کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

اين روزها از تدبير و اميد تنها نوشته‌ای مانده بر بادبادک کودکان برای جلب رأی بيشتر

سفری برای هیچ و پوچ!

سفر وزیر کشور به کردستان، رحمانی فضلی، کردستان، سفر وزیر

آقای وزیر محترم کشور، مردم کردستان بيشتر از ساير نقاط کشور از تورم و فشار اقتصادی در رنج هستند، بازيها و انتصابهای سياسی گلوی مردم را سخت می فشارد، صنعت و توليد کردستان را آب برده است، اما چون سياسيون باعث و بانی آن هستند، همه سکوت کرده اند...

به گزارش کُردتودی، عدم همراهی وزير کشور توسط نمايندگان مردم کردستان در مجلس در سفر دو روزه ايشان حاوی پيامهای قابل تاملی هست اگر وزير محترم کشور مقداری در آن ژرف انديشی نمايند.

 

وقتی گفته ايم عدم همراهی مردم کردستان به گزاف نگفته ايم زيرا که نمايندگان مردم يعنی خود مردم کردستان.

 

آقای وزير، مردم از شنيدن وعده های تکراری مديران خسته شده اند، مردم بخوبی می دانند که اينگونه سفرها تنها در راستای برنامه های انتخاباتی است.

 

چرا کردستان شده است مامن پروژه های نيمه تمام، آنقدر اعداد رياضی مختلفی را در وصف پيشرفت پروژه ها بکار گرفته اند که کاشف رياضی هم به نوعی معترض شده است.

 

آقای وزير، هنوز وعده هايت که در روز معارفه استاندار فعلی به مردم کردستان داديد، بعنوان وعده های نيمه تمام در گوشهايمان جاری و ساری است.

 

لطفا از استاندار مورد وثوق خويش بپرسيد که وضعيت انتصابات فرمانداران استان برخلاف وعده استفاده از شايستگان بدون نگاه حزبی، آيا فرمانداران منتصب فراجناحی هستند يا درون ستادی که حتی نسيمی از شايسته سالاری ديده نمی شود ؟

 

آقای وزير، مردم کردستان هميشه و همواره در کنار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند، حتی با وصف هزاران ناملايمت از سوی مديران سیاسی!

 

آقای وزير کاش بجای صرف آب معدنی سفارشی، مقداری از اين آب باصطلاح شرب سنندج را نوش جان می کرديد، آن وقت به قول مديران آبی استان از بوی جلبکهای سد قشلاق سرمست ميشديد!

 

آقای وزير کاش بجای تشکيل جلسات تکراری و بدون خروجی، مديران حضرتعالی را به همين جاده سنندج به مريوان محل چپ شدن تانکر سوخت می بردند که صدای پخته شدن گوشت و استخوان راننده بخت برگشته که قربانی بی تدبيری برخی از مديران شده بود می شنيديد، شايد اين بازديدها تلنگری باشد بر آنانی که بازيهای سياسی اجازه شنيده شدن صدای اين پخت و پزهای انسانی را نمی دهد!

 

آقای وزير، مردم کردستان عاشقانه پشت سر رهبری معظم انقلاب هستند و قلبا رهبر را دوست دارند، اما در استانی که رهبر معظم هشت روز سفری پرخير و برکت داشتند و کردستان را يک استان فرهنگی توصيف فرمودند، واقعا سزاوار نيست که هر روزه ما شاهد جان باختن انسانها در جاده هايش باشيم.

 

آقاي وزير، خوشبختانه امروزه در سايه تلاشهای خستگی ناپذير نيروهای نظامی و امنيتی سپاه، ارتش، بسيج و مرزبانان غيور و مخلص و همچنين درايت، هوشياری و بيداری سربازان گمنام امام زمان (عج) استان کردستان يکی از امن ترين استانهای کشور است، پس اگر سرمايه گذاران زياد به اين استان چراغ سبز نشان نمی دهند، بدون شک تنها دليلش بي مبالاتی برخی از مديران است.

 

آقای وزير، امروزه نظام قضايی با پرچمداری مرد عدالت محور حضرت حجت السلام رييسی، با شعار مردم پسند مبارزه با فساد قاطعانه به ميدان آمده است، پس افقی بسيار روشن از نظام پاک اداری متصور است، قطعا اين اتفاق مبارک در نظام قضايی برای حضرتعالی که يکی از وزيران پاکدست، ولايی و ارزشی نظام هستيد، بسيار خوشحال کننده خواهد بود، اميدواريم روزی فرا برسد که  تمامی گلوگاههای اداری کشورمان بدور از هرگونه ناپاکی شود .

 

در پايان، جناب وزير، مي دانیم که طبق عادت مديران قطعا براي خالی نبودن عريضه شما را به ديدن يک برنامه موسيقی خواهند برد، اما اين چندسال بيشتر فعاليت  مديران اجرايی استان حول محور رقص کوردی و موسيقی می چرخد گويا در اين زمينه ها حرفهای زيادی برای گفتن دارند تا پروژه های زيربنايی و توسعه ای!

 

اما مردم کردستان بيشتر از ساير نقاط کشور از تورم و فشار اقتصادی در رنج مضاعف  هستند، بازيها و انتصابهای سياسی گلوی مردم را سخت می فشارد، صنعت و توليد کردستان را آب برده است، اما چون سياسيون تصميم گيرنده اين دو مقوله هستند، همه سکوت کرده اند، پس بايد اين روزها تدبير و اميد فقط نوشته روی بادبادکی نباشد در هوا براي جلب رای مردم!

 

انتهای پیام/sh.s

 

شنبه 18 آبان 1398 | 13:29

کد خبر : 34300

منتشر کننده : sh.s

شهروند پاسخ شنبه 18 آبان 1398 | 17:25

0
7

من می دانم تو می دانی او می داند
ما می دانیم شما می دانید آنها می دانند
ودر نهایت همگی می دانیم که:
دولت فعلی از ۷ سال قبل تا کنون نزد مردم کردستان روسیاه است و آمدن و رفتن وزرا هم نمایشی بیش نیست.
گاهی وقت ها ناخودآگاه این فکر به ذهنم می رسد که شاید هدف این وزرا و مسؤلان پایتخت نشین از آمدن به کردستان این است که به بانه بروند و مقداری لوازم صوتی تصویری برای خود و آشنایانشان بخرند و برای هیئت دولت سوغات ببرند؛ وگرنه خروجی سفر آنها به کردستان که هیچ است و بی تأثیر.
مثلا این چه افتخاری برای وزیر کشور دارد که از پروژه ساخت تقاطع غیر همسطح توحید که توسط شهرداری و با پول مردم رنجدیده احداث می شود بازدید کند؟ اصلا ایشان و وزارت عریض و طویلشان چه گلی بر سر مردم کردستان زده اند؟
آقای وزیر، لطفا دست از اقدامات پوپولیستی بردارید چون من شهروند کردستانی شما را هرگز نمی بخشم و قطعا از شما و حسن روحانی نزد خدای یکتا شکایت می کنم. العیاذ بالله، خدا را که نمی توانید گول بزنید!!!

سنندجی پاسخ پنجشنبه 30 آبان 1398 | 08:48

0
6

جناب وزیر
رتبه اول در تورم
رتبه اول در بیکاری
و...
نتیجه زحمات مدیران کردستان است.
همه مشکلات کردستان به استاندار ضعیف و مجموعه نالایقش بر می گردد
مثلث دفن و با معاونان استاندار و مدبران کلی که به والله بیشترشان فقط به فکر حفظ خودشان هستند چه گلی به سر مردم کردستان زده اند.
این مدیر حوزه تعاون وکار را دقت کنید تنها چیزی که براش مهم است فقط و فقط صندلی لرزان خودش است.
چنین مدیرانی چه طور می توانند به فکر مردم و حل مشکلات آنها باشند.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید