کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

پروژه های عمرانی کردستان همچنان در انتظار افتتاح؛

وقتی توپ کم کاری مدیران عمرانی به زمین پیمانکاران می افتد/ شانه خالی کردن های استاندار از زیر بار مسئولیت!

استاندار کردستان، پروژه های عمرانی کردستان، استان کردستان، بهمن مرادنیا، پیمانکاران، گردنه صلوات آباد، جاده مریوان سنندج، کردتودی، اخبار کردستان

بهمن مرادنیا استاندار کردستان کوتاهی در اجرای پروژه های عمرانی استان را تقصیر پیمانکاران و ظلم در حق مردم می داند، اما نگفته است در حقیقت عامل ظلم به مردم خود او و مدیرانش می باشد.

به گزارش کردتودی، بهمن مرادنیا استاندار کردستان گفته است، هر گونه کوتاهی در اجرای پروژه های عمرانی استان چه از سوی مدیران و چه از سوی پیمانکاران، ظلم در حق مردم است.

 

او که در جلسه بررسی مشکلات و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی استان این مطالب را عنوان کرده است، با ابراز نارضایتی از پیشرفت پروژه ها گفته است، ما بر مبنای وعده و تعهد پیمانکاران به مردم قول اتمام پروژه ها را دادیم اما خلف وعده شما سبب بدقولی دولت و صلب اعتماد مردم می شود!

 

البته جناب استاندار به طلب های میلیاردی پیمانکاران اشاره نکرده و نگفته است به فرض مثال اگر پیمانکاران تمام مطالبات خود را هم به موقع دریافت کرده و پروژه ها را در موعد مقرر تحویل نداده اند، باز این موضوع بی اهمیتی مدیران مربوطه در نظارت های مستمر را می رساند.

 

در این جلسه که مدیران دستگاه های ذیربط و پیمانکاران پروژه ها هم حضور داشته اند، استاندار کردستان عنوان کرده است، این پروژه ها برای مردم است و در اجرای آن یک طرف دولت است و یک طرف پیمانکاران و کوتاهی در اجرا از سوی هر کدام از طرفین که باشد، ظلم در حق مردم است. البته استاندار نگفته است که خود او و مدیران زیردستش بیشترین سهم را در این ظلم داشته اند.

 

مرادنیا با یادآوری کوتاه بودن فصل مناسب برای کارهای عمرانی در کردستان، تاکید کرده است، آغاز سرما و بارندگی بسیار نزدیک است لذا در این زمان طلایی، باید تصمیمات و اقدامات فوری و آنی باشد.

 

ظاهراً در این جلسه پروژه های فرودگاه سقز، سه راهی مریوان، گردنه صلوات آباد، ۴ خطه نمودن محور سنندج - همدان، جاده سنندج مریوان و قطعه کامیاران - میاندوآب کوریدور شمال جنوب مورد بررسی قرار گرفته است.

 

انتهای پیام/q.c

 

چهارشنبه 30 مهر 1399 | 07:56

کد خبر : 37876

منتشر کننده : sh.s

محسن پاسخ چهارشنبه 30 مهر 1399 | 18:46

0
1

من که نفهمیدم کوتاهی از طرف دولت ظلم درحق مردم است یعنی چی مگه نماینده ارشد دولت دراستان شما نیستید مثل اینکه مسئولیت خودتان را دراین استان فراموش کرده اید همش تکرار میکنید دولت ومدیران باباجان مسئول کم کاری مدیران مستقیما خودشماه ستید دیگه تواین سه ال چندتامدیرو اوردی تو اتاقتون بازخواستش کنید چندبار مدیران نالایق که ظلم درحق مردم کردن رو توبیخ کردید عزیزدل مسئول همه این ظلم ها وظالم ها خودشما هستید دیگه.

صداقت پاسخ پنجشنبه 1 آبان 1399 | 12:52

0
0

اقای مرادنیا بهترین گزینه رفتن جنابعالی از استان است اگر شان سیاسی خودتان را دوست دارید هر چه سریعتر این استان ویران را رها کنید بخدا دو ساعتی بنشینید و به اکیپ خود در استان فکر کنید ببینید چه تیمی برای نجات استان جمع کردید

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید