کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

در قالب پویش نان مهربانی انجام می شود؛

اجرای طرح هر مسجد یک نانوایی با هدف تامین نان خانواده های نیازمند

نان مهربانی،گروه جهادی،اقشار کم در آمد،کرامت خانوادها

صادق جمالی جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان از اجرای طرح هر مسجد یک نانوایی با هدف تامین نان خانواده های اقشارکم در آمد در قالب پویش نان مهربانی خبر داد.

 صادق جمالی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی با اشاره به طرح یک مسجد یک نانوایی بیان داشت: این طرح به همت گروه جهادی بسیج اصناف شهید علیزاده در همان محله با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان، اداره صمت، اتحادیه خبازان، شهرداری، معتمدین، پایگاه مقاومت بسیج توکل و هیئت امنای مسجد حضرت عثمان (رض)  درراستای  کمک به اقشار کم در آمد به اجرا درآمد.

 

وی با اشاره به اینکه در شرایط فعلی برخی از خانواده ها توانایی تهیه نان روزانه شان را ندارند، گفت: با محوریت مساجد هر محله نیازمندان و نانوایی ها شناسایی شده اند که به صورت سازماندهی شده مشکل تهیه نان روزانه این خانواده ها حل شود.

 

جمالی با اشاره به اینکه در فاز نخست این طرح حاشیه شهرها و در فاز بعدی روستاها پوشش داده می شوند، گفت: در این طرح هر روز 2 هزار و 500 قرص نان پخت می شود و براساس برنامه ریزی های انجام شده به صورت مداوم و برای پوشش تمامی نانوایی هایی شهرستان خواهد بود.

 

 

وی با تاکید بر حفظ شان و کرامت خانواده های اقشار کم در آمد با بیان اینکه در این طرح به هر خانواده 20 قرص نان اهداء می شود گفت: این خانوده ها توسط نانواییهای همان محله شناسایی و معرفی شده اند.

 

جمالی با اشاره به شناسایی خانواده های کم در آمد و با بیان اینکه این رزمایش ایمان، همدلی و ایثار با مشارکت اتحادیه نانوایان درعرصه حمایت از نیازمندان اجرا می شود گفت: در فاز نخست این طرح در شهر دهگلان در هر محله یک نانوایی برای اجرای این طرح شناسایی و سازماندهی شده اند.

 

هیچگونه  کمبود آرد و نان در شهرستان دهگلان وجود ندارد

 

 

در ادامه فرهنگ اختری رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دهگلان با اشاره به طرح هر مسجد یک نانوایی گفت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان با هماهنگی اتحادیه خبازان اقدام به شناسایی اقشار کم در آمد می نماید که در این راستا 6 کیسه آرد توسط اداره صمت به نانوایی تحویل نانوایی داده شده و با حضور نماینده ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان به خانوادهای شناسایی شده با دریافت فیش مخصوص نان تحویل داده خواهد شد.

 

 وی بیان داشت: در این زمینه هیچگونه مشکلی وجود ندارد و سعی ما بر تداوم این طرح است که در هفته یک نانوایی برای اینکار انتخاب شده و بعد از شهر دهگلان در روستاهای شهرستان نیز اجرا شود.

 

اختری با اشاره به عملیات روانی و اخبار کذب در خصوص کمبود آرد و نان در شهرستان گفت: هیچگونه کمبودی در این زمینه وجود ندارد و کلیه نانواییهای سطح شهرستان بر اساس سهمیه واگذاری  آرد هر روز پخت نان خواهند داشت.

 

 

انتهای پیام/b.m

شنبه 26 مهر 1399 | 00:07

کد خبر : 37836

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید