کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در گفت‌و‌گو با کُردتودی تأکید کرد؛

لزوم برخورد جدی قوه قضاییه با شایعه سازان ماجرای دختر آبی

حمدالله کریمی، دختر آبی، شایعه، نماینده مجلس، کردتودی، خبرآنلاین

رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خبر کذب ماجرای دختر آبی از سوی خبرگزاری خبر آنلاین بر لزوم جدی قوه قضاییه با افراد خاطی تاکید کرد.

حمدالله کریمی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با بیان اینکه از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد حضور موفق زنان در عرصه های سیاسی ، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ورزشی بوده ایم، اظهار داشت: این حضور هیچگونه مغایرتی با فرهنگ دینی ما نداشته و آحاد جامعه حضور زنان را در عرصه های مختلف پذیرفته اند.

 

وی با اشاره به انتشار خبر کذب دختر آبی از سوی خبرگزاری خبر آنلاین، افزود: متاسفانه برخی خبرگزاری های بدون اطلاع از جریان خبر و در راستای حفظ منافع برخی افراد دست به چنین اقدامی می زنند که خواستار برخورد جدی قوه قضاییه با این افراد خاطی هستیم.

 

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی گفت: در این میان برخی افراد مانند نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدون در نظر گرفتن مصلحت جامعه با اظهار نظرهای غیر کارشناسانه به این دروغ ها دامن می زنند که این اظهار نظرها بعنوان خوراک برای ضد انقلاب در داخل و خارج کشور می شود.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سزاوار نیست رسانه ای که طی سالهای گذشته با یارانه قابل توجه از بیت المال اداره می شود با یک خبر دروغ علیه امنیت ملی قلم بزند و با افکار عمومی جامعه بازی کند و در این راستا دستگاه های متولی باید پاسخگوی مردم باشند.

 

به گفته کریمی، اظهار نظر غیر کارشناسی که بدون دقت در یک خبرگزاری منتشر می شود به نوعی بازی در زمین دشمن است.

 

رییس مجمع نمایندگان استان کردستان بیان داشت: در حال حاضر مشکلات اقتصادی فراوانی دامن جامعه و مردم را گرفته است و در طی این مدت قوه قضاییه به خوبی با مفسدان اقتصادی برخورد کرده و آنطور که مشخص است طرح اینچنین مسائلی در فضای مجازی و دامن زدن برخی افراد به آن برای هراس از مبارزه با فساد است.

 

انتهای پیام/h.e

شنبه 23 شهریور 1398 | 13:52

کد خبر : 33868

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید