کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

طنز؛

کرونا جان سلام، جان داداش آنفولانزات یه سری به مدیران و نجومی بگیران هم بزن

طنز، ویروس کرونا، لوازم بهداشتی، محمد قادرمرزی، یادداشت

کرونای عزیز، خیلی از دستت دلم  پر بود  از دست تو و برادرت آنفولانزا، گفتم چرا این دو برادر یعنی شما و آنفولانزا اینقدر زورشان به فقیر فقرا می رسد، لااقل بروید مهمانی یه استانداری، یه وزیری، یه نماینده مجلسی، یه مدیرکلی، یه فرمانداری، یه نجومی بگیری و یه مدیری که سه ماه سه ماه به فکر پرداخت حقوق کارکنانش نیست و... دستان نوازشگرتان رابر سرآنان بمالید، نه آنانی که حتی در پرداخت قسط ماهانه خود وامانده اند!

به گزارش کُردتودی، ویروس کشنده کرونا این روزها باعث اختلال در روح و روان آدمیزاد شده است اما این مهمان ناخوانده از اون چین و ماچین اومده تا ما را هم بی نصیب از الطاف ویروسی خویش ننماید، اما کرونا جان، تو رو خدا از جان ما بیچارگان چه می خواهید؟!! همین چند ماه قبل بود که برادر کوچکترت آنفولانزا چقدر ما را با سر گرداند و اذیتمان کرد، چقدر برایمان دردسرشد! تو رو خدا از جون ما فقیر فقراها چه می خواهید!! کرونا جان، از دستم نرنجید و ناراحت نشوید، اما شما هم گویا یار و یاور آدمای بد و از خدا بیخبر شده اید، آخر تا اسم شما به گوش نامبارکشان رسید همه ملزومات مورد نیاز مبارزه با شما را از قبیل ماسک و پاسک و مواد ضدعفونی ناگهانی چندین برابر گران کردند، تو رو خدا راستش را بگو کروناجان، شما هم از این احتکار و گرانی چندین برابر از این خدا بیخبرها پورسانت میگیرید، اگر شریک جرمشان نیستید پس برو با اونا همدم شو!

 

کرونای عزیز، تا یادم نرفته این جمله را دوستانه بهت بگویم، زیاد به خودت مغرور نشو که گویا  با حضورت ملتی را به دردسر انداخته اید، باور کنید یک سری از مدیران سیاسی در این جامعه هستند که اولا یک شبه مدیر شدند، دوما تا دیروز آبدارچی ستاد بودند و امروز مدیر، متاسفانه ویروس این نوع مدیران  از شماهای مدعی برای این مردم بسیار کشنده تر است، خیالت راحت که  ویروس کرونای این جنس از مدیران در مقابل کشندگی ویروس پدرت سارس و برادرت آنفولانزا و حتی خودت هم بسیار توانمندتر می باشد!

 

اما کرونای چشم بادامی، جان بابا سارست، دیگه از ما بیچاره تر گیر نیاوردید که ناخوانده مهمانمان شدید، آخه چرا؟؟!! کرونای عزیز، مگه چه هیزم تری به شما فروخته بودیم که در این شرایط  بسیار بد اقتصادی و تورم مهارنشدنی  وارد زندگیمان شدید؟؟!!  اصلا چرا با آمدنت  بهانه به دست محتکران از خدا بیخبر و بی وجدان دادید که حتی به ماسک کاغذی هم رحم نکردند و آن را چندین برابر گرانتر به خورد مردم دادند، جان داداشت آنفولانزا، اگر عرضه دارید برو ابتدا بر گونه های این محتکران بیخبر بوسه بزن و بکششان  تا شاید ملتی از دستشان راحت شوند !

 

نمی دونم واقعا چی بگم، آخه اومدید ترس و دلهره بر جان اون کارگر بدبختی انداخته اید که سه ماه سه ماه حقوق نمی گیرد، برای نان شب هم محتاج است، آخه این بیچاره از کجا ماسک و ژل ضدعفونی تهیه نماید؟! بابا برو بچسب بر بدن نامبارک  اون مدیرانی که هیچ ویروسی بربدنشان کارگر نیست، برو بچسب بر گونه های نامیمون برخی از آن مدیرانی که این بدبختیها را بر سر ملت آورده اند، آخه ناحساب  از ما دیوار کوتاهتر گیر نیاوردید؟1

 

کرونا جان، به ارواح پدرت سارس سوگندت می دهم که زود دست از سر کچل ما بردار، به جان خودم و جان خودت قسم اگر خبر ندارید بذار درگوشی بهت بگویم که چند سالی است که زندگیمان به زیر خط فقر رسیده است، چرا شما هم می خواهید یکسره نابودمان کنید؟!!

 

کرونا جان، راستی میانه ات با اختلاسگران و نجومی بگیران چه طور است؟؟ چرا دور و بر آنان چرخی نمی زنید و از آنان احوالی نمی پرسید؟؟ بابا وجدان داشته باش، حداقل اونا می توانند برای خود ماسک و مواد ضدعفونی تهیه کنند، چرا هی گیر دادید به اقشار آسیب پذیر؟؟!! انشاالله زهرمارشان شود اون پول اختلاس و حقوق نجومی که از جیب این ملت می گیرند  !!!

 

کرونای عزیز، بیا و از سر کرم لطف کن، یه مقداری هم با آن دسته از مدیرانی که این بلاهای اقتصادی و معیشتی بر سرمان آورده اند، دوست شو، به خانه اشان برو، دست نوازش بر سرشان بکش، شاید لطف تو باعث گردد تا  شر آنان از سرمان کم شود !!

 

کرونای عزیز، خیلی از دستت دلم پر بود، گفتم چرا این دو برادر یعنی شما و آنفولانزا اینقدر زورشان به فقیر فقرا می رسد، لااقل بروید مهمانی یه استانداری، یه وزیری، یه نماینده مجلسی، یه مدیرکلی، یه فرمانداری، یه نجومی بگیری و یه مدیری که سه ماه سه ماه به فکر پرداخت حقوق کارکنانش نیست و... دستان نوازشگرتان رابر سرآنان بمالید، نه آنانی که حتی در پرداخت قسط ماهانه خود وامانده اند!

 

راستی کرونای عزیز دل برادر، چرا سری به کشور کانادا هم نمی زنید، یه سری اختلاسگر هم اونجا شرف حضور دارند، اونا را هم  با این ویروس میروستان نوازش کنید، البته یادم رفت آدرس جای مهمی را خدمتتان معروض شوم، لطفا  زمینی، آسمانی یا دریایی سراغ " ژن خوبهایی " که در ایالتهای مختلف امریکا دارند خوشگذرانی و عیش و نوش می کنند و ابوهای محترمشان این ور دارند با مشتهای گره کرده فریاد " مرگ بر امریکا "  سرمی دهند، بروید حتما هم بروید، بخدا فرزندان ما بیچارگان " ژن خوب " نیستند، دست از سرشان بردارید، همین که دارند با این فقر و نداری ما می سازند، خود بزرگترین ویروس کشنده است.

 

محمد قادرمرزی

 

انتهای پیام/a.s

سه شنبه 6 اسفند 1398 | 08:32

کد خبر : 35357

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید