کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

کاندیداها می دانند وظیفه اصلی یک نماینده چیست!

انتخابات مجلس شورای اسلامی ، تبلیغات ، وعده های واهی ، بیجار

در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 30 نفر از حوزه انتخابیه بیجار و حسن آباد یاسوکند داعیه دار پیشرفت شهرستان فراموش شده بیجار هستند که برخی از آنها به وظیفه اصلی یک نماینده هم آشنایی کافی ندارد.

به گزارش کُردتودی، روزشمار تقویم انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به 24 بهمن مرحله آغاز تبلیغات رسمی کاندیداها رسید.

 

در طی یک هفته مورد نظر تبلیغات رسمی کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با استفاده از شگردهای مختلف در فضای مجازی،گروه های تلگرامی،برگزاری جلسات پرسش و پاسخ،برگزاری محافل دعا و نیایش ،پهن کردن سفره های رنگین و رفت و آمدهای متعدد به تمامی روستاهای دور و نزدیک بیجار روس خودشان را معرفی کردند.

 

از صبح امروز تبلیغات انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 20 نقطه تعیین شده توسط شهرداری بیجار آغاز شده و هر کدام از کاندیداها در این حوزه انتخابیه برای رسیدن به کرسی بهارستان به تبلیغ برنامه های خود می پردازند.

 

تشکیل گروه ها ،سوپر گروه ها و کانال های تلگرامی ،یادی از هنرمندان شهر و بوسیدن دست و سر ورزشکاران و برخی افراد ،حضور در مناطق حاشیه نشین و سرکشی از خانواده های نیازمند از دیگر مصادیق بارز تبلیغات انتخاباتی است که بر هیچ کس پوشیده نیست.

 

وعده های انتخاباتی در زمان تبلیغات مسئولیت کاندیداهای مجلس شورای اسلامی را سنگین تر می نماید.

 

اشتغالزایی و ایجاد کارخانه های بزرگ و کوچک در سطح شهر ،رسیدگی به حقوق بانوان و   تفرجگاه های متعدد در سطح شهر،رسیدگی به وضعیت زیر ساخت های شهری ،تقسیم پست های مختلف قبل از رسیدن به صندلی سبز بهارستان از مهمترین شعارهای انتخاباتی کاندیداها در سطح شهرستان بیجار است.

 

اما آنچه که از ارزش و اهمیت خاصی برخوردار است این که این کاندیداها باید بدانند مسئول اجرایی نیستند بلکه بعنوان یک قانون گذار وارد بهارستان می شوند و سعی کنند با رعایت خطوط قرمز از دادن وعده های واهی برای جمع کردن آرای مردم پرهیز نمایند.

 

کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی این نکته مهم را نیز بخاطر بسپارند به لطف پیشرفت تکنولوژی های نوین ارتباطی دیگر امکان انکار وعده های انتخاباتی داده شده وجود ندارد و چالشی بزرگ برای بدقولی برخی نمایندگان خواهد بود که مطالبه اصلی رسانه ها است.

 

حالا با توجه به بیان مطالب امیدواریم کاندیداهای بزرگوار بفکر ایجاد "تصویر سوپر ماب" و "معجزه گر" از خود در ذهن افراد حوزه انتخابیه خود نباشند و بدانند مردم با توجه به شرایط موجود با ضبط متن ها و فایل سخنرانی ها و پیشرفت امکانات ارتباطی،بعنوان ناظرانی همیشه حاضر هستند که منتظر تحقق وعده ها توسط کاندیدای پیروز خواهند بود.

 

و آنچه که از همه مهمتر است و به واجدین شرایط رای دادن توصیه می شود ،انتخاب افراد اصلح و تحلیل و بررسی وعده های انتخاباتی و دقت موشکافانه در این امر و توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در راستای انتخابات با شکوه در 2 اسفند ماه سال جاری است.

 

انتهای پیام/7852

پنجشنبه 24 بهمن 1398 | 09:55

کد خبر : 35216

منتشر کننده : ط ج/bj

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید