کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نماینده قروه و دهگلان مطرح کرد؛

قطعی آب شرب 40 روستای قروه و دهگلان/ افرادی می خواهند آب سد قوچم را به همدان منتقل کنند/ تیمی به نام عقرب علیه من فعالیت می کنند

قطعی آب شرب 40 روستای دهگلان وقروه,انتقال آب سد قوچم به همدان,تبدیل شدن قروچای ومالوجه به شهر,جشنواره لیلاخ

نماینده شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، گفت: 40 روستای دهگلان و قروه از بی آبی رنج می برند.

به گزارش کُردتودی، علی محمد مرادی نماینده شهرستانهای قروه دهگلان در جمع مردم شهر دهگلان خطاب به مردم گفت: مردم دو شهرستان قروه و دهگلان همیشه از من حمایت کرده اند و اگر من الان به مقام و منصبی رسیده ام نتجیه حمایت شما مردم بوده است.

 

 نماینده قروه و دهگلان با بیان اینکه کسانی دست به دست هم داده بودند که آب سد قوچم را به همدان منتقل کنند، چرا این افراد باید برای شهرستان دهگلان تصمیماتی بگیرند و با کسانی دیگر برعلیه شهرستان کار کنند.

 

 مرادی با اشاره به مشکلات آب شرب بیان داشت: متاسفانه 40 روستای دهگلان و قروه از وضعیت بی آبی در مضیقه هستند که من توانستیم جلو انتقال آب سد قوچم به همدان را گرفته و آنرا برای دو شهرستان تخصیص دهیم و با درنظر گرفتن اعتبار در صورت مناقصه به پیمانکار واگذار گردد و کل منطقه قروه و دهگلان از این آب سد بهره مند شوند.

 

وی با اشاره به رانش چاههای آب شرب شهر دهگلان اظهار داشت: اگر از سد قوچم آب شرب برای دهگلان منتقل نشود این شهر با وضعیت بسیار بدی روبرو خواهد شد.

 

نماینده قروه و هگلان گفت: من دنبال جمع کردن حزب و جناح نبوده و نیستم تنها این برایم کفایت می کند که هدفم خدمت به مردم و انجام کارهای زیر بنایی است.

 

نماینده قروه و دهگلان در ادامه با بیان اینکه 18 هزار هکتار از اراضی شهرستان از دیم به آبی تبدیل خواهد شد، گفت: امسال هم تخصیص 4 هزار و 500 هکتار برای هر 3 سد از آبی به دیم گرفته شده است که در سال آینده زیر کشت خواهد رفت.

 

مرادی با بیان اینکه در زمان بخشدار بودن وی دهگلان به شهرستان تبدیل شده است، گفت: یک تیم مخالف بنام تیم عقرب برعلیه من دست بکار شده اند و می خواهند جلو فعالیتم را بگیرند که از مردم می خواهم زهر این تیم عقرب را خنثی کنند.

 

وی در ادامه اظهار داشت: من کارهایم را به درستی انجام داده ام  و نباید کسی از من توقع پول و انتظار کاری داشته باشد.

 

 مرادی بیان داشت: کارهای بسیار خوبی در روستاها بدون یک ریال اعتبار صورت گرفته است و تا پایان سال هم  جاده روستاهای چاغربلاغ، قره بلاغ پنجه، حاجی آباد بزرگ، شاهبلاغی، زاغه انجام خواهد شد و جاده روستاهای گرگانه و سعید آباد هم در دست پیمانکار است.

 

 مرادی در ادامه با اشاره به برگزاری جشنواره لیلاخ گفت: این جشنواره باید بعد از ماه محرم برگزار شود و هرچه که به نفع مردم باشد ما کوتاهی نخواهیم کرد.

 

نماینده شهرستانهای قروه و دهگلان از تبدیل شدن روستاهای مالوجه و قروچای به شهر خبر داد و اظهار داشت: با توجه به بافت جمعیتی دهیاری نمی تواند جوابگوی مشکلات قروچای و مالوجه باشد و در صورت موفقیت به شهر شدن از اعتبارات شهری برخوردار خواهند شد.

 

انتهای پیام/a.s

یکشنبه 24 شهریور 1398 | 08:44

کد خبر : 33872

منتشر کننده : الف ق/d

شهروند پاسخ یکشنبه 24 شهریور 1398 | 09:58

1
5

شما هم مانند مدیران ناکا امد دولت، فقط من منم می کنید و حرف و شعار می دهید. ما که از ابتدای نماینده شدن شما تا کنون هیچ اقدام سازنده و قابل ذکری از شما ندیده ایم. گرچه مطمئنم که افرادی بر علیه شما کارهایی انجام می دهند، اما عقرب و اژدها نامیدنشان هم تأثیری در کارنامه شما ندارد. برادر نماینده، کارنامه شما سفید سفید است. می دانی؟

کشاورز پاسخ یکشنبه 24 شهریور 1398 | 10:08

1
3

همه جای دنیا میخوان زمین دیم بشه آبی، ما زمینها رو از آبی به دیم میکنیم، اونم با تخصیص هزینه، جالبه!

تحسین پاسخ یکشنبه 24 شهریور 1398 | 13:37

0
0

سلام به جان خودم این عجیب ترین خبر زندگیم بوده که شنیدم تبدیل زمین های آبی به دیم اینجا کجاست ف اینا کین ، کجا میرن ، اصلا من کیم که تو ایناستان زندگی میکنم خدایا به دادمان برس خدایا هرچه سریعتر ظهور حضرت مهدی عج را نزدیک کن که اینها فقط نشانه ظهور است .

پاسخ به کشاورز وتحسین دوشنبه 25 شهریور 1398 | 07:57

سلام .
بنده کاری به علیمحمدمرادی ندارم و نمیخام از ایشان دفاع کنم . ولی این خبر به نقل از دهگلان شیدا وبدون بازنگری محتوای آن توسط کوردتودی پخش شده است .متاسفانه دهگلان شیدا هم اشتباه تایپی فراوان دارد و هم اشکال ویراستاری.کسی که خود کشاورزاست چنین حرفی نمی زند یا شاید اصلا اشتباه لپی باشد. پس خواهشا بس کنید .
در رابطه با سد قوچم هم مواضع ایشان قابل تقدیراست .منطقه لیلاخ با آن وسعت وحاصلخیزی از برکت احداث سدهای سورال و سنگ سیاه خشک وبی آب است (اراضی پایین دست آنها خشک شده است ) پس می طلبد که جبران مافات شود.

همشهری پاسخ یکشنبه 24 شهریور 1398 | 17:18

0
0

جناب نماینده خودت از خودت تعریف نکنی کی تعریف کنه!
تیم عقرب کدومه؟ خب واضح بگید تا مردم بهتر بدونن! شاید واقعا کار این تیم درسته و می خوان جلوی مابقی کارهای نابجای شمارو بگیرن دیه این تیم باید همون موقعی که برادرتو بردی فرمانداری قروه و اونجا نشوندی تا همه چیزو زیر نظر بگیری به کار می افتاد الانشم این جور حرف ها فایده نداره نزدیک انتخاباته و اینجور بازی ها طبیعیه

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید