کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دوازدهمین دوره کارگاه آموزشی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان برگزارشد

کارگاه آموزشی تربیت مدرس، دانشگاه علمی کاربردی کردستان، دوازدهمین دوره کارگاه آموزشی تربیت مدرس

دوازدهمین دوره کارگاه آموزشی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان با حضور مدرسان جدید در سالن کنفرانس واحد استانی برگزار شد.

به گزارش کُردتودی، دوازدهمین دوره کارگاه آموزشی تربیت مدرس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان با حضور رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان و اساتید جذب شده طی فراخوان مدرسان در سالن کنفرانس واحد استانی برگزار شد.

 

تیمور جوادی رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان ضمن خیر مقدم به مدرسان جدید واحد استانی بیان کرد : از 2 سال قبل روند جذب مدرس تغییر پیدا کرده و به صورت فراخوان جذب و پس از طی مصاحبه های علمی و عمومی انجام می پذیرد.

 

 

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان در جمع مدرسان جدید ضمن اشاره به ماموریت دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد : اساسنامه این دانشگاه بعد پیروزی انقلاب اسلامی و نیاز به آموزش مهارتی در سال 71 تصویب و به عنوان دانشگاه نسل سوم و زیر نظام آموزش مهارتی آغاز به کار نمود.

 

تیمور جوادی در خصوص برگزاری این کارگاه آموزشی مدرسان جدید افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در راستای کیفی سازی اقداماتی را در دستور کار قرار داده که آموزش و جذب مدرسان به علمی و دانش و در طریق فراخوان و طی نمودن مصاحیه های تخصصی و عمومی است.

 

 

  رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان خاطر نشان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی در راستای کیفی سازی آموزش انجام داده که بیمه مدرسان،برگزاری آزمون های متمرکز، استفاده از منابع به روز شده ، دروه های کارورزی و کاربینی اقداماتی از این دست می باشد.

 

در ادامه کارگاه آموزشی افشین بهادر مسئول آموزش و تیمور محمدی مسئول امور مدرسان دانشگاه علمی کاربردی استان کردستان به عنوان مدرسین دوره ، توضیحاتی را درخصوص اجرای این دوره آموزشی برای مدرسان جدید ارائه نمود.

 

این کارگاه آموزشی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 8 و 9 مرداد ماه 98 در سالن کنفرانس واحد استانی برگزار شد.

 

انتهای پیام/

پنجشنبه 10 مرداد 1398 | 09:46

کد خبر : 33524

منتشر کننده : ر .ع/ku

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید