کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان عنوان کرد؛

نباید خدمات‌ دولت را در کردستان نادیده گرفت/ نیمه پر لیوان هم دیده شود

شهروندان کردستان، مردم استان کردستان، مردم کردستان

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، با اشاره به خدمات نظام در کردستان, گفت: خدمات‌ دولت هم در کردستان ملموس است و لذا نباید آنها را نادیده گرفت.

به گزارش کُردتودی، محمود الله مرادی صبح امروز در گردهمایی مسؤولین دفاتر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان‌های تابعه و معاونت‌های ستاد استان کردستان اظهار کرد: بیشتر افراد جامعه می‌دانند که در دوران حکومت پهلوی خدمات‌رسانی در استان کردستان چقدر ضعیف بود و حال شرایط خدمات‌رسانی در دوران انقلاب اسلامی به چه اندازه دگرگون شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: تنها چیزی که در زدوبند‌های سیاسی در داخل کشور مغفول می‌ماند خدمات‌رسانی دولت و نظام است که خود نمونه بارزی از ضعف اطلاع‌رسانی است.

 

الله‌مرادی تصریح کرد: توصیه می‌کنیم که افراد فعال در بخش فرهنگی و آنان که قلم به دست هستند، انصاف را در نوشتن مطالب رعایت کنند و نیمه پر لیوان را هم ببینند.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان خاطرنشان کرد: منکر وجود ضعف در برخی از کارها نیستیم اما این مهم است که آیا می‌توان از جزء برای کل نتیجه گرفت، به این معنی که اگر کم و کاستی در جایی صورت گیرد آن را به پای نظام بگذاریم و فورا نظام را مقصر معرفی کنیم.

 

الله‌مرادی به بعضی جناح‌بندی‌های صورت گرفته در کشور هم اشاره کرد و اظهار داشت: برخی‌ها در جناح‌بندی‌ها چنان افراط‌گرایی می‌کنند که این امر می‌تواند به نظام صدمه بزند و چهره نظام را در بین مردم بد جلوه دهد.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: خدمات‌ نظام و دولت در کردستان ملموس است و لذا نباید آنها را نادیده گرفت.

 

وی گفت: دشمن خواهان درگیری‌های داخلی در کشور است و این رسالت ماست که نگذاریم دشمن به هدفی که دارد حتی نزدیک هم شود.

 

الله‌مرادی خاطرنشان کرد: افراد منتقد جدا از کم و کاستی‌ها، باید نقاط قوت را هم ببینند و انتقادها به صورتی باشد که خروجی آن به نفع نظام و مردم باشد.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در پایان به ضعف  سیستم اطلاع‌رسانی دولت اشاره و بیان کرد: سیستم اطلاع‌رسانی دولت در استان بسیار ضعیف عمل می‌کند، چرا که به درستی خدمات به مردم را اطلاع‌رسانی نمی‌کند.

 

انتهای پیام/a.p

چهارشنبه 30 مرداد 1398 | 13:40

کد خبر : 33699

منتشر کننده : sh.s

معلم پایه اول پاسخ چهارشنبه 30 مرداد 1398 | 14:34

5
0

"افراد منتقد جدا از کم و کاستی‌ها، باید نقاط قوت را هم ببینند و انتقادها به صورتی باشد که خروجی آن به نفع نظام و مردم باشد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در پایان به ضعف سیستم اطلاع‌رسانی دولت اشاره و بیان کرد: سیستم اطلاع‌رسانی دولت در استان بسیار ضعیف عمل می‌کند، چرا که به درستی خدمات به مردم را اطلاع‌رسانی نمی‌کند."
درود برجناب الله مرادی .واقعا به اصل مطلب اشاره نمودند .این دو پاراگراف از فرمایشات ایشان تحلیلی درست وبجاست .

شهروند پنجشنبه 31 مرداد 1398 | 08:46

چقدر شما خوشحال شدی از دولت حمایت کردن دولت شما هیچ جایگاهی در میان مردم کردستان ندارد و نخواهد داشت فقط گروهی فرصت طلب و منفعت طلب سود کردن بقیه مردم غرق در مشکلات

رحیمی پاسخ پنجشنبه 31 مرداد 1398 | 12:49

0
5

جناب معلم پایه اول این نام که برای خودت انتخاب کردی (معلم پایه اول)
لایق مردان و زنان بزرگی است.
نه شما و کوتوله های سیاسی... استمرارطلب و منفعت طلب برستادی که رتبه های برتر را در فساد و بیکاری و گرانی و ...برای کردستان بدست آورده اید. و کردستان را در این دوره به خاک سیاه نشاندی.
جالبه این نخبه ما فقط این دو پاراگراف جناب الله مرادی را قبول دارد .خخخ

شهروند پاسخ شنبه 2 شهریور 1398 | 07:53

0
2

قطعا اطلاع رسانی خدمات دولت در استان کردستان خیلی ضعیف بوده : چون تابحال دراین حوزه نیروی متخصص وجود نداشته است وهر بار از نیروهای خارج از دستگاه استفاده شده در حال حاضر هم یک مجری که همکار آقا ممو می باشد وکارمند رده بیست یک سازمان .

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید