کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با کردتودی؛ 

آمریکا از اقتدار نیروهای مسلح ایران به ستوه آمده است

اهداف ننگین،امرکای جنایت کار،وقیحانه

محمدجواد حاتمی کارشناس مسائل سیاسی گفت: عمل، رفتار و تلاش خستگی ناپذیر نیروهای انتظامی در برقراری امنیت خشم آمریکایی ها را برانگیخته و بر آن شده اند تا دیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و امروز نیروی انتظامی  را مورد تحریم قرار دهند و جا دارد که  به این عزیزان تبریک گفت چرا که با تلاش خستگی ناپذیر آنان در حفاظت از آرمانها و کیان مقدس دشمن به ستوه آمده است.

 محمدجواد حاتمی کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار  کُردتودی، اظهار کرد: تحریم نیرویهای نظامی ایران توسط آمریکا نشانه استکبار ستیزی آنها و کینه شدید آنان از این نهادها است.


وی تصریح کرد: آمریکا ی جنایت کار با سیاست استعماری و سلطه گری خود برای دستیابی به اهداف ننگین خود برای رسیدن به قدرت برتر در جهان از هیچ تلاشی دریغ ننموده و همین امر باعث شده است تا برای جلوگیری از پیشرفت این انقلاب دست به هر کاری از جمله تحریم های وقیحانه و پوشالی  بزند که باید گفت آمریکا با این گربه رقصانی ها کار به جایی نخواهد برد.


 
حاتمی افزود: با شکل گیری انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سردمداران آمریکا بر آن شدند تا به هرشکلی براندازی این نظام را رقم بزنند چرا که این انقلاب و هدف والای آن را  مهمترین تهدید برای سیاست های استکباری خود می دانستند.


 
این تحلیلگر مسائل بین الملل افزود: آمریکا با توسل به انواع تهدیدها و تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران از ترور شخصیت ها، ایجاد ناامنی، حمایت از گروه ها و رسانه های معاند، تهاجم فرهنگی و تحریم های ترکیبی در صدد به زانو دارآوردن این انقلاب بود  اما از آنجایی که شخصیت اصلی انقلاب ما استکبار ستیز بوده و این موضوع برگرفته از مکتب الهی و آموزه های دینی است، کلیه فرایند توطئه‌های آمریکا با شکست روبرو شده است.


 
حاتمی افزود: پیشرفت روز افزون این انقلاب در پی اهداف والا و انقلابی خود داشتن روحیه مقاومت، دشمن را بر آن داشت تا دست به تحریم همه جانبه اقتصادی بزند که  این امر نتیجه ای جز حقارت برای آمریکا  در پی نداشت.

 

حاتمی گفت: تحریم‌های اخیر دشمن نشان داد که آمریکا به حدی دچار درماندگی و استیصال شده که راهی جز تحریم‌های نمایشی و نمادین ندارد. 


 
 وی عنوان کرد: تجربه به خوبی نشان داده است که تمامی تحریمهای اقتصادی، شخصیتی و نظامی از طرف آمریکا نتایج مفیدی را برای انقلاب شکوهمند اسلامی در پی داشته است و همین تحریمها باعث شد که  توان و قدرت ایران برای دست یابی به  استقلال همه جانبه دو چندان شود.

 

حاتمی با اشاره به اینکه همین تحریم ها باعث این سیاستها خطر نفوذ و نفوذی ها را برای انقلاب برای ما بیش از پیش آشکار ساخت و موجب رسوایی بسیاری از چهره‌های جدید که در پرده نفاق شخصیت واقعی خود را پنهان نموده بودند، شده است.


 
وی ادامه داد: تحریم های همه جانبه از طرف آمریکا باعث بیداری اذهان عمومی شده و نشان داده است که  دنیای استکبار  و اربابانشان غیر قابل اعتماد بوده و در مجموع با هر اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران بیشتر به رسوای خود دامن زده است وبا شکست مواجه خواهد شد.

 

حاتمی در پایان  افزود: عمل، رفتار و تلاش خستگی ناپذیر نیروهای انتظامی در برقراری امنیت خشم آمریکایی ها را برانگیخته و بر آن شده اند تا دیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و امروز نیروی انتظامی را مورد تحریم قرار دهند و جا دارد که  به این عزیزان تبریک گفت چرا که با تلاش خستگی ناپذیر آنان در حفاظت از آرمانها و کیان مقدس دشمن به ستوه آمده است.

 

انتهای پیام/w.p

چهارشنبه 7 خرداد 1399 | 08:30

کد خبر : 36265

منتشر کننده : گ.ظ

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید