کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فیلم؛

دادن آدرس ها و آمارهای غلط توسط رئیس ستاد روحانی برای جلب مشروعیت مردمی/ آقای جلالی زاده خودتان هم مهاجر هستید!

کردتودی،کردستان،سنندج،جلالی زاده،اصلاح طلبان

جلال جلالی زاده در مصاحبه ای جهت دار با رسانه ضد انقلاب بی بی سی با دادن آمارهای نادرست و بدون پشتوانه در صدد ناامن جلوه دادن مناطق کردنشین و تهیج مردم به مهاجرت گسترده شد.

به گزارش کُردتودی، جلال جلالی زاده رئیس ستاد انتخابات روحانی در کردستان که داعیه دار ریاست جریان اصلاح طلبی در کردستان است در مصاحبه ای مشوش و سرشار از دروغ سعی بر بازیابی جایگاه از دست رفته خود و همراهانش در مناطق کردنشین دارد.

 

این فعال سیاسی اصلاح طلب در برنامه تلویزیونی که شبکه بی بی سی فارسی تدارک دیده بود به صورت زنده با مجری این شبکه گفت و گویی انجام داد که سرشار از دروغ های متعدد و آمارسازی هایی بدون منطق و پشتوانه در خصوص مناطق کردنشین بود که در چندین مورد حتی مجری شبکه استعماری بریتانیا نیز سخنان جلالی زاده را زیر سوال برد.

 

 

جلالی زاده که دل خوشی از دولت روحانی به خاطر عدم انتخابش به عنوان استاندار کردستان ندارد در این مکالمه چند دقیقه ای نیز دوباره این عقده و آرزوی شخصی را با رنگ و لعاب اجتماعی مطرح کرد.

 

این آقای اصلاح طلب  که در مجامع انقلابی خود را فردی ایثارگر و جانباز انقلاب اسلامی معرفی کرده و از مزایای این مهم استفاده می کند از همان دقایق مصاحبه خود با این رسانه معاند سعی بر القای ناامنی در مناطق کردنشین به مخاطبان این رسانه داشت و در طول این هشت دقیقه بیش از چهار بار بر این امر تاکید کرد.

 

آقای جلالی زاده انگار مواضع هم کیشان خویش که در رسانه های مختلف در طول این سال ها در خصوص امنیت پایدار و مردمی در کردستان منتشر شده است را نگاه نمی کند و در کمال وقاحت بارها از مناطق امن کردستان به عنوان ناامن یاد کرد.

 

جلال جلالی زاده در سخنان خود در این مصاحبه تلویزیونی دلیل اصلی مهاجرت ها را ناامنی اعلام می دارد اما کسی نیست از خودش بپرسد که آقای جلالی زاده آیا مهاجرت شما به تهران به خاطر ناامنی در کردستان بوده است یا کسب منافع بیشتر مالی؟

 

آقای جلالی زاده اگر در کردستان احساس ناامنی می کنید چطوری به این استان مراجعه می کنید و در مناطق مرزی همراه با دوستان و اعضای خانواده ات به تفریح می پردازید و عکس های مختلفی در فضای مجازی مخابره می کنید؟

 

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در کردستان در ادامه سخنان خود با فرافکنی عدم انتخاب خودش به عنوان استاندار کردستان را به عنوان عدم اعتماد نظام اسلامی ایران به کردها عنوان می کند و در ادعایی دروغین اعلام می دارد که هیچ جای ایران به اندازه مناطق کردنشین مهاجر ندارد که در برابر این ادعا مجری شبکه انگلیسی ادعای وی را بلافاصله رد کرده و به وی شیرفهم می کند که از نقاط مختلف ایران شاهد مهاجرت هستیم که در مقابل این مهاجرت ها، مهاجران مناطق کردنشین عددی نیستند.

 

جلالی زاده مغز متفکر اصلاح طلبان کردستان در این مصاحبه مشوش خویش ادعایی کذب و بزرگ در خصوص مهاجرت ۱۰۰ هزار نفر کردستانی طی چند سال اخیر به زبان استاندار کردستان را مطرح می کند که تمامی جستجوهای رسانه ای ما در خصوص این مهم  نتیجه بخش نبوده و طی دو دهه اخیر هیچکدام از استانداران کردستان در رسانه های مکتوب و مجازی همچنین آماری را مطرح نکرده اند.

 

 جلالی زاده در ادامه سخنان خود برای القای عقده خویش به روستاهایی در کردستان اشاره می کند که ۵۰ و حتی ۱۰۰ نفر از اهالی آن برای رفاه بیشتر به خارج از کشور مهاجرت کرده اند که اگر ادعای جلالی زاده در این خصوص واقعیت دارد لطفا لیدر اصلاح طلبان در کردستان نام این روستاها را رسانه ای کند یا در صفحات پر حاشیه خویش در فضای مجازی برای روشنگری اعلام نماید.

 

رئیس ستاد انتخابات روحانی در کردستان با سخره گرفتن و تحمیل نگاه بالا به پایین در خصوص اهالی روستاهای استان هدف مهاجرت روستاییان به خارج از کشور را زندگی مرغوب در خارج از کشور اعلام می دارد اما معیار و شاخصی از مرغوبیت در خارج از کشور ارائه نمی کند و تنها آرزوهای درونی خویش را که از بچگی در روستایشان داشته است و در خارج از مرزها دنبال آن می گردد را به روستاییان کردستان تعمیم می دهد.

 

البته ناامن جلوه دادن روستاهای کردستان و القای ناامنی در مناطق مرزی هدفی چندین دهه ای از سوی دشمنان این سرزمین است که آقای فعال اصلاح طلب کردستانی در این مصاحبه تلویزیونی دانسته یا ندانسته در این مسیر اظهارنظر چندین باره نمود و سعی بر القای ناامنی بر اذهان مخاطبان داشت.

 

جلالی زاده در ادامه سخنان خود ادعا کرد که مسئولان کشوری و استانی در یک حرکت برنامه ریزی شده عرصه را بر افراد باسواد و نخبه و شجاع تنگ می کنند تا آن ها را مجبور به مهاجرت کنند و با مثالی سرشار از توهین از نخبگان کردستانی به عنوان خرمگس یاد کرد.

 

آقای فعال سیاسی اصلاح طلب با ادعاهایی بدون سند و مدرک خود را به جای رئیس مرکز آمار کشور جای داده و آماری دروغین در خصوص جمعیت کردها در استان آذربایجان غربی ارائه داده و به پیوست این دروغ ادعایی دروغین دیگر مبنی بر نبودن حتی یک مدیرکل کرد در این استان را مطرح می کند اما اگر آقای اصلاح طلب فقط یک سوال کوچک از هم کیشان خویش در استان می پرسید این ادعاهای کذب را مطرح نمی کرد.

 

جلالی زاده اگر از دوستانش می پرسید حتما به او می گفتند که در همین دولت محبوبش عبدالله چمن کلی قهرمان کرد اهل سنت اهل سقز به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی معرفی شده است و چندین مدیر کرد اهل سنت دیگر که در سنوات اخیر برای این استان انتخاب شده اند.

 

جلالی زاده در ادعایی دیگر که سرشار از دروغ و با نیت تفرقه افکنی بین پیروان مذاهب اسلامی در مناطق کردنشین است مطرح کرد که در شهر کرمانشاه هیچ مدیر اهل سنتی در دبستان های آن به کارگیری نمی شوند اما پیگیری های خبرنگار کردتودی و پرسش از مسئولان و خبرنگاران کرمانشاهی خلاف این ادعا را ثابت می کند و مسئولان کرمانشاهی آمادگی خود را برای اعلام نام مدیران و مدارسی که مدیر اهل سنت دارند اعلام کردند.

 

جلال جلالی زاده در پایان سخنان خود با نتیجه گیری مغرضانه و بچه گانه اعلام داشت که این عدم اعتمادها موجب می شود افراد در مناطق کردنشین یا رادیکال و مخالف نظام شوند و یا به خارج مهاجرت کنند.

 

این به اصطلاح فعال سیاسی اصلاح طلب با اشاره به فیلم ها و تصاویر کذایی که از سوی رفقای خارج نشینش برایش ارسال می کنند در اظهاراتی ساده لوحانه این تصاویر ارسالی را دلیلی برای مهاجرت به خارج عنوان کرد و افزود: هم اکنون شاهد حضور کردهای بسیاری در بازار میوه و تره بار تهران هستیم.

 

آقای جلالی زاده با اهانت به فعالان کرد در بازار میوه و تره بار در خیال خام خویش انگار توقع دارد که همه کردها باید وزیر یا استاندار باشند و یا مثل خودشان از انواع رانت های سیاسی و مدیریتی بهره مند باشند.

 

جلال جلالی زاده ای که با رانت های سیاسی تا اینجا رسیده و توانسته است با سو استفاده از احساسات مردم کردستان یک بار هم به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند تا به حال از خودش پرسیده است که در همین استان کردستانی که وی آن ها را بی سواد و روستایی و سطح پایین عنوان می کند هزاران نخبه و تحصیلکرده وجود دارد که در تمامی وجوه از وی و هم کیشان فرصت طلبش بالاتر هستند و فقط خصیصه نان به نرخ روز خوری و بیگانه پرستی را نداشته اند که به جایگاه سیاسی وی برسند و به خودشان اجازه بدهند که تمامی دستاوردهای نظام در کردستان را در یک شبکه معاند زیر سوال ببرند.

 

انتهای پیام/q.v

یکشنبه 2 آذر 1399 | 07:20

کد خبر : 38148

منتشر کننده : ک ۹۸

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید