کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان؛

امروز در کردستان مشاهده می کنیم که مرفهین بیشتر از فقرا حمایت می شوند/کم کاری مدیرکل بنیاد شهید در خصوص شهدا قابل قبول نیست

کردتودی،کردستان،سنندج،کرونا،امر به معروف،مطالبه گری

محمود الله مرادی دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان نسبت به عملکرد ضعیف برخی مدیران استانی انتقاد کرد و گفت: متاسفانه امروز در کردستان مشاهده می کنیم که مرفهین بیشتر از فقرا حمایت می شوند و این یک منکر است.

به گزارش کُردتودی، محمود الله مرادی امروز در نشست خبری پیرامون فعالیت های گروه های جهادی و مطالبه گری ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان اظهار کرد: بسیج پشتوانه انقلاب اسلامی است و بسیجیان با جهاد جان، مال ، فکر و عقیده خویش عرصه را بر دشمنان نظام تنگ کرده اند.

 

وی افزود: بسیج برای جوانان شور آفرین، برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است و بهترین توصیفات در جملات امام راحل و مقام معظم رهبری در خصوص بسیج بیان شده است.

 

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان خاطرنشان کرد: در همین حرکت های جهادی در دوران کرونایی می بینیم که بسیج پرچمدار مبارزه با این ویروس در کنار نهادهای متولی است.

 

الله مرادی تاکید کرد: بسیج مختص جنگ و جبهه نیست و در همه صحنه های فرهنگی و اجتماعی پیش قراول است.

 

وی افزود: امیدوارم بتوانیم قدردان خون شهدای بسیجی باشیم که این عزت را برای ما فراهم کردند و در این راستا نیز از مسئولان بسیج هم استدعا داریم که به انسجام و کیفیت این مکتب ارزشی توجهی ویژه داشته باشند.

 

الله مرادی اظهار کرد: این لشکر مخلص را باید به علم روز مجهز کنیم  چرا که در جایی که نیروهای انقلابی حضور دارند دشمنان و مزدوران آن ها نمی توانند کاری پیش ببرند.

 

وی در ادامه سخنان خود افزود: ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر اعلام می کند که همه فعالیت ها و حرکات این ستاد در کردستان بر اساس روش و مشی بسیج است.

 

الله مرادی گفت: خدمت به مردم  وظیفه بسیج است و ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان افتخار می کند که در این مسیر گام بر می دارد.

 

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان اعلام کرد: حدود ۷۰ گروه سازماندهی کردیم در سطح استان که اهداف اصلی این گروه ها مطالبه گری منطقی بر اساس واقعیت های موجود در سطح استان است.

 

الله مرادی افزود: همه مسئولان باید پاسخگوی عملکردشان باشند و وظیفه هر مسئولی است که پاسخگو باشد و مسئولان و کارکنان باید بدانند که آن ها را استخدام کرده اند که خدمتگزار مردم باشند.

 

وی اظهار داشت: گروه های جهادی تشکیل شده تلاش می کنند حرکتی مطالبه گری را در راستای رفع مشکلات جامعه به پیش ببرند.

 

الله مرادی خاطرنشان کرد: قابل قبول نیست مدیری در کردستان عزیز که قدمگاه هزاران شهید گلگون کفن است ارزش های انقلاب را کم رنگ کند.

 

وی تاکید کرد: به هیچ وجه هم اجازه نمی دهیم که کسی از این گروه های جهادی برای منفعت شخصی استفاده کند.

 

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر کردستان تصریح کرد: رعایت نکات بهداشتی یک امر به معروف بزرگ است و آمران به معروف در استان در این خصوص وارد عمل شده اند و به مردم تذکرات لسانی را می دهند.

 

الله مرادی در ادامه سخنان خود افزود: بسیج محور تمام ارزش های انقلاب است و کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش است و شهدای این استان و خانواده های آنان در مظلومیت هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: جای تأسف است که مدیرکل بنیاد شهید استان برای رفع دغدغه خانواده شهدا و گلزارهای شهدای سطح استان احساس مسئولیت نمی کند لذا استاندار و مسئولان استانی در این خصوص باید پاسخگو باشند. 

 

وی در بخشی دیگر از سخنان خود نسبت به عملکرد ضعیف برخی مسئولان در نظارت بر قیمت ها انتقاد کرد و گفت: کردستان محور تولید گوشت کشور است و قابل قبول نیست قیمت گوشت در این استان با استان های مصرف کننده یکی باشد و بدون شک دست افراد فرصت طلب و سودجو در این بین است.

 

الله مرادی تصریح کرد: امروز در کردستان مشاهده می کنیم که مرفهین بیشتر از فقرا حمایت می شوند و این یک آسیب است.

 

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: انتظار داریم اصحاب رسانه به عنوان گروه های جهادی مطالبه گر وارد عمل شوند و ما به طور ویژه از این گروه های مطالبه گر حمایت می کنیم.

 

انتهای پیام/w.m

شنبه 1 آذر 1399 | 13:31

کد خبر : 38179

منتشر کننده : ک ۹۸

خادم قران کریم پاسخ یکشنبه 2 آذر 1399 | 01:05

0
1

سلام علیکم و عرض ادب
برادرم جناب اقای حاج محمود الله مرادی را دوست دارم و فرمایش ایشان را ارج می نهم . ما که برای شهداء و خانواده های محترمشان کاری از دستمان بر نمی اید چون کاره ای نیستم ولی کمترین وظیفه ام که احترام به خانواده های محترم شهداست را انجام داده و انجام می دهم از جمله قبل از ویروس کرونا در روزهای عادی به به گلزار شهدا می رفتم و رفتن اینجانب با همسرم نیز شبهای جمعه نبود تا در شلوغی نیفتیم در روزهای عادی دوشنبه هفته می رفتیم و فاتحه ای و رحمتی می خواندیم . از طرف دیگر انچه که مقدور است تصاویر شهداء را در خیابان جلوی مسجد بهاران چسبانده اند و هر وقت از ان خیابان رد می شوید فاتحه و رحمت می خوانیم و این ادای کمترین دین ما به شهداء است و ضمن اینکه در زمان شهادت مرحوم پدر بزرگوار حاج محمود الله مرادی اساسا در کردستان نبوده و افتخار دیدار با ان مرحوم شهید نداشته ام از نوع ناجوانمردانه شهادت ان بزرگوار که گروهک از بیمارستان ربوده و در صحرا شهید می کنند عمیقا متاسف و متاثرم و مدیون ان بزرگواران هستیم
و احترام اکمل همه شهیدان را نگه داشته ام خودم نیز در زمان جنگ به جبهه رفته ام ولی دیگر شهید نشده ام که تقصیر اینجانب نیست.
لله مرادی تصریح کرد: امروز در کردستان مشاهده می کنیم که مرفهین بیشتر از فقرا حمایت می شوند و این یک آسیب است.
فرمایش جنابعالی در جمله بالا ضمن اینکه ارزشمند است یک مشکل شناسایی فقراء وجود دارد که انسان را اگر بخواهد به فقراءکمکی کند افرادی که بعد از کمک ثروتمند و حج ازاد رفته در می ایند انسان را از کمک به فقراء نیز دچارتردید می کند که ایا این شخص فقیر است یا کلاهبردار؟ این نیز یک معضل است و امیدوارم حاج محمود الله مرادی چنین فقرای غیر فقیر را نیز غربالگری فرمایند

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید