کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در جمع خبرنگار عنوان کرد

سکوت برخی مسؤولین در قبال کنسرت‌های بدون مجوز به خاطر بلیط!/ خبرنگاران واقعی مانع فعالیت دلال‌های رسانه‌ای شوند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، محمود الله مرادی، کنسرت بدون مجوز

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان، عنوان کرد: برخی مسؤولین چون برگزارکنندگان کنسرت برای خانواده هایشان بلیط تهیه می کنند سکوت پیشه می کنند و در قبال بدون مجوز بودن آن واکنشی نشان نمی دهند!

به گزارش کُردتودی، محمود الله مرادی صبح امروز در جمع خبرنگاران استان کردستان، گفت: ما بارها اعلام کرده ایم که مخالف شادی و نشاط مردم نیستیم اما با ابتذال و اقدامات غیرفرهنگی مخالفت می کنیم.

 

وی به برگزاری کنسرتهای بدون مجوز در استان اشاره کرد و افزود: برخی مسؤولین چون برگزارکنندگان کنسرت برای خانواده هایشان بلیط تهیه می کنند سکوت پیشه می کنند و در قبال بدون مجوز بودن آن واکنشی نشان نمی دهند! وی افزود: هر چقدر دوست دارند کنسرت برگزار کنند اما باید چهارچوب ها رعایت شود.

 

الله مرادی با اشاره به تلاش های استاندار برای کاهش محرومیت کردستان، عنوان کرد: متأسفانه برخی مدیران بی خیال و بی اهمیت اقدامات استاندار را نیز خدشه دار می کنند.

 

وی افزود: کردستان برای رفع محرومیت نیاز به کار جهادی دارد و کار جهادی هم کار پیچیده ای نیست فقط باید دست پاک بود و نیت خالص داشت.

 

الله مرادی به وجود بیکاری و عدم اشتغال در جامعه کردستان اشاره کرد و گفت: بارها فریاد زده ایم که مسؤولین به داد جوانان برسند و باز تأکید می کنیم که باید مسؤولین در قبال اشتغال جوانان همت به خرج دهند.

 

وی در ادامه با تبریک روز خبرنگار، گفت: سرعت، دقت و امانت باید مورد توجه رسانه ها باشد تا موجب سالم سازی فضای جامع شود. وی افزود: خبرنگاران باید افکار عمومی را نسبت به مسائل روز آگاه کنند تا جامعه بیشتر به سمت تعالی حرکت کند.

 

وی از رسانه ها به عنوان قاضی بدون دادگاه نام برد و گفت: نباید حب و بغض در کار آنها ورود کند.

 

الله مرادی البته از برخی خبرنگارنماها هم انتقاد کرد و افزود: اساس کار برخی از به اصطلاح خبرنگارها دلالی و ایجاد رانت است و وظیفه خبرنگاران واقعی این است که مانع فعالیت این افراد شوند.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان ادامه داد: دشمن برای نابودی بنیان خانواده ها حرکات خزنده و چهارچوب داری را انتخاب کرده و لازم است رسانه ها بیش از پیش احساس وظیفه کنند.

 

وی با بیان اینکه خبرنگاران وظیفه رزمندگان 8 سال دفاع مقدس را بر گردن دارند، عنوان کرد: دشمن با ابزار رسانه می خواهد واژه های مادر، ناموس، حرمت و ... را در جامعه ایران لگدمال کرده و آنها را بی ارزش کند. وی افزود: وظیفه رسانه ها در این خصوص روشنگری و هشدار به جامعه است.

 

وی در پایان گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان می خواهد خوبی ها در جامعه رشد کند، این خوبی ها هم فقط حجاب نیست و دامنه گسترده ای از معروفات را در بر می گیرد. وی همچنین از آتش زدن جنگلها و منابع طبیعی به عنوان یک منکر بزرگ نام برد.

 

انتهای پیام/a.p

یکشنبه 20 مرداد 1398 | 11:56

کد خبر : 33610

منتشر کننده : sh.s

معلم پایه اول پاسخ سه شنبه 22 مرداد 1398 | 10:23

0
0

به به فقط خبرنگار مونده آتش به اختیار شه .....

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید