کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان؛

عدم برخورد با قانون شکنان دانشگاه کردستان جای سؤال است

دانشگاه کردستان، جامعه اسلامی دانشجویان، صندوق رای، مدیریت فرهنگی

دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان در واکنش به غصب صندوق رای تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان، گفت: جای این سوال باقیست که در پس پرده چنین اتفاقات تاسف‌باری چه می‌گذرد و چه جریاناتی بر امورات مدیریتی و فرهنگی دانشگاه کردستان حکم فرمایی می‌کنند.

به گزارش کُردتودی، فرهاد ابوالفتحی گفت: اوضاع مدیریتی و فرهنگی دانشگاه کردستان در چند سال اخیر به گونه‌ای دچار اضمحلال شده که برخی مسئولین به خودشان این اجازه را می‌دهند که وقیحانه قوانین را پایمال کرده و در حوزه‌ی اختیاراتشان بدون نگاه به قوانین تصمیم‌گیری و اقدام کنند.

 

پیشامد تاسف‌بار اخیر برای دانشگاه کردستان هم دقیقا توسط یکی از این نوع مدیران نالایق رخ داد. به‌گونه‌ای که شخصی در کسوت مدیریت حمایت و پشتیبانی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کردستان به راحتی به خود این اجازه را می‌دهد که با ورود غیرقانونی به حریم تشکل جامعه اسلامی بی‌شرمانه صندوق انتخابات را غصب نماید و در طول تمام مکالماتی که حین این اقدام ناشایست با ستاد انتخابات تشکل داشته‌ است قوانین مربوط به انتخابات و برخی قوانین مسلم را نقض نماید.

 

به عنوان مثال: در پاسخ به سوال یکی از اعضای این ستاد که این عمل شما غیرقانونیست و شما اجازه‌ی انتقال صندوق به جای دیگری را ندارید. می‌گوید این تصمیم هیئت نظارت است.

 

و زمانی که از او سوال می‌شود مگر هیئت نظارت می‌تواند قوانین را نقض کند. با کمال صراحت و بی‌اعتنایی می‌گوید بله، هیئت نظارت دانشگاه می‌تواند خلاف قانون عمل کند. و همچنین افرادی را به عنوان نماینده هیئت نظارت بر انتخابات در نظر بگیرد که خود کوهی از شبهه هستند و در طول انتخابات با نشر برخی اکاذیب مشغول تخریب ارکان نظام هستند و با نمایندگان جامعه اسلامی با بی‌ادبی رفتار می‌کنند.

 

اما با همه این گفته‌ها و تمام گفته‌ها و ناگفته‌های دیگر جای این سوال باقیست که در پس پرده چنین اتفاقات تاسف‌باری چه می‌گذرد و چه جریاناتی بر امورات مدیریتی و فرهنگی دانشگاه کردستان حکم فرمایی می‌کنند که چنین افرادی با این رفتار و عمل‌کرد ضدفرهنگی متصدی امورات فرهنگی دانشگاه مادر استان هستند؟ و چرا با چنین عواملی برخورد نمی‌شود؟ و آخر چه زمانی قرار است برخورد شود؟

 

انتهای پیام/sh.s

یکشنبه 16 تیر 1398 | 06:55

کد خبر : 33336

منتشر کننده : sh.s

هیچ نظری ثبت نشده است!

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید