کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

فیلم؛

صحبت های دستگیرشدگان آشوبهای بنزینی در کردستان

اغتشاشات کردستان، فیلم آشوب، فیلم اغتشاشات کردستان، دستگیری، کردتودی، فیلم، تصاویر، دانلود فیلم

دستگیرشدگان آشوب های پیرامون افزایش قیمت بنزین در آبان ماه امسال از پشیمانی خود صحبت می کنند و می گویند فریب خورده و هیجانی با مسئله برخورد کرده اند.

به گزارش کُردتودی، در روزهای پایانی آبان ماه امسال یک شبه قیمت بنزین افزایش یافت و مردم هم به این وضعیت معترض شدند، عده ای از شرایط به وجود آمده سوء استفاده کردند و با ایجاد آشوب و اغتشاش دست به تخریب و غارت و آتش زدن اموال عمومی زدند، کردستان نیر از این وضعیت مستثنی نبود.

 

بعد از دو روز با تلاش نیروهای نظامی و امنیتی و هوشیاری و بصیرت مردم اوضاع آرام شد. اما دستگیرشدگان این واقعه در شهرهای مریوان و سنندج اعتراف می کنند که فریب خورده اند و با موضوع به صورت هیجانی برخورد کرده اند.

 

چهارشنبه 6 آذر 1398 | 14:15

کد خبر : 34450

منتشر کننده : sh.s

طالب عدالت پاسخ پنجشنبه 7 آذر 1398 | 03:53

0
4

سلام بر شما
اینجانب تحت هیچ شرایط نظر سیاسی نمی نویسم و نظر پیچیده نیز نمی نویسم. فقط از دین و الفبای عقلانیت و تشنگی عدالت می نویسم. سخنان این چند نفر دستگیر شده را شنیدم. سخن ساده دینی ما که در قران بارها و بارها به ان تاکید شده است حرام و حلال را رعایت کردن است . ایا غارت اموال مردم و دزدیدن ان نعوذ بالله حلال است که این افراد غارت کردند؟ ایا اتش زدن لاستیک و ترس و رعب انداختن در دل رهگذران حلال است؟ ایا اتش زدن اموال عمومی کدام توجیه دینی و بطور حداقل شخصیتی را دارد؟ واقعیت این است هر قاتل و دزد و راهزن و تروریست و ادمکش بعد از گیر افتادن از پشیمانی و گول خوردن و عذر و بهانه می اورد. پشیمانی وقتی قابل قبول است که قبل از به دام افتادن پشیمان شده باشند . ایا پشیمانی این افراد مغازه های غارت شده و تخریب شده را جبران می کند؟ اینجانب بدلیل بیماری به داخل شهر نمی روم و حتی در تظاهرات محکومیت اغتشاشات نیز با وجود اینکه دلم می خواست حضوریابم به علت بیماری نتوانستم شرکت کنم
بعضی اوقات با مغازه دار همسایه خانه هم صحبتی دارم ایشان هم مثل اینجانب یک بازنشسته است که مغازه زیر خانه اش دارد . با وجود اینکه ایشان هم مثل مردم از گرانی و بیکاری فرزندانش مثل اینجانب نالان است یک ادم با شخصیتی است ایشان هم با نارضایتی از اغتشاش از نفرتش از اغتشاش گران برایم صحبت کرد سخن دو جانبه دیگر شعار نیست و ایشان اعتقاد قلبی خودش را به اینجانب گفت . اینجانب نیز همین سخن را به ایشان گفتم که نوشتم شاید بطور دقیق نباشد .
توقع و انتظار اینجانب و افکار عمومی اجرای عدالت است اجرای عدالت باعث پیشگیری از جرم است که همه دستگاههای متولی امر به ان تاکید دارند . اجرای عدالت اطلاع رسانی نیز نیاز دارد تا دیگران نیز بدانند که چنین کارهایی مجازات دارد و تکرار نشود . از خود پلیس محترم بارها کارهای ارزشمندی دیده ام که توان اینکه خدمت جناب اقاتی سردار ازادی بروم و از پرسنل محترم قدردانی کنم را ندارم و از این تریبون گوشه اندکی را می نویسم بارها و بارها جلوی ماشین پلیس گشت در نصف شب را گرفته ام و گفته ام مدیون شما هستم که تا صبح نمی خوابید تا کسی ماشین مرا ندزدد/ این نیز نوعی تشکر عملی و قدردانی است تا خستگی از جسم پلیس زحمتکش بیرون بیاید

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید