کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

تضمین معاون اقتصادی استاندار کردستان در خصوص کنترل بازار؛

با کسانی که گرانفروشی کنند به شدت برخورد خواهد شد

کردستان، افزایش قیمت کالا، سنندج

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: با کسانی که بخواهند از فرصت افزایش نرخ بنزین استفاده کرده و اقدام به گرانفروشی کنند به شدت برخورد خواهد شد.

حسین فیروزی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: با توجه به افزایش قیمت بنزین تابع دستورات دولت خواهیم بود و در این زمینه ستاد تنظیم بازار کنترل کامل را در بازار خواهند داشت و اجازه افزایش قیمت را نمی دهند.

 


وی گفت: هر گونه افزایش قیمت کالا به هر وسیله ای ممنوه است و نظارت هر روزه انجام می گیرد تا اجناس افزایش قیمت نداشته باشند و این تضمین را خواهیم داد که مردم از این بابت نگران نباشند چرا که به اندازه ی کافی کالای اساسی در انبارها موجود است . 

 


وی عنوان کرد: با توجه به اینکه خودروهای حمل و نقل کالا از سوخت گازوییل استفاده می‌کنند و در این بخش تغییر قیمتی رخ نداده است، بنابراین افزایش نرخ اجناس غیرقانونی است‌.

 


وی با بیان اینکه کالاهای اساسی در استان به وفور وجود دارد، تاکید کرد: با کسانی که بخواهند از فرصت افزایش نرخ بنزین استفاده کرده و اقدام به گرانفروشی کنند به شدت برخورد خواهد شد.

 


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان در پایان گفت: از اتحادیه‌های مختلف نسبت به کنترل و نظارت بر بازار خواسته شده است که نظارت اصناف بر اصناف و دیگر دستگاه‌های مرتبط بر بازار یک وظیفه ملی است و همه باید در این زمینه احساس مسئولیت کنند.

 


انتهای پیام/m.r

یکشنبه 26 آبان 1398 | 11:34

کد خبر : 34363

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید