کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

وقتی که اصلاح طلبان کردستان دغدغه خاورمیانه را دارند!

نامه جمعی از فرصت طلبان کردستان به اردوغان و نکاتی پیرامون آن

فرصت طلبان، اصلاح طلبان، اردوغان، خاورمیانه، دلیر بهمنی، یادداشت، کردتودی

آقایان فرصت طلب، می شود بفرمایید خودتان را در چه جایگاه و مقامی می بینید که نسبت به آینده خاورمیانه احساس مسئولیت می کنید و برای بهبود اوضاع به اردوغان نامه می نویسید؟!

به گزارش کُردتودی، چند روز پیش نامه ای جالب به دستم رسید که از طرف جمعی از فرصت طلبان کردستان به رجب طیب اردوغان نوشته شده بود. نامه ای که دارای نکات جالب و کلمات دهن پرکن و قلمبه و سلنبه بود و این جماعت از اردوغان خواسته بودند در راستای حقوق بشر و به علت احساس مسئولیت نسبت به سرنوشت و آینده خاورمیانه خواستار آزادی عبدالله اوجالان و دیگر زندانیان سیاسی در ترکیه شده بودند !!!

 

اگر اجازه دهید می خواهم در مورد این نامه و این آقایان و این جریان شوم و نحس فرصت طلبی چند سطری بنویسم .

 

در ابتدای این متن نوشته شده است این نامه هدفی جز خیرخواهی و تلاش برای بهبود اوضاع ندارد... سوالی که از این آقایان باید پرسید این است اگر واقعا صادق هستید چرا این خیرخواهی را برای شهر و دیار خود انجام نمی دهید؟؟ چرا و در زمانی که اکثریت مردم کشور و بخصوص کردستان در نهایت فقر و فلاکت و بدترین شرایط اقتصادی و معیشتی هستند در دفاع از همین مردم به رییس جمهور نامه نمی نویسید؟؟ چرا در این شش سال گذشته و بخصوص دوسال اخیر و به علت نابخردی دولت و دولتیان بنیانهای اقتصادی کشور متلاشی شده است برای بهبود اوضاع آن تلاش نکردید و نامه نگاری نکردید ؟؟ آیا در این شش سال گذشته فقط یک بار نسبت به شرایط موجود کشور اعتراضی داشته اید؟؟

 

در قسمتی دیگر از نامه نوشته شده است با احساس مسئولیت نسبت به سرنوشت و آینده خاورمیانه ... ببخشید آقایان، می شود بفرمایید خودتان را در چه جایگاه و مقامی می بینید که نسبت به آینده خاورمیانه احساس مسئولیت می کنید و برای بهبود اوضاع به اردوغان نامه می نویسید؟؟ اکنون و در این اوضاع و احوال که جریان فرصت طلبی به عنوان منفورترین جریان سیاسی کشور و شماها هم به عنوان چهره های فرصت طلب در بین عامه مردم منفورترین چهره ها هستید و حتی همشهری هایتان شما را قبول ندارند چگونه است که انتظار دارید اردوغان صدای شما را بشنود؟؟

 

اگر به اسامی امضاء کنندگان این نامه دقت کنید می بینیم که کارنامه خیلی از آنها خط خطی و سیاه است و به علت عملکرد تیره و تاریکی که داشته اند باید محاکمه شوند . به عنوان مثال سرلیست این اسامی «عه‌به‌ی رمضان زاده» است فردی که باید برای برخی کارهایش جواب پس دهید. آقای رمضانزاده شما که اکنون فیگور آزادی خواهی می گیرید و به اردوغان نامه می نویسید و تقاضای آزادی اوجالان را دارید فکر می کنید مردم فراموش کرده اند که به عنوان استاندار کردستان و رییس شورای تامین استان در سوم اسفند 77 چه کارهایی که نکردید!!

 

شماها به عنوان اصلاح طلب می‌شود بفرمایید تاکنون چه چیزی را اصلاح نموده اید بجز اینکه جیب خود را اصلاح کرده اید، بجز اینکه پست و مقام خود را اصلاح کرده اید، بجز اینکه به علت اصلاح طلب بودن از هزاران رانت و امتیاز برخوردار بوده اید و اکثرا ماهیانه ده ها میلیون تومان درآمد دارید. جناب آقایان شماها که اینگونه نگران زندانیان سیاسی ترکیه و اوجالان هستید چرا نگران جوانان تحصیلکرده و بیکاری نیستید که در کردستان و سنندج به علت تبعیض و ناعدالتی موجود عمر آنها درحال تلف شدن است؟؟

 

کوتاه سخن اینکه اگر میخواهید با این اقدامات جریان فرصت طلبی را زنده و سرپا نگهدارید و نشان دهید که اصلاحات هنوز زنده است باید خدمتتان عرض کنم که تاریخ انقضای جریان شوم و نحس فرصت طلبی خیلی وقت است که به اتمام رسیده است و باید هرچه زودتر به زباله دان تاریخ انداخته شود پس تلاش شما حهت بازپروری این جریان شوم بیهوده و عبث خواهد بود.

 

ختم کلام اینکه اگر نیت خیر دارید به فکر جوانان شهر و دیار خود باشید، جوانانی که علیرغم داشتن تحصیلات و تخصص از فرط بیکاری به انواع و اقسام امراض روحی و جسمی مبتلا شده اند، جوانانی که اکثرا از سن ازدواج آنها گذشته است و دچار پیری زودرس شده اند، به فکر پدرانی باشید که هر روز شرمنده زن و بچه خود هستند و به فکر سفره هایی باشید که هر روز کوچک و کوچک تر می شوند .

 

دلیر بهمنی کارشناس ارشد علوم سیاسی

 

انتهای پیام/sh.s

سه شنبه 15 مرداد 1398 | 07:35

کد خبر : 33562

منتشر کننده : sh.s

شهروند پاسخ سه شنبه 15 مرداد 1398 | 11:29

2
10

وا، چه حرفها! این جماعت غیر قابل اصلاح آیا نمی دانند که در گرانترین استان کشور زندگی می کنند؟ و باز آیا نمی دانند که زندگی در « گرانترین استان ایران» که در عین حال از لحاظ درآمد سرانه خانوار نیز «فقیرترین استان ایران» است، چقدر مشقت بار است؟ ما در قعر جدول فقر و فلاکت در کشور هستیم، آنوقت شما یاد عبدالله اوجالان افتاده اید؟ چرا شما نسبت به مسایل اقتصادی این مردم محروم خفه خون گرفته اید و دنبال یک موضوع غیر مرتبط با همنوعان خودتان افتاده اید؟ وضعیت این استان در مقایسه با سایر نقاط کشور نیز آنقدر بد است که رییس جمهور از خجالت رویش نمی شود به کردستان بیاید ولی شماها و همپالگی هایتان کر ولال و کور شده اید چون این رییس جمهور از صنف خودتان است. خدا شماها جمعیت غیر قابل اصلاح را هرگز نبخشد که مردم کردستان و حتی کل ایران را به این روز انداخته اید. خداوند شر شما را هر چه زودتر از سر مردم کم کند. ان شاء الله.

معلم پایه اول چهارشنبه 16 مرداد 1398 | 08:16

باسلام خدمت خوانندگان کورد تودی.
نزدیک به پنجاه ساتل از خداوند عمر گرفته ام .آنچه در این مدت چند سال دریافته ام خلاصه اش اینه که: هرگاه بحث منافع شخصی پیش بیاید شمشیر دروغ وافترا وتوهین میدان دار شده ویکه تازی می کند .:عبدالله \" میشود \"عه به\".رانت خوار وتمامیت خواه دیروز میشود دایه مهربانتر از مادر .محکومین دیروز میشوند قاضی وحاکم ومیخواهند که محاکمه کنند!!!!!واز همه مهمتر کینه توزان و غرض ورزان میشوند تحلیلگر سیاسی .کاک دلیر عزیز شاید حافظه شما یاری نکند یا اینکه جوان باشید واحساسی ولی ماها که در زمان استانداری دکتر رمضان زاده رویدادها رو رصد می کردیم واتفاقا منتقد وضع موجود بودیم حداقل دریافتیم وبیاد داریم که چه کسی ویا کسانی در جریان سوم اسفند آتش بیار معرکه بودند و منافعاشان در ایجاد بلوا ونا امنی بود.
وامکا دوست گرامی جناب شهروند :برای یک کنشگر سیاسی هیچ موضوعی غیر مرتبط نیست .علت اصلی گرانی در کردستان را بروید از بازاریان خوش انصافی بپرسید که اجناس را دوبرابر به عراقیها می فروشند و برای هموطنانشان تره خرد نمی کنند و ...قص علیهذا....

مریوان پاسخ سه شنبه 15 مرداد 1398 | 14:23

1
2

درود بر سایت کورد تودی و دلیر بهمنی که حرف دل تمام مردم کردستان رو بیان کردند واقعا فرصت طلب ها الان نوبت به اوجلان رسیده برای انتخابات استفاده کنید مردم آگاه شده اند و دیگر یه هیچ منفعت طلبی رای نخواهند داد

رسول شکری پاسخ سه شنبه 15 مرداد 1398 | 15:02

1
0

سلام بر همه، در مورد این مطلب باید بگویم نقاط قوت خوبی دارد اما در خصوص عبدالله رمضانزاده باید هم جانب حق را گرفت که ماجرای سوم اسفند 77 خارج از اختیارات شورای تامین استان و شخص استاندار بود اما این را نباید فراموش کرد که توقع بود دکتر رمضانزاده در آن شرایط اگر راضی به این حادثه نبود باید استعفا میداد نه اینکه به فرافکنی و توجیه بپردازد.
موضوع دیگری که باید در این خصوص گفت این است که زمانی که دکتر عبدالله به کردستان برمیگردد منزل و ماوایش خانه آقای .... است که در میان مردم به رسوایی مشهور بوده و اهالی سنندج وی را خوب میشناسند بر این اساس باید به این سیاستمدار اصلاح طلب و تا حدودی معتبر گفت دوست و همنشین از عوامل معرف شخصیت هر فردی است و تا شباهت نباشد رفاقت هم نباشد.

شاغلام پاسخ سه شنبه 15 مرداد 1398 | 18:01

1
2

اى داد و بیداد اینان به.... شده اند در جمع شدن محفلى شان ، زیاده روى کردند و اوردوز شده اند و توهماتشان تا دریای مدیترانه پیش رفته است !
پیشنهاد مى کنم پلیس مبارزه با مواد مخدر همه را بصورت نامحسوس تحت نظر بگیره ، وقتى همه جمع شدن ، همشون را ببرند کمپ که ترک کنند!
توهم زدن بدبختها

مزاح پاسخ چهارشنبه 16 مرداد 1398 | 09:09

1
5

استاد جناب اقای دلیر بهمنی
پیشنهاد می کنم برای نمایندگی انتخابات اسفند ماه مجلس شورای اسلامی کاندید شوید و با نطق های اتشین مشتی محکم بر دهان اصلاح طلبان کسر الله ارائهم بزنید

خنده دار پاسخ پنجشنبه 17 مرداد 1398 | 20:58

1
2

http://fna.ir/dbdlmy
ترکیه: هدف ما پاکسازی کامل سوریه از پ.ک.ک است
ظاهر خبر این است که دولت ترکیه وقعی به نامه اصلاح طلبان ننهاده است حیف از ان کاغذی که صرف نوشتن نامه کردند توهم اصلاح طلبان را گرفته است

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید