کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

امام جمعه موقت بانه:

هدف دشمنان ایجاد تفرقه و نا امنی دربین مردم کردستان است

ماموستا کریمی، امام جمعه بانه، دیدار علما و روحانیون با رئیس قوه قضاییه

امام جمعه موقت بانه خطاب به رئیس قوه قضاییه گفت: شما به نقطه ای از این کشور اسلامی سفر کرده اید که که دشمنان ما به صورت شبانه روز در تلاشند تا تفرقه و نا امنی را در بین مردم کردستان ایجاد کنند اما پیروی و اطاعت مردم مومن از فرامین رهبر معظم انقلاب باعث شده که توطئه های دشمنان نقش بر آب شود.

به گزارش کُردتودی، ماموستا جمال کریمی امام جمعه موقت بانه ظهر امروز در دار علما و روحانیون استان کردستان با رئیس قوه قضاییه که در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد اظهار داشت: مقام معظم رهبری درسفر به کردستان فرمودند؛ استان کردستان سرزمین مردم وفاداری است که در حساس ترین سالهای عمر انقلاب واین کشور با مردانگی و رشادت خود توطئه های علیه این کشور را خنثی کرده اند.

 

وی خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: شما به نقطه ای از این کشور اسلامی سفر کرده اید که که دشمنان ما به صورت شبانه روز در تلاشند تا تفرقه و نا امنی را در بین مردم کردستان ایجاد کنند اما پیروی و اطاعت مردم مومن و علی الخصوص روحانیون معزم از فرامین رهبر معظم انقلاب باعث شده که توطئه های دشمنان نقش بر آب شود.

 

 وی بیان داشت: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب در سفر و دیدار با مردم کردستان در سال 88 فرمودند امروز درست است که کردستان از آسیب دشمنان محفوظ است اما نباید از کید آنان غافل ماند.


امام جمعه موقت بانه خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: امروز مردم ایران زمین و کردستان به وجود حضرت عالی در دستگاه بسیار خرسند و خوشحالند و فعالیتهای چند ماهه حضرت عالی در دستگاه قضا بیانگر اجرای عدالت الهی وعلوی است.

 

ماموستا کریمی افزود: برخورد دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی که کاملا علنی نموده اید انتظار داریم این روند ادامه داشته که از اهداف عالی رهبرمعظم انقلاب همین است که فرمودند مردم حرفشان شکایت از فساد و تبعیض است مردم خیلی از مشکلات را تحمل می کنند اما فساد وتبعیض را هرگزنمی پذیرند.

 

 وی افزود: مسدود شدن مرزها درشهرستان بانه و دیگر شهرستانها توسط دولت باعث افزایش جرم، بیکاری وحتی جنایات شده که انتظارداریم دراین امر ورود نمایید و حامی مردم بیکار و بی بضاعت باشید همچنان که رهبر معظم فرمودند دشمن اقتصاد را نشانه گرفته است.

 

 اما جمعه موقت بانه بیان داشت: مردم کردستان در سایه آیه  " واعتصمو بحبل الله " به این نتیجه رسیده اند که وحدت باعث مایوس شدن دشمنان می شود که رهبر معظم  انقلاب در 26 مردادماه 94 فرمودند ما از کسانی که به وحت کمک می کنند حمایت می کنیم و با کسانی که علیه وحدت عمل میکنند مخالفت می نمایم.

 

انتهای پیام/m.r

پنجشنبه 24 مرداد 1398 | 14:10

کد خبر : 33649

منتشر کننده : م ر/a

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید