کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

یادداشت؛

پتروشیمی بعثت کردستان از واقعیت تا دروغ؛ حسین فیروزی از خدمت تا خیانت

حسین فیروزی، استانداری کردستان، پتروشیمی بعثت کردستان

آقای فیروزی؛ لطفاً بفرمایید دوره دکتری خود را در چه سالی شروع و در چه سالی به پایان بردید و کپی مدرک دکترای خود را در فضای مجازی منتشر کنید تا مشخص شود آیا در آن هفت سال پیگیر امورات مردم استان بوده ای یا پیگیر امورات شخصی و ادامه تحصیل بوده ای.

به گزارش کُردتودی، در تاریخ 24 مرداد ماه سال 1397 به نقل از حسین فیروزی معاون وقت توسعه و امور اقتصادی استانداری کردستان خبری بر روی سایت ایرنا قرار گرفت با این عنوان: «دومین پتروشیمی کردستان با هدف تحقق توسعه متوازن احداث می شود».

 

در این خبر جناب معاون گفته بود عبور سه خط لوله گاز از پهنه کردستان و وجود نیروی انسانی تحصیلکرده دو ویژگی ایجاد صنایع پتروشیمی در کردستان است.

 

بیش از دوسال از انتشار این خبر می گذرد. آیا وقت آن نرسیده است که آقای فیروزی به عنوان ناشر این خبر گزارشی از روند احداث پتروشیمی بعثت کردستان به مردم بدهد؟

 

آقای فیروزی بعد از هفت سال معاونت استانداری بدون گزارش عملکرد، بدون خداحافظی از مردم و بدون مراسم تودیع و در سکوت کامل خبری فرار را بر قرار ترجیح داد و رفت اما قرار نیست با رفتن به تهران فراموش شود و جوابگوی هفت سال مدیریت خود نباشد.

 

جناب فیروزی لطفاً گزارشی از روند احداث پتروشیمی بعثت کردستان از ابتدا تا زمان رفتن شما به تهران ارائه و بفرمایید آیا در اصل چنین طرحی وجود خارجی داشته یا فقط جنبه تبلیغاتی داشته است. آیا این طرح فقط روی کاغذ بوده و یا طرحی جدی و دارای توجیه فنی و اقتصادی بوده است؟

 

آیا از دیدگاه جنابعالی به عنوان سکاندار توسعه استان در هرکجا که خط لوله گاز و نیروی انسانی وجود داشته باشد می توان پتروشیمی احداث کرد؟ یعنی برای احداث پتروشیمی همین دو گزینه کافیست؟ سوال بعدی اینکه مواد اولیه پتروشیمی بعثت از چه طریقی تامین می شود؟ خط لوله و یا حمل با کامیون؟ منبع تامین اعتبار این پروژه به چه صورت بوده، چه مقدار آن تخصیص و چه مقدار آن وصول شده است؟ و در کل گزارشی از روند احداث این پروژه که در سال 97 با تبلیغات فراوان آنرا در بوق و کرنا کردید به مردم ارائه دهید.

 

اگر هم این طرح شکست خورده علت آن و دستگاه ها و افرادی که در روند احداث این طرح کم کاری و سنگ اندازی کرده اند را به مردم معرفی نمایید.

 

و اما واژه خیانت...

 

آقای فیروزی، مدت هفت سال پول، امکانات، منزل سازمانی، پول مصرفی آب و برق و گاز و تلفن، خودروی دولتی همراه راننده و صدها رانت و امتیاز و حقوق نجومی در اختیار تو قرار داده شد که خدمتی به مردم محروم کردستان انجام دهی و در زمینه سمت و پستی که داشتی یعنی توسعه و امور اقتصادی پیشرفتی ایجاد کنی. وقتی از این پول و امکانات و خودروی دولتی و راننده بجای خدمت در جهت ادامه تحصیل و اخذ مدرک دکترا در تهران سوءاستفاده می کردی آیا این خیانت نیست؟ اگر خیانت نیست پس چیست؟

 

جناب فیروزی، در طول هفته دهها نفر جهت انتقالی درون سازمانی به دفتر شما مراجعه و التماس می کردند که جهت حل مشکل، آنها را کمک کنی اما بدترین برخوردها با آنها می شد اما در طرفی دیگر کوهسار دادور و با پیگیری های فراوان شما از آموزش و پرورش به سازمان برنامه انتقال دائم داده می شود. آیا این تبعیض و ناعدالتی نیست؟ آیا این خیانت نیست؟

 

لطفاً بفرمایید این فرد طبق کدام رزومه علمی، طبق کدام سابقه درخشان و طبق کدام کارنامه موفق انتقال بین سازمانی داده شده و اکنون چه کار مفیدی در سازمان برنامه انجام می دهد؟

 

کاک حسین، به عنوان اینکه هفت سال معاون توسعه و امور اقتصادی استانداری بودی لطفاً بفرمایید چه اقداماتی برای جلوگیری از خام فروشی معادن کردستان انجام دادی و بفرمایید چرا باید در استان سنگ خیز کردستان برای پیاده راه فردوسی از همدان سنگ آورده شود؟ این نکته را هم ذکر کنم که به این علت اینگونه مسائل را مطرح می کنم که هم به شما و هم به مردم ثابت کنم هفت سال فرصت سوزی کردی، هفت سال عوام فریبی کردی و هفت سال وقت تلف کردی.

 

در طول هفت سال، دو الی سه روز هفته در تهران دنبال ادامه تحصیل بودی و مابقی هفته هم که در کردستان بودی به دنبال کار حزبی و جناحی بودی.

 

هفت سال بجای پیگیری کارهای مهم و زیربنایی مانند پتروشیمی بعثت و یا جلوگیری از خام فروشی معادن کردستان، همراه «ب.ن»، «م.د»، «الف.ز» و «ت.س» جلسه تشکیل دادید و فقط و فقط پیگیر عزل غیرخودی ها و نصب خودی ها بودی. فقط جلسه تشکیل دادی که گزارش شده فلان مدیر در فلان جلسه نام احمدی نژاد را به نیکی برده و فوری باید عزل شود، جلسه تشکیل دادی که گزارش شده فلان مدیر در سال 92 از جلوی ستاد قالیباف رد شده است و فوری باید عزل شود و یک فرصت طلب خودی را جایگزین می کردی.

 

کاحسین، دستاورد هفت ساله سکانداری شما بر توسعه و اقتصاد استان در خیابان فردوسی نمود و ظهور پیدا کرد. چرا باید در سطح کردستان حتی یک کارخانه فرآوری سنگ نداشته باشیم و سنگ مورد استفاده پیاده راه از همدان وارد شود؟

 

آقای فیروزی، هفت سال فرصت سوزی کردی، هفت سال مردم را با پروژه های دروغین و کاغذی سرگرم کردی و سرکار گذاشتی و در طرفی دیگر خود و اطرافیانتان از صدها رانت و امتیاز برخوردار بودی. با لیسانس آمدی و با دکترا رفتی و خروجی این همه رانت و امتیاز و حقوق نجومی این فقر و فلاکت و بیکاری و رکودی شده است که در آن به سر می بریم.

 

کوتاه سخن اینکه آقای فیروزی لطفاً

1) گزارشی از روند احداث پتروشیمی بعثت کردستان ارائه کنید.

2) لطفاً بفرمایید دوره دکتری خود را در چه سالی شروع و در چه سالی به پایان بردید و کپی مدرک دکترای خود را در فضای مجازی منتشر کنید تا مشخص شود آیا در آن هفت سال پیگیر امورات مردم استان بوده ای یا پیگیر امورات شخصی و ادامه تحصیل بوده ای.

3) واژه خیانت را معنی بفرمایید.

 

دلیر بهمنی

 

انتهای پیام/o.t

 

یکشنبه 9 آذر 1399 | 07:49

کد خبر : 38305

منتشر کننده : sh.s

حسین پاسخ یکشنبه 9 آذر 1399 | 19:54

0
2

بنده از همکاران ایشان در استانداری بودم و هیچگاه مدرک دکتری ارائه ندادن صرفابا اعتماد به نفس کاذب در صدد کسب احترام بودند.
متاسفانه صدماتی که کارکنان استانداری طی 7 سال گذشته از سو مدیریت امثال فیررروزی خوردن تا سالها بجا خواهد ماند.
مجموعه ای مدیریتی حاکم در دستگاه به اصطلاح حاکمیتی که توان تامین معوقه 8 ماه اضافه کاری و حق ماموریت و.... 500 نفری کارکنان خود را ندارند چگونه برای جمعیت حدودا 2 میلیون نفری استان تصمیم گیری و رفع مشکل خواهند نمود؟؟؟؟؟؟؟؟..........

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید