروب را ببینیم چرا که مدت عمر انسان معلوم نیست و لذا حق داریم جوری زندگی کنیم که سعادت دنیا و آخرت را با هم داشته باشیم و در جریان طبیعی انسان زندگی کنیم.

 


معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور یاداور شد: اینکه 14 میلیون جوان مجرد در حکومت اسلامی زندگی کنند به هیچ وجه برازنده ما نیست و آنها حق دارند پدرشدن و یا مادرشدن را تجربه کنند و ما باید مشکلات و موانع را حل کنیم.

 


وی اذعان داشت: در هر سمت و شغل و تحصیلات اگر یکایک 80 میلیون ایرانی برای حل مشکلات فرهنگی، اجتماعی خودش را تنها کسی بداند که کاری انجام دهد بسرعت مشکلات ما حل خواهد شد.

 


معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشورعنوان کرد: سال‌هاست اصطلاح جنگ نرم را می‌شنوید و در دانشگاه‌ها و مدارس و سخنرانی‌ها از آن صحبت می‌شود، باید بدانید جنگی که به آن جنگ نرم می‌گوییم، طولانی‌ترین، وسیع‌ترین و جهانی‌ترین جنگ دنیاست.

 


وی گفت: راه اندازی جنگ نرم توسط صهيونيست های شيطان پرست ازگذشته های دور با تشكيل گروه هفت نفره و نوشتن شيوه نامه اي با 24 بند به اجرا درآمد كه ترويج ربا، موادمخدر، گسترش رفتارهاي غيراخلاقي و بهره مندي از افراد برای اهداف خود از جمله مفاد آن است.

 


حكيميان اضافه كرد: هم اينك پياده سازی شيوه نامه جنگ نرم را در جای جای دنيا با شيوه های جديد مي بينيم درحالي كه اثري از اين شيوه ها از جمله برقراری ارتباط با شبكه هاي مجازی در زندگي خود صهيونيست ها ديده نمي شود

 


به گفته وی بايد نسبت به خطر های جنگ نرم در كشور بيش از گذشته هوشيار باشيم.

 


وی همچنين بر هوشياری مردم در برابر برنامه راهبردی دشمن در خصوص آسيب به پوشش اسلامي، خواست انقلاب و نيز ايجاد دو گروه موافق و مخالف در كشور تاكيد كرد و افزود: دشمن از اين طريق در تلاش است تا با آسيب زدن به فرهنگ كشور به اهداف شوم خود دست يابد.

 


وي با بيان اين كه مسوولان نگران آسيب رساندن دشمن به فرهنگ كشور هستند، افزود: برای خدمت به فرهنگ كشور بايد در جهت عشق ورزيدن به فرهنگ، ايجاد انگيزه حفظ فرهنگ در دل مردم و ايجاد باور تلاش در بين جوانان براي ساختن كشور بيشتر كار شود.

 


حکیمیان یادآور شد: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی ایران این بود که جلوی اجرای پروژه‌های صهیونیستی در کشور را سد کرد. در سالروز ۲۱ تیر ۲ هزار مرد غیرتمند ایرانی در مسجد گوهرشاد به خاطر نه گفتن به این پروژه صهیونیستی به خاک و خون کشیده شدند که یکی از این پروژه‌ها کشف حجاب بود. انقلاب اسلامی پیروز شد تا به این نقشه‌ها نه بگوید و طبیعی است که آن‌ها برای سرنگونی این انقلاب با به‌کارگیری دانشمندان این حوزه تلاش می‌کنند. در این مسیر پدیده‌های اخلاقی همچون پوشش را سیاست‌زده کردند و ما هم در برابر این پروژه سکوت کردیم. دین ما از سیاست جدا نیست، اما سیاست‌زده هم نیست.

 

 

در اینجا بود که ما باید فریاد می‌زدیم حجاب را جمهوری اسلامی نیاورده، این دستوری است که در دین یهود و مسیح هم آمده و تمدن ملی ما هم بوده است و انقلاب تنها بر آن صحه گذاشته است. به خاطر سکوت ما عده‌ای دچار سوء‌تفاهم شدند و سیاست‌زدگی حجاب برای مردم باور شد. ندانم‌کاری‌های داخلی هم به دشمن کمک کرد و در این بین مهره‌هایی هم به‌کارگیری شدند.


معاون فرهنگی بسیج جامعه زنان کشور خاطرنشان کرد: اکنون ایران نیازمند 80 میلیون شهید سلیمانی برای مقابله با جنگ نرم خانمان‌سوز و برانداز است چرا که برازنده جامعه ایرانی، از دست رفتن حیا و حریم عفت بین خانواده، افزایش طلاق و کاهش ازدواج نیست.

 


وی یادآور شد: واسطه خلقت زن است، محور تربیت در جامعه زن است وجود زن مقدس است و به همین دلیل دشمنان شیطان‌صفت‌ و صهیونیسم منحوس‌ترین نقشه‌هایشان برای زنان است.

 


حکیمیان در بخش پایانی سخنانش افزود: زنان کردستان سرآمد شیرزنان ایران در دفاع مقدس بودند که هزاران زن کرد غیرت زن ایرانی را به رخ جهانیان کشیدند.
وی اذعان کرد: ما مادران قوی و فهیم و توانمند لازم داریم که فرزندانی سرآمد و فاخر را برای این سرزمین تربیت کنند چرا که ما  در حرکت به سمت تمدن نوین اسلامی هستیم و این تمدن آدم‌های بزرگی نیاز دارد و چه بسا این آدم‌های بزرگ که در خانه‌های کوچک و سر سفره‌های بسیار کوچک به دنیا آمده و بزرگ شده‌اند.

 


سرهنگ حسن عسگری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج در ادامه خاطر نشان کرد: حجاب به عنوان پوشش بیرونی و عفاف به عنوان پوشش درونی ویژه خواهران و برادران است و امروز این دو، لازم و ملزوم همدیگر هستند چرا که اسلام هم برای مردان و هم برای زنان در زمینه رعایت حدود اخلاقی برنامه دارد و عفاف را برای برادران بیان کرده است.

 

 

در ادامه این مراسم برنامه های شادی برگزار و از بانوان موفق نیز تجلیل بعمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/x.k

 

 

سه شنبه 22 تیر 1400 | 07:59

کد خبر : 40701

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید