کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دبیر سابق تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان عنوان کرد

غاصبی در دانشگاه کردستان که هیچ کس کاری به کارش ندارد!

دبیر سابق تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان ، صندوق رای، غاصب

فرهاد ابوالفتحی، گفت: اکنون دو ماه از انتخابات شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشگاه کردستان می‌گذرد اما هنوز هیچ  برخوردی با غاصب صندوق رای نشده ‌است.

دبیر سابق تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان در گفت‌و‌گو با خبرنگار کُردتودی، افزود: حدود دو ماه از انتخابات جامعه اسلامی دانشگاه کردستان می‌گذرد اما همچنان هیچ واکنشی در  پاسخ مطالبات اعضای جامعه اسلامی برای برخورد با غاصب صندوق رای انتخابات جامعه اسلامی دانشگاه از مسئولین بالا دستی در دانشگاه کردستان مشاهده نشده ‌است.

 

وی ادامه داد: در رابطه با برخورد با این مسئول  نامه نگاری‌هایی از طرف دفتر جامعه اسلامی دانشگاه کردستان و همچنین اتحادیه دفاتر جامعه اسلامی دانشگاه‌های سراسر کشور خطاب به برخی مسئولین انجام گرفت که در آن از مسئولین خواسته‌ شده‌ بود بنا بر مقررات با آن مسئولی که دست به این عمل ناشایست زده بود برخورد شود اما هنوز هیچکدام از آن مسئولین پاسخ این مکاتبات را نداده‌اند.

 

ابوالفتحی تأکید کرد: این حرکت مسئولین بالادستی از مهمترین عوامل تشدید کننده چنین وقایع شرم‌آوری در دانشگاه است.

 

به گفته دبیر سابق تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان، یکی از دلایل اینکه برخی مسئولین به خود اجازه می دهند که به راحتی قوانین را لگدمال کنند عدم نظارت کافی بر اعمال آنها و همچنین عدم برخورد در مواقع لازم است. قاعدتا عدم برخورد با مجرمان در هر حیطه‌ای باعث تشدید رفتار ناشایست آنها خواهد شد.

 

ابوالفتحی بر این باور است، یکی از ویژگی‌های جوان مومن و انقلابی بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب روحیه‌ی مطالبه‌گری اوست فلذا این مطالبات در صورت بر حق بودن، نیاز به اقدام در جهت مرتفع شدن دارند.

 

وی عنوان کرد: یکی از عواملی که در جامعه کنونی باعث ناامیدی و بی‌انگیزگی دانشجویان و جوانان نسبت به آینده می‌شود عدم رسیدگی به مطالبات آنها و به اعتنایی نسبت به آنهاست؛ عملی که در بخش های مختلف دانشگاه اعم از فرهنگی و آموزشی و رفاهی و... به وفور به چشم می خورد.

 

دبیر سابق تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان معتقد است، اینچنین عملکردی از مسئولین به عنوان مجریان نظام جمهوری اسلامی چیزی جز تاثیرپذیری مردم از تهاجمات رسانه‌ای دشمنان علیه نظام در برنخواهد داشت، چرا چون که بسیاری از مردم در تحلیل‌های خود بین مجریان نظام و سیاست‌هایش و مسئولین نظام که به صورت مستقیم و غیر مستقیم منتخبین خودشان هستند تفکیک قائل نمی شوند و ضعف مسئولین در اکثر اوقات به پای نظام نوشته می‌شود. این عدم تفکیک هرچند اشتباه اما برای مسئولین بسیار تکلیف‌آور است.

 

وی تأکید کرد: با تمام این اوصاف اما اعضای جاد کردستان همیشه سعی کرده‌اند این روحیه مطالبه‌گری را در خود حفظ کنند و در راه رسیدن به اهداف و آرمانهایشان با وجود تمام ممانعت‌ها و سنگ‌اندازی‌ها از پای ننشینند.

 

وی گفت: از تمام مسئولینی که با توجه به مسئولیتشان باید این امر عقب افتاده را خیلی وقت پیش پیگیری می‌کردند انتظار می‌رود بیش از این در اقدامات لازم تعلل نفرمایند، در غیر اینصورت اقدام خود این افراد بسیار جای پیگیری خواهد داشت و اعضای جاد هرگز از حق مسلم خود نخواهند گذشت و اجازه قانون شکنی و دهن کجی به قانون را به هیچ مسئول بی‌انصاف مغرضی نخواهد داد.

 

 

 

انتهای پیام/a.s

 

یکشنبه 27 مرداد 1398 | 08:33

کد خبر : 33674

منتشر کننده : sh.s

شهروند پاسخ یکشنبه 27 مرداد 1398 | 17:10

0
1

جناب صادقی هم از مثلث دفن دستور میگیرن انشالله با آمدن رئیسی و آشکار شدن ظلم و فساد همشون برچیده خواهند شد

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید