کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه مریوان در گفتگو با کُردتودی:

معامله قرن ترفندی برای نابودی قدس شریف است

صهیونیست،قدس شریف،مردم آزاده

امام جمعه شهرستان مریوان گفت: معامله قرن ترفندی برای نابودی  و ظلم کردن به مردم مظلوم فلسطین است که بسیاری از کشورهای به ظاهر مسلمان به حمایت از این جنایت کار جهانی برآمدند و اینان همان افرادی هستند که رفیق دزد و شریک قافله خواهند بود.

 ماموستا شیرزادی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی،، درباره اهمیت روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین،اظهار کرد: روز قدس فقط متعلق به مردم ایران نیست، ولی جرقه آن بعد از انقلاب در ایران اتفاق افتاد و با توجه به اینکه قدس به عنوان اولین قبله گاه مسلمانان و اولین خواستگاه پیامبران مقرب بوده است از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران، سرآغازی برای بیداری اسلامی در میان ملت‌های مسلمان بود که در چهلمین سال پیروزی خود، زمینه سازی اقتدار جبهه مقاومت در منطقه و زبونی و اضمحلال رژیم غاصب صهیونیستی را فراهم کرده است.

 

 ماموستا شیرزاد عنوان کرد: حمایت و دفاع از مظلومان و ستمدیدگان یکی از اعتقادات و واجبات مورد تأکید می باشد و  همان گونه که رهبر معظم انقلاب در این زمینه فرموده اند: مسئله فلسطین برای جمهوری اسلامی یک امر تاکتیکی نیست، بلکه یک امر بنیانی است، از اعتقاد اسلامی ناشی می شود  پس این امر نشان میدهد که وظیفه  همه مسلمانان است که این کشور اسلامی را از سلطه، قدرت غاصب و پشتیبان های بین المللی اش در بیاوریم.

 

امام جمعه شهرستان مریوان درادامه گفت: معامله قرن ترفندی برای نابودی  و ظلم کردن به مردم مظلوم فلسطین است که بسیاری از کشورهای به ظاهر مسلمان به حمایت از این جنایت کار جهانی برآمدند و اینان همان افرادی هستند که رفیق دزد و شریک قافله خواهند بود.

 

 وی افزود: امروز نه فقط ملت ایران، بلکه مسلمانان و حتی مردم آزاده جهان، نه فقط روز قدس؛ بلکه در طول سال جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و نسبت به سران خبیث و جنایتکار اسرائیل اعلام انزجار می‌کنند و خواستار حقوق مردم مظلوم فلسطین می‌باشند.

 

ماموستا شیرزاد گفت: دشمن یک لحظه آرام نمی گیرد و برنامه اختلاف افکنی بین مسلمین را همواره در دستور کار دارد، و هرگز نباید فکر کنیم که دشمنان دست از کینه توزی  نسبت به انقلابهای اسلامی بر می دارند و در چنین شرایطی  باید با به وظیفه خود عمل کنیم تا منجر به شکست دشمن شود چرا که  راه شکست دشمن اتحاد جوامع اسلامی است.

 

وی در پایان عنوان نمود: مساله فلسطین و مبارزه با صهیونیست محور اتحاد و دغدغه همه مسلمانان به خصوص مردم همیشه در صحنه کردستان بوده و خواهد بود و همه ساله با زبان روزه با حضور پر شور خود بر پیروی از آرمان های امام راحل و رهبر کبیر انقلاب تاکید کرده‌ و امسال هم برای حمایت خود از مردم فلسطین تمام همت خود را به کار بسته اند.

 

انتهای پیام/e.p

جمعه 2 خرداد 1399 | 10:02

کد خبر : 36218

منتشر کننده : گ.ظ

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید