کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

اظهارات امام جمعه شهر حسین آباد در خصوص سفر رئیس قوه قضائیه به کردستان؛

منفعت‎طلبان زیادی خود را به رنگ استقبال کنندگان از رئیسی درآورده بودند/ برخی روحانیون واقعیات را انکار و فقط تعریف و تمجید کردند!

امام جمعه شهر حسین اباد، رئیسی، قوه قضائیه، ماموستا عبدالسلام محمدی

ماموستا عبدالسلام محمدی عنوان کرد: امیدواریم سفر یکروزه ریاست قوه قضاییه به کردستان و دیدار با مردم، روحانیون و مسؤولین تاثیر مثبتی در روند مبارزه با فساد های اداری استان کردستان داشته باشد.

ماموستا عبدالسلام محمدی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به سفر رئیس قوه قضاییه به استان کردستان در هفته گذشته عنوان کرد: خداوند متعال در بسیاری از آیات قرآن کریم به اهمیت عدالت و دادگری اشاره فرموده اند. عدالت از مهمترین اصول حکومت داری و سبب حیات و زنده ماندن جامعه اسلامی است.

 

وی افزود: عدالت به معنای قرار دادن هر چیز در جای خود و نقطه مقابل ظلم وستم می باشد و نیاز به تعریف و بیان ظلم و ستم نیست. هرجا فساد، تباهی، بی اعتمادی و دوری از دین باشد آنجا فساد ریشه دوانده و نیاز به اصلاح امور، دادگری، عدالت و قسط جهت اصلاح امور بسیار حایز اهمیت است.

 

ماموستا محمدی ادامه داد: خداوند متعال در قرآن کریم چنین می فرمایند، ( ولا تحسبن الله غافلا عما یفعل الظالمون انما یوخرهم لیوم تشخص فیه الابصار. ابراهیم 42) عقوبت کار ظالمان و کسانیکه بواسطه ماندن در اریکه قدرت و ثروت به هر وسیله ای به جامعه و افراد جامعه ظلم و ستم روا می دارند فردای قیامت بحالت ضعف و شکست در محکمه عدل الهی مورد محاسبه و معاقبه قرار می گیرند.

 

امام جمعه شهر حسین آباد، اظهار داشت: نظام مقدس انقلاب اسلامی که با خون هزاران جوان پاک وبی آلایش به ثمر نشست و با رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی و رهبری خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری (دام عزه) و مجاهدت نیروهای مخلص امنیتی، نظامی و انتظامی امنیتی پایدار را شاهدیم اما متاسفانه در سایر حوزه ها شاهد فساد، ناعدالتی، رانت خواری و سوء مدریت هستیم که متاسفانه سکوت علما و تقیه از بیان حقایق  و ملاحظه کاریهای مسولین باعث جرات و شهامت بیشتر مفسدین و متخلفان شده است.

 

ماموستا محمدی ابراز داشت: مبارزه با فساد و رانت خواری و سوء مدریت مدیران متخلف که حیثیت اسلام، نظام و اعتقادات مردم را زیر سوال برده اند وظیفه دستگاه قضا و شخص ریاست محترم قضایی می باشد.

 

ماموستا محمدی تأکید کرد: امیدواریم سفر یکروزه ریاست محترم قوه قضاییه به استان کردستان و دیدار با مردم، روحانیون و مسؤولین تاثیر مثبتی در روند مبارزه با فساد های اداری استان کردستان داشته باشد. هرچند بسیاری از منفعت طلبان و خود متخلفان در میان استقبال کنندگان از ریاست قوه قضائیه حضور پر رنگ داشتند.

 

وی افزود: اما آنچه بسیار دردناک و جای تاسف است عده ای از روحانیون که بعنوان سخنران دعوت می شوند شان روحانیت را که حق گویی و مقابله با فساد است را زیر سوال برده و در مجالس به تعریف و تمجید و سکوت در مقابل حقایق  و دادن کد و آدرس های غلط هستند و در مقابل نیروهای مخلص انقلابی که از جان و حثیت خود جهت اعتلای نظام مایه گذاشته اند در میان جمعیت کم رنگ و این جلسه هم مانند بسیاری از جلسات توسط عده ای منفعت طلب تبدیل به تعریف و تمجید شد.

 

امام جمعه شهر حسین آباد ادامه داد: طبق اخبار واصله و با توجه به اندک زمان انتصاب حضرت آیت الله رییسی به ریاست قوه قضاییه شاهد برخورد های جدی با مفسدین و دانه درشتها و شهامت و شجاعت دستگاه قضایی هستیم و امیدورایم این دستگاه با اقتدار کامل و بدون ملاحظه با مفسدان اقتصادی و مدیریتی برخورد قاطعانه داشته باشند.

 

ماموستا محمدی گفت: ما به آینده امیدورایم و ان شاءالله ملت ایران اسلامی و نظام مقدس انقلاب اسلامی در حال ترقی و اعتلاست و هیج نوع هجمه و تحریم ما را در راه استقامت، و ادامه انقلاب باز نمی دارد.

 

انتهای پیام/a.p

شنبه 26 مرداد 1398 | 13:33

کد خبر : 33671

منتشر کننده : sh.s

سعید پاسخ شنبه 26 مرداد 1398 | 14:30

0
5

سلام علیکم
بارک الله ودستمریزاد به ماموستای بزرگوار وانقلابی حاج ماموستا عبدالسلام محمدی امام جمعه محترم شهر حسین آباد سنندج. واقعا فرمایشات ومواضع ايشان کاملا بحق وجای تقدیر است.

مسافر پاسخ شنبه 26 مرداد 1398 | 15:48

0
4

آفرین بر شما
اینها نامشان لایق خودشان است.......... منفعت طلبان استمرارطلبان مفسدان اقتصادی و مدیریتی

طرفدار رئیسی پاسخ شنبه 26 مرداد 1398 | 21:33

0
10

آقا رئیسی لرزه بر جان این منفعت طلبان انداخته و اصلا حضور ایشان در دستگاه قضا جلوگیری از لجام گسیختگی آنان است .مگر یادشان رفته که در مناظرات چطور بر علیه آقا رئیسی جبهه می گرفتن .حالا روز افتادن منفعت طلبان بر دست و پای ایشان است.ان شا الله در مسیر اجرایی عدالت و کوتاه کردن دست فرصت طلبان موفق باشند

**** یکشنبه 27 مرداد 1398 | 11:22

درووووودددددددد

خادم قران کریم پاسخ یکشنبه 27 مرداد 1398 | 14:09

0
2

http://fna.ir/dbfqmd

سلام علیکم و عرض ادب
عرضه تلویزیون‌های ماهواره‌دار در کشور/ دامپینگ محصولات ال‌جی و سامسونگ در مرز
والله 11 سال پیش خداوند عنایتی فرمود و یک اپارتمانی خریدم در ان موقع خود محله ای که ساکن هستم تلیویزیون انتن نمی داد و قیمت ماهواره 50 هزار تومان بود ولی حدود 200 هزار تومان خرج نمودم و یک میله اهنی حدود 2 متری و پایه سیمانی و انتن هانی خریدم و باز هم مشکل داشت ولی ماهواره نخریدم تا اینکه اکنون یکی دوسال است گیرنده دیجیتال که فقط شبکه های داخلی را خوب نشان می دهد خرید کرده ایم .
قابل توجه دوست و برادر گرامی حاج محمود الله مرادی دبیر امر به امروف و نهی از منکر کردستان و همه مسلمانان متعهد از جمله سایت وزین کرد تودی ا به حکم وظیفه شرعی عرض می کنم . اینجانب ماهواره نخریدم و ندارم بخاطر اینکه اعلاوه بر رعایت قانون کشور خود و زن و بچه ام را که امر قران است از اتش جهنم حفظ کنم یک بار با همسرم به خانه یک پیرمرد که دوست هستیم رفتم و خودش نبود و همسرش در خانه بود که در زیر زمین خانه ای اجاره نشین بود اینجانب نیز چون هم سخنی نداشتم کانالهای ماهواره ای را برای کنجکاوی عوض می کردم که چند هزار کانال بود یک دفعه ای چشمم حین عوض کردن کانالها به یک کانال غیر اخلاقی شدید افتاد که فرصت دوثانیه ای نیز نکردم تا کانال را عوض کنم ناچار خودم را با کت خود جلوی ماهواره گرفتم تا همسرم و خانم صاحبخانه نبیند و خاموش کردم. کسانی که ماهواره دارند و یا مسئولین دلسوزی که ماهواره را پایش می کنند که از اینجانب که ندارم بیشتر مضرات و بدبختیهای ماهواره را در ابعاد مختلف سیاسی و لطمه به نظام و کشور می دانند . وقتی این ماهواره های ضد انقلاب و مروج فساد و فحشاء اخلاق و رفتار و فکر جوانان و غیر جوانان و مردم را تحت تاثیر قرار دهند چه ارزشی می ماند؟ این ماهواره ها که در خبر با سند ان تقدیم می کنم دیگر به دیش و تجهیزات دیگر هم نیاز ندارند و خود این گیرنده ها هما بدبخت کننده مردم را دارند من به عنوان یک مسلمان که از ماهواره نفرت دارم برای حفظ زن و بچه خود باید چه خاکی روی سر خود بریزم؟ از فرمانده مخترم سپاه و مقامات و مسئولین محترم و هر کسی که دغدغه مسلمانی دارد فریاد رسی می نمایم که به داد مسلمانان برسند و جلوی این بدبخت کننده اخلاق مردم و فساد و فحشاء ترویج کننده را بگیرند به بهانه کولبری این بدبختیها را سر مردم اوردن و بر علیه نظام تبلیغ کردن را جلویش را بگیرند

خادم قران کریم پاسخ یکشنبه 27 مرداد 1398 | 14:11

0
0

سلام علیکم و عرض ادب
لینک قاچاق ماهواره های بدون نیاز به انتن
http://fna.ir/dbfqmd

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید