کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری سنندج:

عملیات اتصال بلوار کردستان به تقاطع غیر همسطح توحید در حال اجرا است

عملیات اتصال، بلوار کردستان، تقاطع غیر همسطح توحید ، سنندج

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سنندج ازاجرای عملیات اتصال بلوار کردستان به تقاطع غیر همسطح توحید خبر داد و گفت : طول عملیات عمرانی این بلور300 متر وعرض آن 5/10 متراست.

به گزارش کُردتودی، رئیس سازمان عمران و بازآفرینی  فضای شهری شهرداری سنندج اظهار داشت : یکی از پروژه های عمرانی این  شهرداری در راستای کاهش و روانسازی ترافیک تکمیل پروژه اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی است.

 


مهندس فرشاد منبری اظهار داشت: بخشی از عملیات اتصال این دو بلوار در سنوات گذشته اجرا شده و مابقی اتصال بلوار کردستان به بلوار ساحلی توسط این سازمان در حال اجرا است.

 


وی افزود: طول  مسیر اتصال بلوار کردستان به تقاطع غیر همسطح توحید 300 متر و عرض آن 5/10  است .

 


وی اعلام کرد : عرض رفیوژاین بلوار  2 متر و همچنین عرض پیاده رو در قسمت های مختلف بین 3 تا 5/3 متر متغیر است.

 


وی عنوان کرد: برای تکمیل عملیات اتصال بلوارکردستان به تقاطع غیر همسطح توحید  700 متر جدول گذاری به صورت تک جدول، 2000 مترمکعب خاکبرداری، 6 هزار مترمکعب خاکریزی، 3 هزار مترمکعب اساس، 140 مترمکعب بتن ریزی و برای بهسازی مسیر 1800 تن آسفالت باید انجام شود.

 


منبری همچنین خاطرنشان کرد: برای اتصال بلوار کردستان به  تقاطع غیر همسطح  تاکنون اقداماتی نظیر 5500 مترمکعب خاکریزی، 1500 مترمکعب اساس، 350 متر جدول گذاری، احداث نهر به طول 420 متر، بتن ریزی 100 مترمکعب، دیوار پیش ساخته به طول 70 متر و 200 تن آسفالت ریزی انجام شده است.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/m.r

سه شنبه 12 شهریور 1398 | 08:49

کد خبر : 33795

منتشر کننده : م ر/a

رضائی پاسخ سه شنبه 12 شهریور 1398 | 09:49

0
2

سپاس از شهرداری. ولی فکری به حال دستفروشان خیابانهای سنندج بکنید. بازار تاناکورا هم همین طور. آبرویمان رفته به خدا هر گردشگری که به سنندج میاد وضعیت خیابان فردوسی ومابقی خیابانهای اطراف رو میبینه از تعجب شاخ درمیاره. این چه وضعیه. چند نفر دستفروش تمام چهره ی یک شهرو به گند کشیدن.......

شهروند پاسخ چهارشنبه 13 شهریور 1398 | 17:33

0
1

حالا گیریم که شهرداری هیچ عرضه ای برای ساماندهی دستفروشان نداشته باشد که در واقع هم همینطور است. پس وظیفه ارگانهای دیگر در این زمینه چه می شود؟ یعنی نیروی انتظامی، سپاه و ... نمی توانند این جماعت مشکل ساز را از سر راه مردم بر دارند؟ دستفروش ها دیگر شورش را در آورده اند و چهره بسیار بدی از شهر سنندج را به مسافران و میهمانانی که به سنندج می آیند به نمایش گذاشته اند. در بحث برخورد با افراد مزاحم و هنجار شکن نباید هیچ مماشاتی به خرج داد.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید