کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

مدیرمخابرات منطقه کردستان :

زمان انتظار مشتریان مرکز ۲۰۲۰ در استان کاهش یافت

مخابرات کردستان، سامانه 2020، سنندج

مدیرمخابرات منطقه کردستان گفت: زمان انتظار مشتریان مرکز 2020 منطقه کردستان کاهش یافته است.

به گزارش کُردتودی،  آزاد حکمت ظهر امروز در بازدید سرزده از مرکز ۲۰۲۰ سنندج، ضمن تاکید بر تکریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با مشتریان، از کاهش زمان انتظار مشتریان با مرکز ۲۰۲۰ منطقه کردستان خبر داد.

 

وی در بازدید از مرکز ۲۰۲۰ و امور مشتریان شهرستان سنندج و قسمت های مختلف که به صورت حضوری انجام شد اظهارداشت: یکی از پایه‌های اساسی مشتری‌مداری پاسخگویی روشن و شفاف به مشتریان است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار بگیرد.

 

وی در این بازدید جزئیات و روند پاسخگویی این مرکز را از نزدیک مشاهده کرد و بر چگونگی ونحوه پاسخگویی اپراتورها به منظور تحقق رضایت مشتریان تاکید داشت.

 

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اهمیت پاسخگویی در حداقل زمان ممکن و جلب رضایت مشتریان در تحقق اهداف مخابراتی و شعار ارتباطی فراگیر خاطر نشان کرد: تعامل دوسویه با مشتریان و شفافیت در پاسخگویی صحیح در راستای تحقق رضایت مشتریان از اهداف اصلی و اساسی است که موجب رسیدن به اصل مشتری‌مداری در منطقه می‌شود.

 

حکمت زمان صف انتظارِ هر مشترک با مرکز 2020 مخابرات را به صورت میانگین 15 تا 20 ثانیه اعلام کرد و افزود: زمان انتظار مشتریان برای برقراری ارتباط با اپراتورها نسبت به گذشته کاهش یافته است.

 

وی با بیان اینکه اپراتورهای سامانه ۲۰۲۰ منطقه کردستان به صورت ۲۴ ساعته در چهار شیفت کاری پاسخگوی تماس و رفع مشکلات اینترنت پرسرعت مشتریان استان هستند، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون به تعداد بیش از 305 هزار و 55 تماس پاسخ داده‌اند.

 

 

 

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به آمار اعلام شده که بیانگر پاسخگویی به بیش از ۹۵ درصدِ تماس‌های مشتریان از سوی اپراتورهای۲۰۲۰ استان است، ابراز داشت: چند درصد تماس‌های پاسخ داده نشده به علت قطع کردن ارتباط از سوی مشترک و یا بعضا بروز مشکلات فنی است.

 

حکمت در ادامه این بازدید به صورت راندومی با چند مشترکِ مرکز 2020 تماس تلفنی داشت و از نحوه پاسخگویی و رفع مشکل مطرح شده توسط اپراتورها اطمینان حاصل کرد.

 

مدیر مخابرات منطقه کردستان، یادآورشد: در حال حاضر تعداد 98 هزار و 726 هزار پورت اینترنت پرسرعت به مشتریان در سطح استان واگذار شده است.

 

در این بازدید اپراتورهای مرکز 2020 نیز به بیان مسائل و مشکلات خود پرداخته و از حسن توجه مدیر مخابرات منطقه کردستان  در راستای رفع مشکلات و دغدغه‌های خود تقدیر و تشکرکردند.

 

انتهای پیام/m.r

دوشنبه 23 دی 1398 | 14:17

کد خبر : 34914

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید