کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رئیس مرکز بهداشت دهگلان خبر داد؛

اهدای بیش از هزار عدد شیلد و ماسک بسیج به مرکز بهداشت دهگلان توسط بسیج دانشگاه رازی

بیماری کرونا،مرکز بهداشت دهگلان،بیمراستان شهدا،بسیج دانشجویی،داشنگاه رازی

به گفته رئیس مرکز بهداشت دهگلان، بسیج دانشجویی دانشگاه رازی استان کرمانشاه بیش از هزار عدد شیلد محافظ صورت و دستکش به مرکز بهداشت دهگلان اهداء کرد.

 فرهاد مرادپور رئیس مرکز بهداشت دهگلان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و شهرستان دهگلان بیان داشت: تیم پزشکی به تعداد 14 نفر و 49 نفر پرستار در راستای خدمات به مردم به صورت شیفتی و 24 ساعته در خدمت مردم شهرستان هستند.

 

مرادپور با اشاره به اهداء دو مرحله ای بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه به مرکز بهداشت و بیمارستان بیان داشت: در راستای مقابله با بیماری کرونا در مرحله اول تعداد 400 شیلد محافظ صورت، 60 عدد ماسک به مبلغ 10 میلیون به بیمارستان شهدا و در مرحله دوم 150 عدد شیلد محافظ  صورت، هزار جفت دستکش، 50 عدد گان بیمارستان و 40 عدد ماسک به مبلغ تقریبی 10 میلیون تومان به مرکز بهداشت دهگلان که 50 درصد آن از مرکز بهداشت به کادر بیمارستان شهدا اهداء شده است.

 

  

 

وی ضمن ابراز امیدواری برای مقابله با بیماری کرونا از همه کادر پزشکی، پرستاری، بهیاری، خدماتی و اداری مجموعه شبکه بهداشت و درمان که بدون هیچ تعطیلی و وقفه‌ای برای خدمت رسانی به بیماران در این مدت تلاش کرده اند تشکر و قدردانی کرد.

 

مرادپور با بیان اینکه تمامی کادر بیمارستان با آگاهی از مخاطرات در این مدت با اشتیاق به انجام خدمات پرداخته اند، گفت: مدافعان حریم سلامت بدون هیچ گونه چشمداشتی بیش از یک ماه است خدمت رسانی کرده اند و برخی از آنان نیز در این مدت به بیماری مبتلا شده اند

 

 

وی ضمن تاکید برعایت بهداشتی برای مقابله با کرونا از مردم شهرستان خواست در صورت علائم بیماری با رعایت نکات بهداشتی به مرکز 16 ساعته مراقبت بیماری کرونا جهت دریافت خدمات مراقبتی مراجعه نمایند.

 

 رئیس مرکز بهداشت دهگلان ضمن تشکر و قدردانی از گروههای مردمی و گروههای جهادی ناحیه مقاومت بسیج سپاه دهگلان در ضد عفونی سطح شهرستان جهت مبارزه با بیماری کرونا قدر دانی کرد.

 

با توجه به اعلام رسمی از طریق دانشگاه علوم پزشکی کردستان تعداد 47 نفر مبتلا به کرونا در شهرستان دهگلان وجود دارد.

 

انتهای پیام/a.s

 

 

  

پنجشنبه 28 فروردین 1399 | 09:07

کد خبر : 35860

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید