کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

یادداشت/ دلیر بهمنی

سفر روحانی به کردستان و درخواستی از مجمع نمایندگان استان

دلیر بهمنی، روحانی، کردستان، رئیس جمهور، سفر روحانی

ظاهرا و به احتمال زیاد چند روز دیگر روحانی و هیات همراه سفری به کردستان خواهند داشت.

به گزارش کُردتودی، از تجربه سفرهای قبلی پیداست که این سفر، سفری تکراری، چندش آور و نمایشی مضحک خواهد بود .

 

دستاورد این سفر هم پیشاپیش معلوم است، تکرار شعارهای پوچ و توخالی، دادن وعده های بی پایه و اساس و دروغ پراکنی و امید درمانی و سر مردم شیره مالیدن و خبر احداث پروژه های قلمبه و دهان پرکن بدون هیچگونه مطالعه و توجیهی، اخذ اعتبارات چند صد میلیاردی برای کردستان بدون هیچگونه پشتوانه ای و در نهایت "علی برکت اله"افتتاح پروژه هایی با دستان مبارک رئیس جمهور، پروژه های سطح پایینی که باید توسط یک بخشدار و یا فرماندار افتتاح شوند .

 

بهر حال بحث اصلی این نوشتار موضع مجمع نمایندگان کردستان در مجلس در برابر این نمایش مضحک است که می خواهم به آن بپردازم .

 

اگر دقت نموده باشد تقریبا هر شش نماینده کردستان در گوشه و کنار و بخصوص در دوسال گذشته در همایش ها و جلسات و مساجد و بازدیدهایی که داشته اند از دولت و سیاست ها و خط مشی منسوبین و گماشته های آن در سطح کشور و کردستان انتقاد نموده اند و موضع مخالف داشته اند .

 

شعار و حرف تا عمل خیلی فرق دارد .

 

تا چند روز دیگر قرار است روحانی و هیات همراه به کردستان تشریف فرما !!! شوند .

 

نمایندگان محترم ، اگر صادق هستید و روی موضع خود که مخالفت با سیاست‌های دولت و دولتیان هست، ایستاده اید این سفر را تحریم کنید و در این نمایش چندش آور شرکت نکنید و ابزار تبلیغاتی دولتیان نشوید .

 

اگر به یاد داشته باشید حدود سه ماه پیش گماشته های دولت در کردستان به علت انتخابات دوم اسفند آینده اقدام به یکسری تغییرات در سطح فرمانداری ها نمودند که به گفته خود نمایندگان خبر این انتصابات را از رسانه شنیده بودند !!!

 

آقای منصور مرادی، وقتی که منسوبین دولت در کردستان اقدام به انتصاب فرمانداران مریوان و سه‌ولاوا می کنند و هیچ مشورتی با شما نمی کنند و با عرض معذرت برای شما هیچ ارزشی قایل نمی شوند و شما و به گفته خودتان خبر این تغییرات را از رسانه ها می شنوید و خیلی هم جالب است بعد از آن هم فرصت طلبان استان طی بیانیه ای گردن کلفتی می کنند و ادعای تفکیک قوا دارند، شما هم برای دولت ارزش قایل نشوید و دولتیان را در این سفر چندش آور همراهی نکنید .

 

جناب آقای علوی، جناب آقای بیگلری، به عنوان پیشکسوتان مجمع نمایندگان کردستان از شما انتظار هست که در این سفر با دولت همراه نشوید و با صحبت و قانع نمودن دیگر نمایندگان هر شش نفر متفق القول شوید و در این سفر دولت و دولتیان را بایکوت کنید .

 

جناب آقایان نماینده، شتر سواری دولا دولا نمیشه. اینکه در جلسات و همایش ها از دولت انتقاد کنید و در این سفر دولت را همراهی کنید و درون هواپیمای هیات دولت و در فاصله تهران به سنندج با واعظی و بدبخت بگو بخند داشته باشید و صبحانه بخورید، صحیح نیست.

 

وقت آن رسیده که بین مردم محروم و مظلوم کردستان و منفورترین دولت تاریخ یکی را انتخاب کنید.

 

جناب آقایان نماینده، برای یکبار هم که شده شهامت داشته باشد و در برابر این دولت منحوس بایستید و این سفر را تحریم کنید و ابزار تبلیغاتی دولت نشوید .

 

برای یک بار هم که شده شهامت داشته باشید و از میان روحانی و واعظی و بدبخت و مردم محروم حاشیه شهر که در بدترین شرایط اقتصادی و معیشتی قرار دارند، دومی را انتخاب کنید.

 

آقایان نماینده، به هوش باشید، کمتر از هشت ماه دیگر انتخابات است، پشت کردن به مردم و همراهی شما با منفورترین دولت تاریخ در این سفر یعنی رد صلاحیت شماها توسط همین مردم .

 

 

منتظر اقدام مجمع نمایندگان کردستان و موضع گیری آنها در برابر این سفر چندش آور خواهیم ماند .

 

از خوانندگان این متن خواهشمند است در صورت ارتباط با نمایندگان این متن را انتشار دهند و به دست آنها برسانند .

 

انتشار این مطلب به معنی تایید یا عدم تایید آن از سوی کردتودی نیست بلکه فقط بنابه احترامی که برای نویسندگان و صاحب قلمان استان قائل است، آن را انتشار داده است.

 

انتهای پیام/a.s

یکشنبه 9 تیر 1398 | 08:48

کد خبر : 33282

منتشر کننده : sh.s

جلیل پاسخ یکشنبه 9 تیر 1398 | 09:44

17
9

چقدر ادبیات کثیف و هرزه نویسنده این مطلب چاله میدانی و نازل است و خواننده را از اصل مطلب دور میکند. خب همین ها را مردم عادی هم می توانند بگویند و همه هم شب و روز می گویند تحلیل و راهکار شما مثل آدم بدون کلمات رکیک و فحاشی چیست؟ هیچ! مشتی فحش که همه بلدند. انگار یکی روی دیوار توالت شعار و فحشی نوشته و در رفته. واقعا این ظرفیت ادبیات رسانه های کردستان و منتقدانش این افراد هستند؟ متاسفیم برایتان.

کردستان یکشنبه 9 تیر 1398 | 18:59

برادر گرامى ،جواب شش سال دروغ و خیانت به مردم چه مى تواند باشد ؟ در سه سال اخیر همه گفتند این تیم بر ستادى ناکارآمد است ، پست ها بدون تخض و تجربه لازم اشغال شده اند ، مدیران توانا حذف و خانه نشین شده اند و آمارها مى گویند کردستان در باتلاق فرو رفته است . اما کسى تره هم براى مردم استان خورد نکرد؟

شهروند پاسخ یکشنبه 9 تیر 1398 | 10:26

0
8

درود بر آقای بهمنی و سایت کورد تودی لیاقت این دولت و دولتمردان همین ادبیات هست مگه منتصبان دولت در کردستان افراد بی لیاقت نیستن که همگی دارای پرونده مفتوح هستن

شهروند پاسخ یکشنبه 9 تیر 1398 | 11:00

0
7

من از نویسنده مطلب بسیار ممنونم زیرا این دولت شایسته چنین ادبیات و الفاظی است. بچه ۴ ساله من امروز صبح از من پرسید بابا چرا قبلا صبحانه خوب می خوردیم ولی الان فقط نان و پنیر داریم؟ چرا بربری نداریم؟ من هم در جوابش گفتم پسرم تقصیر روحانی است چون همه چیز گران شده و من همین پنیر راهم به زور خریده ام چون کیلویی ۲۰ هزار تومان است. ملاحظه می فرمایید که یک بچه ۴ ساله نیز متوجه شده که سفره های مردم خیلی کوچک شده و دیگر خبری از تنوع در سر سفره نیست آنوقت رییس جمهور این را نمی فهمد؟ آیا این دولت حرفی برای گفتن علی الخصوص در کردستان دارد؟ این دولت بی تدبیر و بی کفایت فقط برای ثروتمندان خوب بوده و واقعا توده ملت ایران را به خاک سیاه نشانده است. مرده شور ریختت را ببرد روحانی با این دولتت! از کردد تودی عزیز می خواهم نترسید و حرف مردم رنجدیده را منتشر کنید.

هموطن دوشنبه 10 تیر 1398 | 09:28

سلام نان و پنیر را بخورید و خدا را شکر کنید خدا را شکر کنید پنیر 20 هزار تومانی را می توانید بخرید وضعیت مالی افراد ی هستند که اجازه نمی دهد پنیر را بخرند

صادق پاسخ یکشنبه 9 تیر 1398 | 11:00

5
1

این پاراگراف آخر قرمز رنگ بیشتر به جوک می ماند یعنی رسانه کردتودی اینقدر آزادمنش ومستقل است !!!هر مطلبی را وهرکسی بنویسد بدون کم و کاست منتشر می کند ؟

حیدررضائی پاسخ یکشنبه 9 تیر 1398 | 12:15

5
0

هرچند بنده مخالف عملکرد دولت و گماشته های دولت در کردستان هستم. ولی کرامت انسانهاباید حفظ شود.. این چنین متنهای تندی باید باسواس تر از خبرگزاریها منعکس شود...

خادم قران کریم پاسخ یکشنبه 9 تیر 1398 | 17:54

8
2

سلام علیکم و عرض ادب
انتقاد یک منطقی است که در کشورما و بین مسئولین پذیرفته شده است و باید هم پذیرفته شود و پاسخگوی مطالبات مردم باشند این یک حقی برای مردم است که از مسئولین بخواهند ولی ادبیات نوشتاری و گفتاری انتقاد باید مودبانه باشد ادبیات بی ادبانه در نوشتار و انتقاد نه تنها کسی و یا جامعه ای را بحقش نمی رساند بلکه از هر منظری که بررسی شود مردود است
جناب اقای دلیر بهمنی: سلام علیکم . عزیزم ادبیات شما فحاشی است و فحاشی را هیچ کسی از هر نوع تفکری بر نمی تابد شما با ویراستاری و حفظ ادب همین درخواستهایتان را می توانستید با ادبیات مودبانه و جایگزین نمودن ادبیات درس بیان فرمایید . دفاع بد خود یک درخواست بسیار نادرستی است که نتیجه عکس نیز می دهد . در مملکت اکثر شخصیتها در خبرگزاریها و نشریات خود انتقاد می کنند ولی از حریم ادب خارج نمی شوند از انان یاد بگیرید . نمونه اش یاد داشتهای انتقادی اقای حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان است. ایشان انتقاد می کنند ولی با ادبیات بسیار مودبانه/

خادم قران کریم پاسخ دوشنبه 10 تیر 1398 | 14:41

2
0

سلام علیکم منفی ها به نوشته ام را شمردم از اینکه بی ادبانه نوشتن به قدرت و ارزش تبدیل شود بسیار متاسفم با این طرز تفکر نتیجه محرومیت همان خواهد بود که اکنون می بینیم. من در نوشته ام نه از اقای روحانی طرفداری کرده ام و نه از نمایندگان کردستان طرفداری کرده ام بلکه نوشته ام انتقاد بکنید حق شماست ولی ادبیات مودبانه باشد تا بهتر به حق خود برسید . تحت هیچ شرایط اگر همه نیز تفکر مرا قبول نداشته باشند بی ادبی را پیروی نخواهم کرد . حالا از خود اقای دلیر بهمنی دعوت می کنم کاندید نمایندگی شوند تا ببینیم با همان ادبیات چند رای می اورند؟ اینکه ایشان خواسته اند تا دیگران به گوش نمایندگان کردستان برسانند . سوال این است چرا دیگران؟ مگر مردم نامه رسان فحاشی شما هستند نوشته ات را بده به پست با ادرس تهران مجلس شورای اسلامی اقایان نمایندگان می رسد

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید