کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

حاشیه نگاری سفر معصومه ابتکار به سنندج؛

امتناع استاندار کردستان از حضور در مجلس زنانه معاون رئیس جمهور!

سفر معصومه ابتکار به کردستان، مجلس زنانه، استاندار کردستان

معصومه ابتکار به استان کردستان سفر کرد اما بعد از استقبال ورود از او توسط استاندار، وظیفه ادامه همراهی این سفر را همسر جناب استاندار برعهده گرفت!

به گزارش کُردتودی، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده امروز شنبه 22 تیرماه 98 به کردستان سفر کرد. پس از ورود به سنندج استاندار به استقبالش رفت اما در ادامه او را همراهی نکرد و به بهانه حضور در جلسه ای دیگر، همسر استاندار کردستان وظایف او در همراهی ابتکار را بر عهده گرفت.

 

جالب اینجاست که همسر استاندار کردستان هیچ مسؤولیت دولتی ندارد و فقط بنابه اینکه جناب استاندار نخواسته بود در این سفر خانم ابتکار را همراهی کند و در مجالس زنانه این سفر حضور یابد همراه معاون رئیس جمهور شده بود.

 

بازدید از آموزشگاه ترنج، شرکت در نشست تخصصی بررسی مسائل و مشکلات حقوقی و فقهی حوزه زنان، حضور در جلسه طرح ملی گفتگوی خانواده و شرکت در شورای توسعه و برنامه ریزی استان برنامه سفر یک روزه معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به استان کردستان بود که بعداً اعلام شد جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی لغو شده است!

 

البته از منظری دیگر نیز می توان به این موضوع پرداخت، اینکه شعار «حقوق زنان» در نزد دولتمردان فقط یک شعار توخالی و برای اهداف خاص در صحنه های سیاسی خاص است و فرقی نمی کند که آن زن، یک فرد عادی جامعه باشد یا معاون رئیس جمهور!

 

و شاید سفر ابتکار به کردستان بی هدف است و بی نتیجه خواهد بود و ارزش آن را نداشته که استاندار وقت خود را صرف این طرف و آن طرف رفتن و حضور در جلسات بیهوده کند و احتمالاً دلیل لغو شورای توسعه و برنامه ریزی نیز همین موضوع بی اهمیتی سفر خانم ابتکار بوده است!

 

انتهای پیام/sh.s

شنبه 22 تیر 1398 | 13:27

کد خبر : 33377

منتشر کننده : sh.s

ناشناس پاسخ شنبه 22 تیر 1398 | 14:55

1
13

چطور ممکن است معاون رییس جمهور در یک سفر رسمی نتواند هیچ کمکی به استان بکند به نظر میرسد مسایلی در پشت پرده باشد که حتی جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان لغو میشود.
تو را به خدا جناب استاندار جلسات بیهوده خود را که منجر به برخورد فیزیکی نماینده مجلس و مدیرکل صدا و سیما می شود بر جلسه های که معاون رییس جمهور در آن حضور داشته باشد ترجیح میدهد.
همه ما داریم می بینیم که بعضی از مدیرکل های استان دو سه روز ماموریت و ماشین و راننده و هزینه های ایاب و ذهاب را به سازمان خود تحمیل می کنند که بروند در تهران معاون وزیر را ببینند که هیچ دستاوردی هم ندارد به راستی جای تاسف است که به این شکل با معاون رییس جمهور برخورد می کنند.

سنندجی پاسخ شنبه 22 تیر 1398 | 15:06

1
15

به به ارجحیت جلسات بیهوده بر جلسه با معاون رییس جمهور
اقای استاندار این اسب شما به کدامین سو در حرکت است.

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید