کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان کردستانی برگزار شد+عکس

جشن فارغ التحصیلی، جشن فارغ التحصیلی در دانشکده کشاورزی کردستان، جشن فارغ التحصیلی دانشگاه علوم انسانی و اجتماعی

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان رشته های مختلف دانشکده علوم انسانی و اجتماعی و دانشکده کشاورزی در دانشگاه کردستان برگزار شد.

به گزارش کُردتودی، جعفر عبدالله زاده در جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده کشاورزی که در تالار مولوی برگزار شد، اظهار داشت: این دانشگاه در سال ۱۳۷۰ به طور رسمی فعالیت خود را شروع کرد و همزمان دانشکده کشاورزی نیز در مقطع کارشناسی، اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف کرد.

 

وی افزود: جشن فارغ التحصیلی دانشجویان هم زمان شده است با بیست و نهمین سالگرد تاسیس دانشگاه کردستان بوده و این تقارن  باعث خرسندی است و آن را به فال نیک می گیریم.

 

رئیس دانشکده کشاورزی با اشاره به آمار هیأت علمی و دانشجویان، افزود: دانشکده کشاورزی در حدود ۷۰ استاد عضو هیأت علمی در ۹ گروه آموزشی با یک هزار و ۶۵ دانشجو در ۱۴ رشته کارشناسی و همچنین ۴۱۲ دانشجو درمقطع کارشناسی ارشد در ۲۹ رشته و همچنین ۱۰۹ دانشجو در مقطع دکتری در ۸ رشته دارد.

 

رئیس دانشکده کشاورزی گفت: از نظر دانشمندان مهمترین وظیفه در حوزه انسانی تعالی بخشیدن انسان ها بوده بنابراین تربیت انسان متعالی، نقاد و با رفتار حرفه ای وظیفه دانشگاه است و امیدواریم که دانشگاه کردستان قدم مثبتی در این راه برداشته باشد.

 

عبدالله زاده عنوان کرد: امیدواریم که دانشجویان فارغ التحصیل  انسانی متفاوت تر از روزی که به دانشگاه آمدند از آن خارج شوند و به قول گابریل گارسیا مارکز  باید دنیا را کمی بهتر از آنچه که تحویل گرفته ایم تحویل دهیم خواه با فرزندی خوب، خواه با باغچه ای سبز و خواه با اندکی بهبود در شرایط اجتماعی باشد.

 

وی تصریح کرد: برای اینکه به یک شهروند خوب تبدیل شویم نیاز نیست کارهای خارق العاده ای انجام دهیم زیرا با انجام کارهای بسیار ساده نیز میتوانیم وظیفه خود را در بهبود شرایط اجتماعی انجام دهیم.


خالد احمد زاده هم در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان علوم انسانی و اجتماعی ضمن تبریک به دانشجویان فارغ التحصیل, از آنها خواست تا ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنند.

 

وی همچنین عنوان کرد: دانشجویان امروز بخش مهمی از زندگی خود را طی کرده و به دنبال ادای دین خود به جامعه هستند که به باور ما با تخصصی که در دانشگاه کسب کرده اند, می توانند در جامعه مفید و از مدرک خود دفاع کنند.

 

رییس دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه را خانه دانشجویان دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم ارتباط دانشجویان با دانشگاه همچنان پایدار بماند و دانشگاه بتواند از توان این دانشجویان در راستای توسعه علم و دانش بهره بگیرد.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/m.r

سه شنبه 18 تیر 1398 | 10:45

کد خبر : 33345

منتشر کننده : ر .ع/ku

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید