کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدير مخابرات منطقه كردستان خبر داد؛

اجرای ٤ هزار كيلومتر فيبرنوری در روستاهای کردستان/ کسب مقام اول مخابرات منطقه كردستان در توسعه فیبر نوری

فیبر نوری، مخابرات منطقه کردستان، آزاد حکمت

مدير مخابرات منطقه كردستان گفت: بر اساس اعلام نتايج شاخص های عملكردي از سوی شركت مخابرات ايران ، اين منطقه در حوزه كابلكشي فيبرنوری به روستاها رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

به گزارش کُردتودی، آزاد حكمت با اعلام اينكه حدود ٤ هزار كيلومتر فيبرنوري در روستاهاي استان اجرا شده است افزود:هم اكنون ٥٧٩ نقطه روستايي با كابلكشي فيبرنوري به اين بستر مجهز شده اند.


وي با اشاره به اينكه از ابتداي سال جاري تاكنون با فراهم ساختن زيرساخت هاي لازم، ١١٦ كيلومتر فيبرنوري در روستاهاي استان كابلكشي شده است گفت: اين مهم كسب رتبه اول را براي منطقه به دنبال داشته است.


وي با بيان اينكه اين عمليات بر روي سايت هاي همراه و مراكز روستايي صورت گرفته است خاطر نشان ساخت: اين اقدام موجب ارتقا و بهبود كيفيت خدمات مخابراتي قابل ارائه در روستاها شده است.


حكمت اظهار داشت: توسعه و افزايش بستر فيبرنوري موجب ارتقا امنيت ارتباطات مخابراتي و بهره مندي مشتريان از جديدترين تكنولوژيهاي مخابراتي خواهد شد.


وي تصريح كرد: توسعه و گسترش اين بستر در روستاها موجب برقراري عدالت اجتماعي درارائه خدمات به جامعه مي باشد؛ بطوريكه مشتريان در دورترين روستاهاي استان مي توانند از همان خدماتي كه شهروندان مركز استان استفاده مي كنند بهره مند شوند كه اين مهم گامي در تحقق عدالت اجتماعي محسوب مي شود.


مدير مخابرات منطقه كردستان يادآورشد: توسعه زيرساخت ها و ارتقا كيفيت محصولات مخابراتي در روستاها از جمله اهداف و استراتژيهاي اين منطقه است كه براي اجراي دقيق آن برنامه ريزيهاي كارشناسي شده تدوين شده است.


حكمت در پايان ضمن تشكر از حمايت ها و نگاه ويژه مسولان ارشد شركت مخابرات ايران و مسولان استاني نسبت به مخابرات و همچنين همراهي هاي لازم از سوي همكاران منطقه با در نظر گرفتن حس تعلق سازماني ابراز داشت : مطمئنا در راستاي رسيده به اهداف و برنامه هاي مخابراتي در سطح استان هيچ تلاشي را دريغ نمي كنيم.

 

انتهای پیام/q.y

یکشنبه 18 خرداد 1399 | 12:56

کد خبر : 36390

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید