کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رونمایی از تولید محصول جدید در کارخانه لاستیک بارز کردستان

رونمایی تولید جدید لاستیک بارز,نماینده ولی فقیه درکردستان,استاندار کردستان, افتتاح راه آهن کردستان,قطب تولدی درصنعت

با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان،استاندار و مدیران استان و شهرستان دهگلان از لاستیک تولیدی جدید بارز رونمایی شد.

به گزارش کُردتودی، در آئین رونمایی تولید جدید لاستیک بارز کردستان، مدیرعامل این کارخانه با بیان اینکه کارخانه لاستیک بارز کرمان در سال 72 با ظرفیت 20 هزار تن راه اندازی شد و در سال 74 که به ظرفیت اسمی رسیدیم یک طرح تولید 30 ساله برای بارز تدوین شد که تا سال 1404 در طرح تدوین شده ظرفیت کارخانه به 250 هزار تن در ایران برسد که این رقم کارخانه را در صدر تولید کنندگان قرار می دهد.

 

 

مدیرعامل کارخانه بارز با بیان اینکه کارخانه بارز کرمان ظرفیت صد هزار تن و  بارز کردستان حدود 50 هزارتن ظرفیت دارد  که در راستای نگاه صادراتی لاستیک به کشورهای عراق، سوریه، ازدن و لبنان در طرح تدوینی کارخانه بارز کردستان احداث شد.

 

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه ما در منطقه ای قرار داریم که غیر از ترکیه هیچ کشوری کارخانه لاستیک سازی ندارد و عملا ما می توانیم نقطه عطفی در تولید لاستیک باشیم و صادرات خوبی هم به غرب و هم به شرق داشته باشیم.

 

 

مسئول کارخانه بارز کردستان اظهار داشت: امروز از 250 هزار این که تا  سال 1404 تدوین شده حدود 200 هزار آن تحقق یافته و 50 هزار تن باقی مانده تا سال 1404 محقق می شود که با این رقم بزرگترین کارخانه صادراتی منطقه را داریم.

 

 

آیت الله حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در آئین رونمایی تولید جدید بارز ضمن تبریک هفته مبارک بسیج گفت: کشور ایران اسلامی در جهات مختلف مستقل شده است که این از افتخارات کشور ماست.

 

 

وی با اشاره به بسیج و بسیجی بیان داشت: بنا به تعبیر مقام معظم رهبری که فرمودند هر کسی دل در گرو ارزشهای این نظام دارد این فرد بسیجی بوده و روحیه بسیجی دارد  زیرا بسیج یک فرهنگ است و این فرهنگ در هر جا حاکم شود تحول ایجاد شده و کار پیش می رود.

 

نماینده ولی فقیه در کردستان اظهار داشت: نیروهای بسیجی نیروهای خدا محور بوده که با اخلاص کار می کنند و مردم یاور هستند که شبانه روز برای رفاه و آسایش مردم تلاش می کنند.

 

 

 

بهمن مرا دنیا استاندار کردستان در ادامه با اشاره به نهایی شدن صادرات در استان بیان داشت نیاز است مجموعه بارز تقویت و حمایت شود.

 

وی افزود: کردستان در زمینه کشاورزی ظرفیت خوبی دارد و قطب تولید است و علاوه بر کشاورزی باید در صنعت هم قطب تولید شود و با توجه به اینکه زیر ساختهای خوبی در استان شروع شده نیاز است سرمایه گذاران در استان سرمایه گذاری کنند.

 

 

وی با اشاره به راه آهن همدان به سنندج گفت: مبلغ 800 میلیارد تومان برای اجرای این پروژه توسط وزارت راه در نطر گرفته شد که امسال 70 میلیارد و جدیدا هم 320 میلیارد تومان تخصیص گرفته شد که این پروژه برای سال آینده افتتاح  می شود و می تواند زیر ساخت خوبی برای توسعه بخش صنعت باشد.

 

در این مراسم از بسیجیان فعال کارخانه بارز به مناسبت هفته مبارک بسیج تجلیل شد.

 

 

 

 

چهارشنبه 6 آذر 1398 | 09:14

کد خبر : 34447

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید