کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

ذوق زدگی ظریف گونه شهردار و اعضای شورای شهر سنندج از دیدار با یک سفیر اروپایی!

شهرداری سنندج, سفیر اتریش, سفر به سنندج, شورای سنندج

ظاهرا از سفر روز گذشته سفیر اتریش به سنندج, شهردار و اعضای شورای این شهر بسیار ذوق زده شده اند و در پوست خود نمی گنجند, این خوشحالی در حالی است که سنندج به لحاظ شرایط شهری وضعیت بدی دارد.

به گزارش کُردتودی، روز سه شنبه خبری با آب و تاب فراوان در فضای مجازی پیچید با این عنوان که شهردار و اعضاء شورای اسلامی  شهر سنندج در یک پروژه عظیم  موفق به دیدار با سفیر اتریش شده اند، خبری همراه با عکسهای از سر ذوق زده گی و  اتوکشیده از ژست رئیس و برخی از اعضاء شورا و مدیریت شهری که لحظه ای بیاد عکسهای سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی افتادم ، اما آنچه حائز اهمیت است که گویا ناف این شهردار را قبل از شهردار شدنش فقط با موسیقی و رقص کوردی بریده اند!!! زیرا کل شهر و مشکلات شهر را به حال خود رها کرده است و جدا از وظیفه و کار فرهنگی چسبیده به امورات هنری و موسیقی !! ایکاش به جای تحویل کلید طلایی مدیریت شهری به این شهردار سنندج ، ایشان را قبلش استعدادیابی می کردند و کلید اداره فرهنگ و ارشاداسلامی را تحویلش می دادند!!!

 

هرچند که اعضاء شورای اسلامی شهر هم پس از دو سال ، در بسیاری از وعده هایی داده شده خود وامانده اند و عملکردی قابل دفاع ندارند ، اینک به سراغ کشورهای  اروپایی  رفته اند تا شاید به زعم خودشان با چند تا عکس و کلیپ و فیلم چند صباحی سوار بر موج احساسات مردم شده و چنین وانمود نمایند که بجای تلاش برای عمران و آبادانی شهر سنندج  از اتریش فیلم و موسیقی برایتان می آوریم.
 
 
اما چند سوال از شهردار و اعضاء شورای شهر سنندج 
 
 
1-جناب آقای شهردار ، شهر سنندج بیشتر از موسیقی و فیلم اروپایی به آبادانی و عمران نیازمند است ، ایکاش سفیر اتریش را به آشفته بازار تانه کورا برده ودر آنجا از توانمندی خویش برایشان می گفتید، کاش سفیر اتریش را به سطح خیابانهای فردوسی و طالقانی سنندج می بردید تا بیشتر با ابتکارات نابتان در مورد ساماندهی دستفروشان آشنا می شدند !! به خیابانهای سطح شهر و ترافیک سرسام آور ، با چال و چوله های سطح شهر آشنایش می کردید، تا شاید آن وقت بخاطر این همه نبوغ و توانمندیتان شما را شهردار پایتخت اتریش می نمود!!!
جناب آقای شهردار ، هنوز هم دفترچه درمانی برخی از همکاران به دلیل عدم پرداخت حقوق تمدید نمی شود، کاش بجای اهداء دف و تخته نرد و افتخار به عکس گرفتن کنار سفیر اتریش  مقداری به فکر حقوق پرداخت نشده کارکنان شهرداری سنندج بودید!! 
 
 
2- جنابان برخی از اعضاء شورای شهر سنندج خصوصا الرئیس شورا ، وقتی لبخند غرورآمیزتان را کنار سفیر اتریش دیدم به یاد جوادظریف افتادم که کنار جان کری با تمامی اعضاء بدنش می خندید از خوشحالی!!  اما شما چرا اینقدر با افتخار کنار سفیر اتریش و با لبخندی سرشار از غرور به دوربین زل زده بودید ؟؟ مثلا چه گلی را به سر شهر سنندج زده بودید ؟ فکر می کنید مردم با دیدن این عکسها عملکرده ، نکرده اتان را تایید می کنند ؟! آقایان شورا ، لطفا واقعیتها را ببینید، تا کی باید همچو کبک سرتان زیر برف باشد ؟ بس کنید اینهمه جلسات بی مورد و بدون خروجی !!  شهردار مورد وثوق خصوصا رئیس شورا ، تنها عشقش برگزاری چند مراسم موسیقی و رقص کوردی است، بیش از دوهزار کارگر وکارمند شهرداری را به کوره فراموشی سپرده اید و شعارتان شده برگزاری چندین مراسم پوپولیستی از جنس فرهنگی !!!   به نظر نگارنده منبعد نگهداری و عمران شهری و ساماندهی دستفروشان سنندج را به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بسپارید و شهرداری هم بصورت دائم مشغول برگزاری مراسمات فرهنگی شود !!  
 
 
انتهای پیام/sh.s
 

پنجشنبه 21 آذر 1398 | 08:37

کد خبر : 34578

منتشر کننده : sh.s

تله کابین قلابی پاسخ پنجشنبه 21 آذر 1398 | 09:06

0
1

ارسطو گویلی افزود: در ابتدای امر قراردادی به مبلغ ۲ میلیون و ۸۶۱ هزار یورو با نماینده شرکت پومای فرانسه برای انجام طراحی، واردات تجهیزات، نصب و راه اندازی این پروژه منعقد شده و براساس این قرارداد، مبالغی نیز پرداخت‌ شده است.
http://kurdtoday.ir/news/34175/
لینک فوق را لطفا ملاحظه فرمایید سایت شماست. به شرکت فرانسوی برای تله کابین ابیدر یورو داده اند تا تله کابین ابیدر را بسازد برای پول کارگر شهرداری بیچاره مانده اند سرگردان/ اخه کاری درست نشده و صد سال دیگر درست نمی شود و دستشویی کافی در ابیدر نمی تو.لنند بسازند تلکه کابین دیگه چیه؟ حالا یک بررسی بفرمایید که شاید تله کابین را به اتریش برای ساخت داده باشند /

حسین پاسخ پنجشنبه 21 آذر 1398 | 09:47

0
0

اگر هر شورای شهر دبگری بود بدون شک این شهردار ناکارآمد را استیضاح می کردند.\\\\r\\\\nاما گویا منفعت آقای رئیس شورای سنندج در این است که شهردار مورد تاییدش بماند.\\\\r\\\\nالبته در نظر این شوراهای سنندج فقط منفعت خودشان مطرح است نه مردم و کارکنان شهرداری.\\\\r\\\\nبالاخره وقتی انتخاب شهردار بر اساس سیاسی کاری باشد نتیحه ای بهتر از این نخواهد داشت

هاوری پاسخ پنجشنبه 21 آذر 1398 | 12:27

0
0

حشمت جهانی می شود!
واقعا این شیپورچی بازی مضحک شهردار خسته کننده شده.

شهروند پاسخ پنجشنبه 21 آذر 1398 | 17:03

0
3

اینکه شهر سنندج دارای مشکلات عدیده ای در زمینه های مختلف است قابل قبول و هیچ شکی در آن نیست؛ اما لطفا شهردار محترم و اعضای محترم شورای شهر را تحقیر و تضعیف نکنید. به هر حال در کنار همه ضعف ها و کاستی ها، در دو سال گذشته کارهای خیلی خوبی نیز شروع و یا به انجام رسیده است. قدر ناشناسی هیچ سنخیتی با شعور و فرهنگ مردم کردستان ندارد.
ضمنا باید خیلی خوشحال و ذوق زده بود که یک کشور اروپایی در این شرایط بسیار سخت که تحریم های گوناگون از سر و کول ما می بارد، با اشتیاق و با احساس امنیت کامل حاضر شده در ایران و مخصوصا در سنندج سرمایه گذاری کند. اطمینان داشته باشید که چنین بازدیدهایی به نفع مملکت ما و استان ماست.
به عنوان یک شهروند وظیفه شناس، از تلاشهای شهرداری و شورای شهر بسیار سپاسگزارم و از آنان نیز توقع دارم از انتقادات آزرده نشوند و با دید مثبت به آن نگاه کنند.

_ پاسخ پنجشنبه 21 آذر 1398 | 17:46

0
0

با سلام به حقیقت انسان از بعضی اعضای شورا شهر واین شهردار حالش بهم میخورد که واقعا به جای این همه مصیبت شهرسنندج فقط به فکر موسیقی هستند واقعا که خاک بر سر این مردم با این شورا وشهردار؟؟؟!!!

سنندجی پاسخ جمعه 22 آذر 1398 | 00:07

0
0

براستی توانمندی این شهردار در حد یک کارمند ساده بیشتر نیست وبه قول دوست عریر اگر سیاسی کاری نبود و جناب مندمی دوست نزدیک جناب استاندار با حشمت الله جان دوست نبود این فرد هیچ وقت شهردار بودن را به خود نمی دید.
اعضای محترم شورا و شهردار ناکارآمد مردم ما رقص و پایکوبی نمی خواهند .
توقع مردم ما ساماندهی وعدهای تو خالی شهردار ضعیف نفس که ساماندهی دستفروشان و حل معضل ترافیک پشت تریبون معارفه اش به مردم می داد می باشد.
نه ژست و عکس گرفتن با سفیر اتریش که هیچ دستاوردی برای مردم نخواهد داشت.
در کل توانایی این شهردار اگر روابط نبود در حد شهرداری یک بخش کوچک آن هم اگر بتواند آن را اداره کند بیشتر نیست.

رضائی پاسخ شنبه 23 آذر 1398 | 08:53

0
1

هرچقدر کارعمرانی صورت بگیرد بازهم چهره سنندج یک چهره زخمی وبیماراست. کافیست به خیابانهای مرکزی شهر سری بزنی دستفروش است دستفروش است دستفروش...چهره ای زشت که هر مسافری به این شهر بیاید از مدیریت شهری سنندج حتما گلایه خواهد کرد حالا مثلا سنندج شده شهر خلاق موسیقی با کدام بستر وزیرساخت میخواهیم این عنوان را حفظ کنیم.خواهشا به فکر این قضیه مهم باشید. ساماندهی دستفروشان. معضل ترافیک. احداث پارکینگ طبقاتی.بازار تاناکورا

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید