کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیر حوزه علمیه امام صادق قروه:

تولد داعش تلاش دشمن برای جلو گیری از گسترش اسلام در جهان است

داعش، اسلام، حوزه علمیه، دهگلان

مدیر حوزه علمیه امام صادق شهرستان قروه گفت: بوجود آمدن داعش تلاش دشمن برای جلو گیری از گسترش اسلام در جهان است.

 به گزارش کُردتودی، با حضور مدیر حوزه علمیه امام صادق شهرستان قروه، ائمه جمعه و جماعات، مردم و مسئولان همایش روشنگری دینی، تبیین ماهیت جریان انحرافی در حسینیه رستگاران شهرستان دهگلان برگزار شد.

 

 

 در این همایش حجت الاسلام نادر رنجبر مدیر حوزه علمیه امام صادق (ع) شهرستان قروه با بیان اینکه زمانی که غرب و دشمنان اسلام موج اسلامگرایی را در جهان شاهد بودند نتواسنتد در مقابل این حرکت سکوت کنند و دست روی دست بگذارند بلکه برای مقابله با این موج اسلامگرایی به پا خواستند.

 

 وی با اشاره به وجود فرقه انحرافی داعش اظهار داشت: نظام استکباری غرب وقتی که اسلام را در مقابل منافع خود دید برای از بین بردن اسلام در مقابل خود و غارت بهتر منافع مسلمانان در صدد تشکیل جریان انحرافی داعش برآمد.

 

 

مدیر حوزه علیمه امام صادق اظهار داشت: متاسفانه بعضی کشورهای اسلامی هیچگونه مشکلی با نظام سلطه ندارند زیرا منافعشان با منافع امریکا و نظام سلطه گره زده اند که در واقع دست حاکمان این کشورها با حاکمان نظام سلطه هماهنگ است که این یکی از روشهای زمین گیر کردن اسلام در جهان است.

 

وی رسالت روحانیون را رسالتی خطیر برشمرد و گفت: روحانیون باید مسیری را طی کنند که بتوانند از طریق آن مسئولیت خود را ادا کنند چرا که مسئولیتی عظیم در جامعه بر دوش آنان قرار دارد.

 

 

مدیر حوزه علیمه امام صادق شهرستان قروه بیان داشت: زمانی که دشمن منافع خود را در خاورمیانه در خطر دید جریان انحرافی داعش را در کشورهای اسلامی بوجود آورد و برای نظام سلطه تسنن و تشیع هم مطرح نبود تنها هدف آنان دستیابی و حفظ منافع خود در جهان اسلام بود که با اینکار قتل و برادر کشی را در میان مسلمانان به شدت رواج دادند تا با اینکار اسلام هراسی را گسترش دهند و مانع روی آوردن مسیحت به اسلام  شوند.

 

وی با اشاره به شهادت سپهبد سلیمانی بیان داشت: زمانی که دشمنان اسلام مجاهدت سردار سلیمانی را در مقابلشان و ضربه زدن به منافع خود دیدند طی عملیاتی جنایتکارانه باعث شهادت سلیمانی شدند و این دشمنان و امریکا باید بدانند که این حرکات جنایتکارانه آنان نمی تواند مانع موج اسلامگرایی در جهان شود.

 

حجت الاسلام رنجبر گفت: شهادت این شهید عزیز یک پیام مهم برای سیاستمداران و مردم مقاوم ایران داشت که قانون حاکم بر منطق نظام بین الملل منطق مذاکره و احترام متقابل نیست، بلکه قانون حاکم بر نظام سلطه همان قانون جنگل است که به دنبال تامین همه جانبه منافع این نظام بوده و ملتهای ضعیف را مقهور خود کرده و زیر چرخ دنده های استیلای خود له می کند.

 

 

 

انتهای پیام/h.e

 

چهارشنبه 25 دی 1398 | 12:41

کد خبر : 34934

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید