کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج اعلام کرد؛

پلمپ 22 باب مغازه غیرمجاز سیلندر پرکنی در سنندج

شهرداری سنندج

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج از پلمپ 22 باب مغازه غیرمجاز سیلندر پرکنی در سنندج خبر داد و گفت: این واحدها به صورت غیرمجاز فعالیت می کردند که پس از شناسایی بر اساس بند 20 ماده 55 قانون شهرداریها پلمپ شدند.

به گزارش کُردتودی، تورج سلطنت پوری رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج گفت: برخی از مشاغل در سطح شهر وجود دارد که می توانند برای سلامت شهروندان خطرآفرین باشد.

 

سلطنت پوری عنوان کرد: ازعمده مشاغلی که در مناطق مسکونی می تواند خطرآفرین باشد مغازه سیلندر پرکنی است.

 

وی بیان کرد: با توجه به غیراستاندارد، غیرقانونی و خطرساز بودن واحدهای سیلندر پرکنی و انبار کپسول در سطح شهر و نواحی منفصل شهری براساس بند20ماده 55 قانون شهرداریها؛ واحدهای غیرمجاز فعال سیلندر پرکنی باید پلمپ شوند.

 

وی در همین راستا از پلمپ 22 واحد مغازه غیرمجاز سیلندر پرکنی در سنندج خبر داد و اظهار داشت: این واحدها به صورت غیرمجاز فعالیت می کردند که پس از شناسایی  تمامی این مغازه ها در سطح شهر و نواحی منصل شهری پلمپ شدند.

 

سلطنت پوری تاکید کرد: برای واحدهای سیلندر پرکنی به هیچ عنوان مجوز صادر نخواهد شد و فعالیت این مغازه غیرمجاز و غیرقانونی است.

 

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری سنندج تصریح کرد: در صورت فعالیت این واحدهای غیرمجاز با متخلفان برخورد قانونی شده و واحد غیرمجاز نیز پلمپ خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/q.f

یکشنبه 10 اسفند 1399 | 06:02

کد خبر : 39431

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید