کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

در بازدید وزیر کشور صورت گرفت؛

پیشرفت 90 درصدی پروژه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی و تقاطع غیر همسطح توحید

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در بدو ورود به سنندج از روند اتصال پروژه بلوار کردستان به بلوارساحلی وتقاطع غیر همسطح توحید بازدید کرد.

به گزارش کُردتودی، شهردار سنندج اظهار داشت: بلوار کردستان یکی از شریانهای اصلی شهر سنندج بوده که موجب اتصال جنوب شرقی به شمال غربی شهر سنندج می شود.


حشمت اله صیدی گفت: توسعه طولی بلوار کردستان به بیمارستان توحید و اتصال آن به بلوار ساحلی می تواند شهرک بهاران، ساحلی، پیام و مسیر منتهی به میدان جهاد ( محور کرمانشاه – سنندج ) را نیز به بلوار کردستان متصل نماید.

 


وی عنوان کرد:  تکمیل عملیات  اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی و تقاطع غیر همسطح توحید به منظور دسترسی سریع و آسان به هسته مرکزی شهر و کاهش و توزیع بار ترافیکی سال گذشته  در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

 


وی خاطرنشان کرد: تکمیل رینگ غربی شرقی داخل شهر سنندج، افزایش دسترسی اهالی شهرک های دگایران و پردیس به مرکز شهر، کاهش زمان سفرهای درون شهری و اجرای طرح تفصیلی از مهمترین اهداف اجرای این طرح است.

 


شهردار سنندج تصریح کرد: برای تکمیل پروژه  اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی  واحداث تقاطع غیر همسطح توحید یک دهنه پل 28 متری، اجرای دیوار حائل بتنی به طول 54 متر، اجرای 56 عدد شمع – ستون بتنی، احداث یک قوس شبدری و 4 رمپ، تعریض و توسعه ورودی بیمارستان توحید و احداث و تکمیل قسمت باقیمانده بلوار کردستان  در حال انجام است.

 


وی از پیشرفت 90 درصدی این طرح عمران شهری خبر داد و ابرازامیداوری نمود :تا پایان فصل عمرانی در سالجاری این طرح تاثیر گذار را به بهره برداری برسانیم.

 

انتهای پیام/m.r

  شنبه 18 آبان 1398 | 10:13

  کد خبر : 34297

  منتشر کننده : م ر/a

  همشهری پاسخ شنبه 18 آبان 1398 | 11:59

  0
  0

  خداخیرش بده لطفا" هم پیگیری تعیین تکلیف فرمانداران 3 شهرستان حدود 8 ماه سرپرست دارند در اولویت کاری قرار بده؟

  شهروند پاسخ یکشنبه 19 آبان 1398 | 13:34

  0
  3

  عبدالمحمد و بهمن، امیر و شهرام، منوچهر و حشمت، و ... سالهاست درگیر این به اصطلاح پروژه هستند. آه خدایا! این بنده هایت چقدر سختی کشیدند تا این کار را به پیشرفت ۹۰ درصدی برسانند. حالا که بازدید انجام شد و عکس های یادگاری هم گرفته شد، به احتمال قریب به یقین همین ۱۰ درصد باقیمانده نیز در سال آینده انجام خواهد شد و باز هم بازدید و عکس یادگاری و قس علیهذا.
  گر چه این کار برای شهر سنندج بسیار مهم و حیاتی است و باید به همه سازمانها و شرکت های درگیر دست مریزاد گفت، اما خداییش انجام این کار خیلی زمان برد و همین موضوع، شیرینی انجام آن را از بین برد.

  کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

  نام *
   

  کد امنیتی Captcha image
   
     

  ADS

  ADS

  ADS

   

  کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید