کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده ولی فقیه در استان کردستان:

کشورهای منطقه با الگوگیری از بسیج روی پای خود بایستند و وابسته به سلطه گران نباشند

آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی، روز بسیج، سنندجف سلطه گر، کشور، منطقه

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: بسیج الگویی برای کشوهاری منطقه است که بخواهند روی پای خود بایستند تا از خود دفاع کنند و وابسته به قدرت های سلطه گر نباشند.

به گزارش کُردتودی، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی صبح امروز در تجمع بسیجیان شهرستان سنندج به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، با بیان اینکه بسیج یکی از پدیده های دوران انقلاب اسلامی است، افزود: پشتوانه اصلی انقلاب بسیج است.

 

وی با اشاره به اینکه بسیج متشکل از همه مردم است و اقشار مختلف را در برمی گیرد، بیان کرد: بسیج متعلق به کسانی است که دل در گرو انقلاب و ارزشها دارند و برای مکتب اسلام دل می سوزرانند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: دشمن هیچ وقت نتوانسته با مکر و حیله بسیج را از میدان خارج کند چون ایمان و بصیرت نافذ دارند و این از ویژگی های شاخص بسیج است.

 

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، گفت: بسیج برای همه دورانها و بحران ها امادگی دارد و در میدان حاضر است. در صحنه سیاست پشتوانه اصلی نظام و انقلاب بوده و هست. هموراه بازوی توانمند ولایت و گوش به فرمان رهبری بوده و این عامل وحدت امت اسلام است.  

 

آیت الله شاهرودی بیان کرد: بسیج کارخانه انسان سازی است و نیروهایی ارزشی و با ایمان تربیت می کند که دشمن از وجود آنها هراسان و بیمناک است.

 

وی تأکید کرد: بسیج الگویی برای کشوهاری منطقه است که بخواهند روی پای خود بایستند تا از خود دفاع کنند و وابسته به قدرت های سلطه گر نباشند.

 

انتهای پیام/a.s

سه شنبه 5 آذر 1398 | 11:26

کد خبر : 34436

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید