کُردتودی اخبار کردستان، ایران و جهان

جشن تولد ملکه انگلیس از جیب مهمانان ایرانی/ مفتخرید دانگ خود را بدهید!

ملکه انگلیس، جشن تولد

سفارت انگلستان در ایران قصد دارد امشب جشن تولد ملکه انگلیس را در باغ قلهک برگزار کند. با اینکه اسامی مدعوین ایرانی اعم از مقامات دولتی یا خصوصی محرمانه مانده است اما متن دعوت نامه سفارت انگلیس حواشی را به دنبال داشته است.

به گزارش کُردتودی، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سفارت انگلستان در ایران قصد دارد امشب جشن تولد ملکه انگلیس را در باغ قلهک برگزار کند. با اینکه اسامی مدعوین ایرانی اعم از مقامات دولتی یا خصوصی  محرمانه مانده است اما متن دعوت نامه سفارت انگلیس حواشی را به دنبال داشته است.در متن دعوت سفارت انگلیس در ایران برای جشن تولد ملکه این کشور به حاضرین ایرانی دستور داده شده بخشی از مخارج مراسم را پرداخت کنند و از عباراتی مانند «مفتخر هستید» و یا «مورد عنایت پادشاهی فخیمه انگلستان قرار خواهید گرفت» استفاده شده است.درخواست برای پرداخت مخارج جشن تولد ملکه در حالی است که انگلستان علاوه بر همراهی کامل با تحریم ها علیه ایران یکی از عوامل اصلی اعمل فشار اقتصادی به مردم است.

 


برگزاری ضیافت اشرافی شام تولد ملکه با پول مدعوین ایرانی در حالی است که شبکه های رسانه ای بریتانیا مکرر برگزاری مراسم های آیینی و ملی خود مردم ایران را با القا هزینه بر بودن آنها مغایر منافع مردم ایران توصیف می کنند!

 

انتهای پیام/a.s

پنجشنبه 23 خرداد 1398 | 18:50

کد خبر : 33169

منتشر کننده : sh.s

خادم قران کریم پاسخ جمعه 24 خرداد 1398 | 05:15

0
1

سلام علیکم و عرض ادب
در خبرگزاری فارس کشوری نیز خواندم و کامنتی نوشتم و پخش هم کردند . ولی حاالا برای نیت خودم این چند جمله را از ته دل می نویسم / دیگه دعوتنامه ای مضحک تر و مسخره تر از این ندیده بودم پیر زن عجوزه لب گور است برایش از پول مهمان می خواهند جشن تولد بگیرند والله به من اگر معادل تمامی وزن ملکه عجوزه انگلیس پول هم بدهند هیچ وقت حاضر نخواهم شد برای ملکه اسعمار پیر انگلیس و در جشن مضحک تولدش یک گرم غذای مجانی بخورم/ از گرسنگی مردن شرف دارد به غذای جشن تولد این عجوزه انگلیس

کردتودی نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

نام *
 

کد امنیتی Captcha image
 
   

ADS

ADS

ADS

 

پیشنهاد سردبیر:

آرشیو پیشنهاد سردبیر
 

کُردتودی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید