کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

گزارش؛

کردستانی ها، آمریکا را زیر پا گذاشتند/ حضور مردم گویای خمیرمایه اعتقادی آنان به نظام، رهبر و انقلاب است

کردستان، شهروندان سنندجی، راهپیمایی

امروز زن و مرد و پیر و جوان در سنندج، همه و همه بعد از نماز جمعه در حمایت از اقتدار جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار به راهپیمایی برخواستند.

به گزارش کُردتودی، هوای سرد زمستانی در فضای پایتخت استان یعنی سنندج حکم فرما بود و بیم آن می رفت که سرما موجبات عدم حضور مردم دیار کردستان در صحنه را رقم بزند، اما مردم  مغلوب سرما نشده و همه آمدند.

 


آری امروز زن و مرد و پیر و جوان در سنندج، همه و همه بعد از نماز جمعه در حمایت از اقتدار جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار به راهپیمایی برخواستند. 

 


آنها آمده بودند تا بگویند تا خون در رگ آنهاست با انقلاب و ولایت فقیه بیعت خواهند کرد و هیچگاه اجازه نخواهند داد تا دشمنان بتوانند از چیزی سوء استفاده کنند.

 

این راهپیمایی در پی درخواست‌های مکرر مردمی پس از اقامه نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته (27 دی ماه) در حمایت از اقدام شجاعانه و با صلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنه پوشالی طاغوت اعظم، آمریکای جانی و پشتیبانی از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تقابل با دشمنان کینه توز کشور و پاسداشت مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروهای مسلح ارزشی و مردمی جمهوری اسلامی ایران خاصّه سپاه مقتدر و مایه مباهات پاسداران انقلاب اسلامی به لحاظ شرایط ناشی از سقوط هواپیمای مسافربری و موج‌سواری رذیلانه سردمداران خون آشام شیطان بزرگ و مزدوران منطقهای آن و همچنین ابراز و اعلام همدردی و تکریم خانواده‌های داغدار توأم با محکومیت هتاکی‌های بی‌شرمانه ساختارشکنان و وقاحت سفیر خبیث انگلیس مکار و روباه صفت، برگزار شد.

 

مردم با حضور پرشور و بی نظیر خود در این راهپیمایی و با سر دادن شعار های مرگ بر فتنه گر و مرگ بر آمریکا بار دیگر پشتیبانی خود از ولایت فقیه را اعلام کردند.

 

 

انقلاب ما در دنیا بی نظیر است

 

احمد زندی ۵۳ ساله در حاشیه راهپیمایی امروز در سنندج، در گفتگو با خبرنگار کردتودی خاطر نشان کرد: اگر مشکلی وجود دارد از انقلاب نیست چرا که انقلاب ما در دنیا بی نظیر است و توانسته استکبار جهانی را از منطقه بیرون کند.

 

وی گفت: جمهوری اسلامی ایران از مستضعفان همواره حمایت کرده و قطعا این مشکلات اقتصادی کشور را باید به پای ضعف دولتمردان شمرد نه نظام و انقلاب ، زیرا مردم فراموش نمی کنند برای این انقلاب چه شهیدایی دادند.

 

 

حضور مردم گویای خمیرمایه اعتقادی آنان به نظام، رهبر و انقلاب است

 

یکی دیگر از شهروندان سنندجی خاطر نشان کرد:  حضور مردم گویای خمیرمایه اعتقادی آنان به نظام، رهبر و انقلاب است.

 

وی گفت: برای امنیت پایدار و ایجاد وحدت مستمر لازم است که همه مردم با مشارکت و هم افزایی در جهت همدلی گام بردارند.

 

وی افزود: ما تا زنده ایم از انقلاب اسلامی حمایت می کنیم چرا که یک نعمت الهی است.

 

 

همه ما یک قاسم سلیمانی هستیم

 

صادق محمدی یکی دیگر از شرکت کنندگان در این راهپیمایی که با صدای بلند مرگ بر آمریکا می گفت در گفتگو با خبرنگار کردتودی تاکید کرد: همه ما یک قاسم سلیمانی هستیم و امروز به تمام ایادی استکبار و آمریکای جنایتکار اعلام می کنیم که ما تا پای جان پشت رهبر، نظام و سپاه مقتدرمان خواهیم بود.

 

وی گفت: مسلما در چنین شرایطی که آمریکا بیشترین تحریم ها را علیه این انقلاب دارند وظیفه هر انسانی است که آمادگی خود را علیه استکبار جهانی به منصه ظهور برساند.

 

گفتنی است؛ این راهپیمایی از خیابان حضرت امام به سمت میدان انقلاب به سمت میدان انقلاب راهپیمایی را برگزار گردید و مردم با سر دادن شعارهایی اقدامات آمریکا در منطقه را محکوم کردند.

 

 

مردم ولایتمدار بیجار گروس امروز همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی با شعار مرگ بر آمریکا حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند .

 

 مهدی باشوکی فعال اجتماعی و یکی از خبرنگاران  بیجار در گفتگو با خبرنگار کردتودی اظهار داشت :انقلاب اسلامی ایران بارها ثابت کرده است که در برابر ابرقدرت های غرب و شرق و در برابر تمامی زورگویان و مستکبران ایستادگی کرده و حامی همیشگی مظلومانی است که در مقابل صهیونیست و استکبار، می ایستند و جانانه دفاع می کنند. 

 

 وی با بیان اینکه اقتدار انقلاب اسلامی در دنیا، روز به روز برای تمامی کشورها بیشتر عیان می شود و مردم دنیا بارها دیده اند که تنها کشوری که توانسته در مقابل کشوری همچون آمریکا بایستد، ایران اسلامی است، افزود:و همین باعث شده اکثر کشورهای منطقه و مظلوم دنیا، حول محور مقاومتی که ایران پایه گذار آن است، جمع شوند و بارها هم با پشتوانه همین قدرتی که محور مقاومت دارد، توانسته توسط کشورها و گروه هایی حتی کوچک، پوزه آمریکا و اسرائیل را به خواب بمالند.  

 

فعال اجتماعی بیجار گفت : قدرت ایران اسلامی ، یک قدرت الهی است با اتکا به مردم و ولایت فقیه که مطمئنا هیچگاه و هیچ قدرتی نمیتواند در مقابل آن ایستادگی کند، به شرطی که اتحاد مردم و همدلی مردم در کنار ولایت فقیه ، مستدام و همیشگی باشد که ان شاالله تا ظهور امام زمان هم ادامه خواهد داشت و همین مردم ایران اسلامی و رهبر مقتدر ایران، پرچم انقلاب را به دستان مبارک حضرت حجت ، تحویل خواهند داد.  

 

سعید صبایی یکی از فعالان سیاسی بیجار گفت : نظام در همه آوردگاههای که با آمریکا داشته است مردانه پنجه در پنجه استکبار انداخته است چه در فتح لانه جاسوسی چه در نبر نفت کش ها و چه در موارد دیگر متاسفانه آن چیزی که باعث شده است در برخی موارد ضربه پذیر شویم عدم اطاعت صد درصد فرامین ولی امر توسط برخی از عزیزان بوده است.  

 

وی تصریح کرد : هر کجا ما در مقابل آمریکا ضربه خوردیم به خاطر این بود که برخی از افراد پیام انشقاق و دودستگی به دشمن مخابره کردند مانند سال ۸۸ که عده ای با به راه انداختن اعتراضات و اغتشاشات پیام انشقاق به دشمن دادند و دشمن هم نهایت استفاده را کرده و سازوکارهای تحریم را علیه ما طراحی و اجرا کرد. این فعال سیاسی بیجار گفت: در طول ۴۰ سال گذشته نظام جمهوری اسلامی ایران بارها با هدایت رهبری و حضور به موقع مردم توطئه کشورهای استکباری را خنثی کرده است. 

 

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بیجار در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت :امروز به برکت خون شهدا و وحدت کلمه مردم و پیروی و اطاعت امت حزب الله از مقام شامخ ولایت و صدور انقلاب در کشورهای مسلمان بویژه خاور میانه بیشتر از هر زمان دیگه اقتدار جمهوری اسلامی به جهانیان و آزادگان جهاناثبات شده است.  

 

وی افزود : بر عکس هر روز بیشتر از قبل خباثت و استعمار گری امریکا برای جهانیان محرز و مشخص میشود. 

 

 محبیان گفت : امروز یک بار دیگر حق طلبی مردم ایران و رویارویی مردم با امریکای خبیث به اثبات خواهد رسید.

 

 وی تصریح کرد: هدف اصلی دشمنان داخلی و خارجی بعد از ۴۰ سال توطئه براندازی نظام است که با حضور ولایت فقیه و مردم با بصیرت این آرزو را به گور خواهند برد.

 

انتهای پیام/ m.r

جمعه 27 دی 1398 | 14:06

کد خبر : 34951

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید