کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

نایب رئیس شورای استان کردستان خبر داد:

برگزاری همایش نمادین همیاری مردم شهر بلبان آباد با پاکبانان

همیاری با پاکبانان,,نظافت شهر,نایب رئیس شورای استان,فرهنگ سازی,مشارکت مردمی,اهداء لوح تقدیر به پاکبانان

نایب رئیس شورای استان کردستان از همایش نمادین همیاری مردم بلبان آباد با پاکبانان خبرداد.

به گزارش کُردتودی، همایش نمادین همیاری مردم با پاکبانان با حضور اقشار مختلف مردم شهر بلبان آباد برگزار شد.

 

 بهروز محمدی عضو شورای شهر بلبان آباد و نایب رئیس شورای استان کردستان در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: تعداد 75 نفر از مردم شهر بلبان آباد اعم از ماموستایان دینی، کارکنان بخشداری، کارکنان شهرداری و اعضای شورای، شهر، فرهنگیان، کار کنان شبکه مرکز بهداشت و درمان به صورت نمادین همیاری با پاکبانان در این همایش حضور داشتند.

 

 وی هدف از این کار را فرهنگ سازی برای مردم و جوانان دانست و گفت:برای اینکه در شهر فرهنگ سازی شود که نظافت یک شهر چقدر برای پاکبانان زحمت دارد امروز خود را جای پاکبابنان بگذاریم که دیگر مردم با رعایت و دقت بسیار زباله ها را داخل شهر رها نکنند.

 

محمدی ضمن تشکر و قدردانی مردم شهر بلبان آباد از همکاری و همیاری در این همایش بیان داشت: برای اینکه یک شهر تمیز و با نظافت داشته باشیم نیاز به مشارکت جمعی داریم زیرا نظافت یک شهر با 3 الی 4 نفر ممکن نیست و یک شهر زمانی با نظافت است که کل مردم با مشارکت و با همکاری و همیاری با پاکبانان در آن سهیم باشند.

 

 

هوشیار محمدی رئیس شورای شهر بلبان آباد در ادامه بیان داشت: اعضای شورای شهر بلبان اباد در معیت جوانان، ماموستایان و مسولین سطح شهر در راستای تکریم و ارج نهادن به فعالیت های پرسنل زحمت کش خدمات شهری شهرداری و همچنین به منظور حس مسولیت اجتماعی شهروندان اقدام به تنظیف و پاکسازی معابر عمومی سطح شهر نمودند.

 

 

وی افزود: همایش طرح نظافت عمومی شهر با هدف احیای فرهنگ قدیمی پاک سازی معابر که در گذشته توسط زنان خانه دار با آب و جارو کردن مقابل منازل انجام می شد و در این زمینه تلاش براین است که بتوانیم ازظرفیت مردمی و سمن های بیشتر ین بهره را داشته باشیم.

 

 ماموستا علی محمدی امام جمعه موقت بلبان آباد ضمن تسلیت ایام ماه محرم هدف از اجرای برنامه را تقدیر از پاکبانان و جلب مشارکت مردمی در برنامه های اجتماعی بیان نمود.

 

وی بیان داشت: بدون شک توسعه پایدار هرشهری بدون مشارکت اجتماعی مردم عملی و امکان پذیر نیستامیدواریم بتوانیم مشارکت حداکثری شهروندان را در این طرح  به دنبال داشته باشیم.

 

در پایان به پاس احترام ایام محرم هدایا و لوح تقدیر به پاکبانان شهرداری بلبان آباد اهداء شد.

 

شنبه 23 شهریور 1398 | 07:44

کد خبر : 33865

منتشر کننده : الف ق/d

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید