کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج اعلام کرد؛

تخریب هشتاد بنای مسکونی و تجاری غیرمجاز در سنندج در سال جاری

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری، تخریب بنای غیرمجاز، شهرداری سنندج

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج اعلام کرد: در راستای جلوگیری از احداث بناهای غیرمجاز و همچنین اجرای احکام کمیسیون ماده صد در سالجاری 80 بنای غیرمجاز مسکونی و تجاری تخریب شد.

به گزارش کُردتودی، مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج در جمع خبرنگاران گفت: با عاملان ساخت و ساز غیرمجاز با جدیت و قاطعانه برخورد می شود.

 

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: ساخت و ساز غیرمجاز یکی از معضلات اصلی در سطح شهر است.

 

عبدالله صالحی بیان کرد: از تخلفات رایج در ساخت و ساز غیرمجاز تخطی از قوانین و ضوابط شهرسازی و اصول فنی و عدم استحکام بنا است.

 

وی اظهار داشت: از مهم ترین مشکلاتی که ساخت و ساز غیرمجاز ایجاد می کند آشفتگی سیمای شهری و بروز خطرات جانی و مالی برای مالکان و خریداران است.

 

وی گفت: در همین راستا از ابتدای امسال 80 حکم تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در سنندج به منظور جلوگیری از ساخت بناهای غیرمجاز، کنترل و نظارت بر ساخت و سازها و رعایت اصول و قوانین شهرسازی صادر و اجرا شد.

 

صالحی خاطرنشان کرد:  848 مورد تعطیلی کارهای مجوزدار دارای تخلف، 661 مورد تعطیلی کارهای غیرمجاز فاقد مجوز ساختمانی، 208 مورد نظارت بر مجوز تخریب و خاکبرداری و 97 مورد برداشت مصالح از دیگر اقدامات اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج از ابتدای امسال بوده است.

 

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری سنندج در پایان از مراجع قضایی، نیروی انتظامی و همچنین اعضای کمیسیون های ماده صد که در برخورد با ساخت و ساز این شهرداری را یاری می کنند، تقدیر و تشکر نمود.

 

انتهای پیام/

چهارشنبه 16 بهمن 1398 | 08:28

کد خبر : 35123

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید