کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر مخابرات منطقه کردستان خبر داد؛

نصب و راه اندازی ۴۱ تکنولوژی نسل چهارم موبایل در استان کردستان

نسل چهارم، مخابرات کردستان، آزاد حکمت، نسل چهارم موبایل، تکنولوژی

آزاد حکمت با اشاره به اجرای پروژه فاز ۸ توسعه همراه اول که به عنوان یکی از مهم ترین پروژه های مخابراتی کشور در پیشران توسعه صنعت ارتباطات محسوب می شود افزود: در همین راستا با تلاش وجدیت همکاران حوزه ارتباطات سیار در منطقه کردستان،۴۱ تکنولوژی نسل چهارم موبایل با سرمایه گذاری ۱۲۳میلیارد ريال در سطح استان نصب و راه اندازی شده است.

به گزارش کُردتودی، وی با بیان اینکه توسعه فیبر برای توسعه سایت های نسل سوم و چهارم و بالاتر و ایجاد پهنای باند کافی داخل مراکز برای پشتیبانی از سایت ها، از مهم ترین کارهای شرکت مخابرات ایران و همسو با آن در استان برای اجرا و تحقق چشم انداز توسعه فاز ۸ می باشد اظهار داشت: اجرای دقیق فاز۸ همراه اول ، این مجموعه را به مهم ترین و بزرگترین پیشران تحول دیجیتال برای مشتریان کلان و خانگی تبدیل خواهد کرد.

 

وی با اعلام اینکه مخابرات منطقه کردستان از بدنه شرکت مخابرات ایران جدا نیست و تمامی پروژه ها و عملیاتهای فنی در استان، به منظور بهبود و توسعه خدمات مخابراتی در راستای تکریم مشتریان و تحقق مطالبات آنها و همچنین رسیدن به اهداف عالی شرکت مخابرات است خاطر نشان ساخت: برحسب برنامه های تعیین شده برای توسعه و ارتقا زیر ساخت های حوزه ارتباطات سیار، 41 تکنولوژی نسل چهارم همراه اول در کمتر از 40 روز در 41 سایت شهری در شهرستانهای بانه، بیجار، سنندج، دیواندره،کامیاران، سقز ، قروه و مریوان نصب و راه اندازی شده است.

 

مدیر مخابرات منطقه کردستان مزایای اجرا و توسعه فاز 8 همراه اول را تشریح کرد و یادآور شد: با این اقدام تحولی در دسترسی مشتریان به نسل های پیشرفته ارتباطات سیار ایجاد می شود.

 

حکمت افزود: توسعه کیفیتِ ارتباطات موبایلی در راههای مواصلاتی اصلی سطح استان، پوشش نسل های جدید اینترنت همراه،افزایش کیفیت خدمات همراه اول و ... از جمله مزایای اجرای این پروژه برای مشتریان کردستانی می باشد.

 

وی به برنامه های مخابرات منطقه کردستان تا پایان سال جاری در این حوزه اشاره داشت و گفت: در مرحله بعدی اجرای توسعه فاز 8 ، نصب و راه اندازی بیش از 40 تکنولوژی نسل چهارم در دست اقدام است که با انجام این کار خدمات موبایل نیز بیش از پیش در دیگر نقاط استان ارتقاء و بهبود خواهد یافت. 

 

وی همچنین خاطر نشان ساخت: در راستای ارتقاء و افزایش بهبود خدمات به مشتریان از ابتدای سال جاری تاکنون یک سایت جدید در بانه و سه سایت جدید نیز در شهرستان سنندج با سرمایه گذاری 48 میلیارد ريال نصب و راه اندازی و سه سایت تکنولوژی نسل چهارم دیگر نیز در سطح استان با سرمایه گذاری نه میلیارد ریال ارتقا داده شده است. 

 

گفتنی است در حال حاضر دو میلیون و 162 هزار 74 شماره همراه اول با ضریب نفوذ 121 درصد در قالب شماره های اعتباری ودائمی در استان مشغول بکار هستند.

 

انتهای پیام/h.e

یکشنبه 29 دی 1398 | 13:21

کد خبر : 34984

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید