کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

تلاش برای گرفتن فرصت حل مشکلات از کشور/ از فتنه تقلب ۸۸ تا فتنه برق ۱۴۰۰

قطعی برق، کرونا، فتنه، دولت جدید

تکرار تلخ کامی مردم بعد از پیروزی ۸۸ اینبار با فتنه قطع برق و سوء مدیریت کرونا | آخرین باری که جریان غربگرا در انتخابات ایران شکست خورد با پهن کردن بساط فتنه در کشور هم کام شیرین مردم از پیروزی را تلخ کرد و هم شکست جریان غربگرا به حاشیه رفت تا زمینه برای روی کار آمدن دولت ناکارآمد روحانی بعد از سال ۸۸ فراهم شود

به گزارش کُردتودی، به نقل از دانا، بی کفایتی های مشکوک در کشور  آنهم درست بعد از انتخابات ۲۸ خرداد که در قطعی های بی برنامه و بدون اعلام برق در کشور و همچنین لختی و کندی در واکسیناسیون بروز یافته چند نکته مهم دارد که مردم باید به آنها توجه داشته باشند:

 

اول: یقین دشمن به اینکه دولت جدید توانایی حل مشکلات را دارد بنابراین برای جلوگیری از این موضوع نباید شرایط آرام و مساعد برای استقرار و تشکیل دولت فراهم باشد |جریان نفوذ داخلی با خرابکاری در قطعی برق و مدیریت کرونا و... و ضد انقلاب خارجی و برخی سلبریتیها با آتش بیاری رسانه ای، در یک اقدام هماهنگ تصمیم گرفته اند فضای ملتهب و نا مساعد برای استقرار دولت جدید را رقم بزنند چرا که ایمان دارند دولت جدید در صورت تمرکز کافی، با سرعت بیشتری به مشکلات کشور رسیدگی خواهد کرد.

 

دوم: تکرار تلخ کامی مردم بعد از پیروزی ۸۸ اینبار با فتنه قطع برق و سوء مدیریت کرونا | آخرین باری که جریان غربگرا در انتخابات ایران شکست خورد با پهن کردن بساط فتنه در کشور هم کام شیرین مردم از پیروزی را تلخ کرد و هم شکست جریان غربگرا به حاشیه رفت تا زمینه برای روی کار آمدن دولت ناکارآمد روحانی بعد از سال ۸۸ فراهم شود. اینبار نیز در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ علاوه بر اخلال در رای گیری و عصبانی کردن مردم، شاهد بی کفایتی روشن در مدیریت برق و انرژی و کرونا در کشور هستیم تا حماسه ۲۸ خرداد به حاشیه رود.

 

سوم: اعتراف به ایجاد عامدانه فشار بر زندگی مردم | همانطور که گفته شد، ایجاد شرایط ملتهب در کشور با بی کفایتی های متعدد، عملا تلاش برای بر هم زدن تمرکز دولت جدید در روزهای استقرار است چراکه یقین دارند نتیجه جهت گیری های دولت رئیسی کاهش مشکلات مردم است. معنای دیگر این موضوع اعتراف به عامدانه بودن روی زمین گذاشتن مشکلات و مطالبات مردم در گذشته است.

 

نتیجه گیری: برهم زدن آرامش روانی مردم و بر هم زدن تمرکز دولت جدید در ماه های پیش رو تا پایان سال از سوی برخی جریانهای سیاسی داخلی و رسانه های خارجی در دستور کار است چرا که ایجاد ثبات در کشور با همکاری مردم، آخرین امیدهای جریان غربگرا را به باد می دهد.

 

انتهای پیام/x.r

سه شنبه 15 تیر 1400 | 00:04

کد خبر : 40626

منتشر کننده : sh.s

وحید پاسخ سه شنبه 15 تیر 1400 | 10:53

1
1

خداوند لعنت کند هرآنکه را درهرلباس و مقام و منصبی که هست لطمه به نظام و حیثیت و آبروی نظام را می برد و مردم را به این حال و روز فلاکت بار کشاندن

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید