کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر حوزه علمیه استان کردستان:

رزمایش «شهدای کُرد مسلمان»  زمینه ساز رشد و توسعه اقتصادی در کردستان  خواهد بود

امنیت،گروهک،اقتدار نظام اسلامی

مدیر حوزه علمیه استان کردستان گفت: برگزاری رزمایش «شهدای کُرد مسلمان» در کردستان زمینه ساز ایجاد امنیت پایدار به عنوان اساسی ترین عامل رشد و توسعه اقتصادی در این استان خواهد شد.

 حجت الاسلام و المسلمین نادر رنجبر در گفت وگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: امروز امنیت در جامعه یکی از مهمترین و تعیین کننده ترین مولفه ها در رشد پایدار است. رشد سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در گرو ایجاد امنیت  تامین می گردد تا جایی که برخی اندیشمندان اسلامی در بحث تقدم و تاخر عدالت و امنیت، تقدم را از آن مولفه امنیت دانسته و به تبیین کار و ویژه گی های  آن پرداخته اند.

 

مدیر حوزه علمیه استان کردستان بیان کرد: یکی از تهدیدات مهم در استان کردستان به چالش کشیدن امنیت به دست عناصر خود فروخته ضدانقلاب است که متاسفانه هر از گاهی باعث شهادت غیور مردان عرصه دفاع از هویت ملی می شوند.

 

این استاد حوزوی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: این گروهکها همان هایی هستند که با تهدید امنیت کردستان به دنبال جلوگیری و مانع تراشی برای توسعه پایدار در این استان می باشند که نظام جمهوری اسلامی  سالها امنیت این جامعه را تامین کرده  و در قبال وظیفه خود در مبارزه با این عناصر شرور و تهدید کنندگان امنیت  در صف اول مبارزه بوده است.

 

حجت الاسلام و المسلمین رنجبر عنوان کرد: خوشبختانه در رزمایش «شهدای کُرد مسلمان» که در مناطقی از دیوانداره، سقز و مریوان توسط سپاه پاسداران مقتدر انجام گرفت که حقیقتا کار درست و به جایی بود و راندمان امنیتی این استان را بالا می برد.

 

وی افزود: اثرات این رزمایش در آینده و اکنون به عینه قابل مشاهده خواهد بود چرا که زمینه ساز ایجاد امنیت پایدار به عنوان اساسی ترین عامل رشد و توسعه اقتصادی است و خیال سرمایه گذار را از جهت سرمایه گذاری آسوده می کند و هم از جهت تامین امنیت انسانی می تواند اثرات بسیاری زیادی داشته باشد .

 

مدیر حوزه علمیه استان کردستان ادامه داد: در هر صورت این رزمایش نشان از اقتدار نظام اسلامی ایران داشت که بیانگر این موضوع در عرصه بین الملل است که نظام مقدس جمهوری اسلامی و دلیر مردان سپاه پاسداران هیچ تعارفی با گروهکهای شرور و خود فروخته نداشته و با برهم زنندگان امنیت به عنوان مولفه اساسی رشد پایدار با قدرت تمام برخورد خواهند کرد.

 

حجت الاسلام و المسلمین رنجبر در پایان سخنان خود گفت: نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کرد این است که مردم کردستان با توجه به اهمیت موضوع امنیت در منطقه همیشه راه خود را از این ایادی فتنه جدا کرده و امروزه مقابله با گروهکها مطالبه جدی مردم کردستان است که این رزمایش پاسخی به این مطالبات  خواهد بود.

 

انتهای پیام/t.m

چهارشنبه 11 تیر 1399 | 10:44

کد خبر : 36714

منتشر کننده : گ.ظ

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید